zkušenosti s reklamacemi v Marks & Spencer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mayim
400 příspěvků 20.08.11 20:18

Jaké máte zkušenosti s reklamacemi v MS? Po prvním vyprání se mi srazily kalhoty, len+viskóza, modrošedé, s jemnými bílými proužky; prala jsem je s ostatním jemným prádlem na předepsaných šetrných 40 - a je mi teď jasné, že mě čeká běhání, vyřizování… mám se připravit na to, že se s nimi budu hádat moc nebo jen tak trochu?

Reakce:

Lachenauerin
544 příspěvků 20.08.11 21:31

Nevím, jestli je moje zkušenost relevantní, ale předloni jsem si v MS začátkem léta koupila manšestrovou kabelu, cca po měsíci se začala brutálně rozpadat. Odnesla jsem ji do obchodu, ukázala, o co jde, ani jsem se nemusela pouštět do nějakého velkého vysvětlování a bez mrknutí oka mi hned na místě nabídli vrácení peněz. Takže příjemné překvapení.

MP Lisbeth
85 příspěvků 21.08.11 07:54

Mayim: podle toho jak píšete mně připadá, že jste snad nikdy nic nereklamovala :)
myslím, že je u nás pořád hodně lidí, kteří se jakoby bojí se ozvat o svá práva, přece když jste s tím zbožím neprovedla nic nestandartního, máte právo na to, aby se vám věnovali, zboží opravili, nabídli výměnu nebo vrácení peněž, to není nic o co se musíte doprošovat, to je jejich povinnost
Já reklamuji, příp. vracím zboží poměrně dost často a nikdy jsem neměla špatnou zkušenost, kromě Orsay NC Královo Pole, tam je pár prodavaček protivných, což mě ovšem stejně neodrazuje :)

Mayim
400 příspěvků 21.08.11 20:20

Lisbeth - ne, nereklamovala jsem, protože jsem nikdy nic reklamovat nepotřebovala, zjevně jsem měla pokaždé štěstí :-)))) takže nevím, kde je problém, když se ptám, jaké s tím zrovna u MS má kdo zkušenosti…

MP evzen
17 příspěvků 22.08.11 06:19

Zkušenost sice nemám, ale Lisbeth má pravdu, měli by Vám nabídnout náhradu nebo peníze. Spíš bych viděla problém v tom, že Vám nemusí věřit, že jste ty kalhoty vyprala na šetrných 40 a né na 60 apod......

MP Maggie
991 příspěvků 22.08.11 12:41

U MS jsem udělala nedávno dobrou zkušenost s reklamací - ovšem zboží bylo ještě nenošené, omylem jsem sáhla po špatné velikosti košile pro manžela, okamžitě mi nabídli vrácení peněz.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit