zkušenosti s reklamacemi v Marks & Spencer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mayim
400 příspěvků 20.08.11 20:18

Jaké máte zkušenosti s reklamacemi v MS? Po prvním vyprání se mi srazily kalhoty, len+viskóza, modrošedé, s jemnými bílými proužky; prala jsem je s ostatním jemným prádlem na předepsaných šetrných 40 - a je mi teď jasné, že mě čeká běhání, vyřizování… mám se připravit na to, že se s nimi budu hádat moc nebo jen tak trochu?

Reakce:

Lachenauerin
544 příspěvků 20.08.11 21:31

Nevím, jestli je moje zkušenost relevantní, ale předloni jsem si v MS začátkem léta koupila manšestrovou kabelu, cca po měsíci se začala brutálně rozpadat. Odnesla jsem ji do obchodu, ukázala, o co jde, ani jsem se nemusela pouštět do nějakého velkého vysvětlování a bez mrknutí oka mi hned na místě nabídli vrácení peněz. Takže příjemné překvapení.

MP Lisbeth
85 příspěvků 21.08.11 07:54

Mayim: podle toho jak píšete mně připadá, že jste snad nikdy nic nereklamovala :)
myslím, že je u nás pořád hodně lidí, kteří se jakoby bojí se ozvat o svá práva, přece když jste s tím zbožím neprovedla nic nestandartního, máte právo na to, aby se vám věnovali, zboží opravili, nabídli výměnu nebo vrácení peněž, to není nic o co se musíte doprošovat, to je jejich povinnost
Já reklamuji, příp. vracím zboží poměrně dost často a nikdy jsem neměla špatnou zkušenost, kromě Orsay NC Královo Pole, tam je pár prodavaček protivných, což mě ovšem stejně neodrazuje :)

Mayim
400 příspěvků 21.08.11 20:20

Lisbeth - ne, nereklamovala jsem, protože jsem nikdy nic reklamovat nepotřebovala, zjevně jsem měla pokaždé štěstí :-)))) takže nevím, kde je problém, když se ptám, jaké s tím zrovna u MS má kdo zkušenosti…

MP evzen
17 příspěvků 22.08.11 06:19

Zkušenost sice nemám, ale Lisbeth má pravdu, měli by Vám nabídnout náhradu nebo peníze. Spíš bych viděla problém v tom, že Vám nemusí věřit, že jste ty kalhoty vyprala na šetrných 40 a né na 60 apod......

MP Maggie
991 příspěvků 22.08.11 12:41

U MS jsem udělala nedávno dobrou zkušenost s reklamací - ovšem zboží bylo ještě nenošené, omylem jsem sáhla po špatné velikosti košile pro manžela, okamžitě mi nabídli vrácení peněz.

Váš příspěvek

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit