Zkušenosti s oblečením More and more

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

muslicka
1 příspěvek 21.02.13 12:31
Zkušenosti s oblečením More and more

Hrozně se mi v poslední době líbí oblečení značky More and more, obchod mají, pokud vím, pouze v Praze v Arkádách.

http://www.more-and-more.de/store/home/

Máte někdo větší zkušenosti s touto značkou, co do kvality? Já mám odtud z loňska dvoje krásné šaty, nad cenou jsem tedy celkem zaplakala, ale jsou fakt parádní a doufám, že se mi brzy neokoukají a vydrží…teď mlsně obhlížím novou jarní kolekci, ale s ohledem na ty ceny to velmi velmi zvažuji…

Reakce:

Karakas
341 příspěvků 21.02.13 16:40

Ja mam jen pozitivni zkusenost. Material i barvy drzi nekolik let bez ztraty hvezdicky. Pro mne cena odpovida kvalite. Ja si pamatuji tento obchod jeste ze Smichovskeho centra v prvnim patre ve smeru k hlavnimu vchodu vpravo.

vendousek
11 příspěvků 19.11.15 16:39

Nabízím poukaz do More and More na 3600,– Dostala jsem sako, které mi vůbec nesedí a bohužel mi peníze nechtějí vrátit. Pokud byste měl někdo zájem, osobně předám v Arkády Pankrác. Poukaz má neomezenou platnost. Já jsem si nic nevybrala:-(

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit