Zlatá Mládež - docureality ČT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VandaRybna
3249 příspěvků 19.11.15 07:25
Zlatá Mládež - docureality ČT

Prvý!! Docureality ČT Zlatá Mládež - viděly jste, slyšely jste, co vy na to?
Odkaz na stránky pořadu

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Gorilka
657 příspěvků 19.11.15 07:57

Asi takhle, ani jsem nezaznamenala že by to ČT dávala.

Bazinga  19.11.15 08:04

Viděla jsem náhodou, nevím no, dát je na jatka…Jakou to má vypovídací hodnotu zrovna o zlaté mládeži? Upřímně, na jatkách by to podle mě ustál málo kdo a to i z řekněme „normálních“ lidí a divím se, že se pozvracel jen jeden.

Brunhilde  19.11.15 09:08

Tak co jsem tak pochopila, zlatomládežník je tam jen jeden (povolání syn), ti ostatní jsou „jen“ úspěšní v tom, co dělají.
Blonďatá slečna by měl brzdit se solárkem, jinak bude její obličej za 15 let vypadat jako moje staré kožené žebradlo, co jsem si koupila v osmdesátkách v prodejně Les a lov.

Lola  19.11.15 09:59

Viděla jsem pouze upoutávky a poté, co jsem se ujistila, že jde opravdu o projekt veřejnoprávní televize a ne nějaké céčkové kabelovky, jsem přepnula na komerční Primu ZOOM, jejíž programová skladba mi připadá drobet sofistikovanější.

Oldyn
5033 příspěvků 19.11.15 10:04

Upoutávku jsem neviděla, ale agentura JPP mi tlumočila záměr natáčet v čr reality show Vítejte doma, která je velice úspěšná v zahraničí a 2× získala cenu Emmy. Sponzoři jsou, jen se hledá vícečlenná sociálně slabá rodina s vlastním bydlením.
Jelikož ten zahraniční pořad sleduji a celá rodina obdivujeme s jakým nasazením sousedi sousedům přejí, pomáhají stavět, natírat, stěhovat a ještě si to užívají, jsem z nápadu natáčet to tu skeptická. Ale jsem optimista! Věřím vám lidi! :D

VandaRybna
3249 příspěvků 19.11.15 10:22

@Oldyn Jsem zvědavá, zda se najde dost afektovaných hysteriků schopných třískat hlavou o zem a předvádět napadení démony, vč. tzn. mluvení v jazycích ve chvíli, kdy jim bude odhalen jejich nový dům. A ten doják okolo… jo, najde.

A přející sousedi? Ti jsou většinou tam, kde není potřeba EHM (přesněji EM:HE) team. Nicméně v okolí potřebných rodin s vlastním bydlením budou houfy těch, kteří budou prostě chtít být v televizi.

Bojím se spíš přístupu českého kutilského národa jako celku. „Prší ti na hlavu už dvacet let, tys to nespravil a teď ti barák postaví televize?“ Nevím, zda se to setká s pochopením. Kolikrát co vidím, kam až jsou schopní ti lidé nechat svoje obydlí schátrat, marně přemýšlím, co je tak dojemného na tom, že jim pak musí přijet pomoct 80 lidí dát tu ruinu do kupy. To samé, pokud má ta rodina 8 dětí, kterým je 1-15 let a bydlí v totální haluzně.

Samozřejmě se to netýká dílů, kde budují, nebo přestavují domy pro tělesně postižené, nebo vážně nemocné apod.

sarah123
2137 příspěvků 19.11.15 10:38

Ja hlavne nechapu, proc se to jmenuje Zlata mladez, kdyz tam zadny poradny zlaty mladeznik neni.

andano
577 příspěvků 19.11.15 10:52

@sarah123 přesně…
Po shlédnutí jsem měla pocit, že je to určeno „sprostému lidu“, aby se mohl poplácat po ramenou - no podívejte se, mladí hajzlíci, naše práce jim nevoní, náš styl života jim nevoní… to jim to nandali. Část, kdy šli do místní hospody a hospodský a vypravěč se snažili lidu podprahově vnutit, že tihle spratci jsou rozmazlení, protože by čekali, že v hospodě dostanou něco jiného než pivo a považte, troufli se optat po jídelním lístku a salátu!, mě o tom tak nějak ujistila.

Brunhilde  19.11.15 11:05
@andano píše:
@sarah123 přesně…
Po shlédnutí jsem měla pocit, že je to určeno „sprostému lidu“, aby se mohl poplácat po ramenou - no podívejte se, mladí hajzlíci, naše práce jim nevoní, náš styl života jim nevoní… to jim to nandali.

Takhle jsem to nepochopila. Jasně, třecí plochy budou, ale spíš mi to přijde jako jakýsi svérázný iniciační rituál.
Je tam spousta perel, který se válej v té hromadě jatečních sraček, což mne baví.
Například budoucí právník národu sděluje, že „pro tohle se člověk rodí“ a podobně. Umírala jsem smíchy, těším se na další díly. V Chánově jsem taky byla, takže budu mít dost času věnovat svou pozornost hrdinům.
No a ten gay je skutečně zábavný.

sarah123
2137 příspěvků 19.11.15 11:14

@andano
Tak takhle do hloubky jsem jeste nedosla, ale vyrustala jsem mezi detmi, kterym nosil skolni tasku osobni ridic a co 14 dni jezdily na chatu… do Portugalska. Takze jsem cekala neco vic, nez herce, ktery je pry jakoze znamy tim, ze mluvi jineho herce, a kralovnu krasy ze Sapy.
Mohli udelat casting u nas na gymplu, to by teprv byly scenky. Asi holt do toho nikdo (celkem logicky) nechtel jit.

Brunhilde  19.11.15 11:22

@sarah123
Asi tak, už vidím rodiče té skutečné zlaté mládeže: Zbláznil ses? Ještě tě unesou!

andano
577 příspěvků 19.11.15 11:29

@sarah123
ano, čekala jsem něco jako vy, tj. čerstvě dospělé děti, které nedělali a nedělají nic a jsou jen obskakovány a považují to za své právo… a stačilo by mi postavit je do rolí druhé strany - tj. dělat jen za kasou v obchodě a nechat se sekýrovat ze všech stran, dělat učitelku (vychovatelku) v jejich škole, kuchařku, uklízečku, řidiče - prostě práci lidí, se kterými přicházejí do styku a ofrňují se nad ní.
Výběr práce s péčí o staré lidi, který bude v dalším díle, mi přijde v tomto smyslu v pořádku.
Jenže chápu, že sehnat lidi a zároveň honit sledovanost není jen tak.:-(
A ptám se - jsem jediná, kdo si myslí, že zlatá mládež nežije jen v Praze?

@Brunhilde
Iniciační rituál - ano, ale zdá se mi, že to tak chápou spíše účastníci.
Na Chanov jsem taky zvědavá.

Brunhilde  19.11.15 11:45

@andano
To se ale nevylučuje, spousta dětí je odmalička obskakováno a stejně za tu kasu jdou.
Je docela vtipné vidět, jak jsou místní už předem vyhecovaní vůči rozmazleným děckám a přitom těm děckám byli oni sami až do okamžiku setkání zcela ukradeni a nejspíš jim začnou být ukradeni pikosekundu poté, co opustí jejich území.
Můj syn mi nedávno vyprávěl, jak seděl s kamarádem ve vesnické hospodě a nakonec se ke svému vlastnímu úžasu musel obhajovat, že se „taky živí rukama“. Ke zlaté mládeži má přitom mnoho světelných let daleko.

Qara
1068 příspěvků 1 inzerát 19.11.15 11:51

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 22:38

sarah123
2137 příspěvků 19.11.15 11:55

@Brunhilde
Ze by to bylo zamereno opacnym smerem? Ne sonda do neschopnosti prazskych zlatych mladezniku, ale spis do komplexu mimoprazskych nezlatych staresinu? Tezko rict, jestli to bude zajimave.

Oldyn
5033 příspěvků 19.11.15 12:03

@Qara
Necháme se překvapit. Jak se v tom po prvním díle začne drápat bulvár, zajde pořad na úbytě.

Brunhilde  19.11.15 12:44

@Qara
Dovolím si s vámi úplně nesouhlasit, co tak ve svém okolí vidím, nejvíc (tedy v poměru ke svým příjmům) dávají spíše lidé nemajetní.

Brunhilde  19.11.15 12:49
@sarah123 píše:
@Brunhilde
Ze by to bylo zamereno opacnym smerem? Ne sonda do neschopnosti prazskych zlatych mladezniku, ale spis do komplexu mimoprazskych nezlatych staresinu? Tezko rict, jestli to bude zajimave.

Já myslím, že z toho každopádně něco pod tím prvním plánem vystoupí.
Jak už jsem psala, přesvědčení budoucího právníka o tom, že lidé se pro něco rodí, je docela pecka, i když si toho v tom celém jatečním zmatku málokdo všimne.

Tedy, řekla bych, že nakonec dostanou obě strany na zadek přibližně politicky korektně stejně.

antikh
131 příspěvků 19.11.15 13:17

Brutální úlet! Ty dvě pipky jak se dvě hodiny sprchovaly, fénovaly a líčily předtím, než šly uklízet do vepřína (odkud jedna z nich zanedlouho zdrhla s tím, že nebude přece zametat nějaké hovna)! :D Ten gay, co je jak parodie na gaye a nevěřila bych, že někdo takový reálně může být! :D
A úspěšní jsou v čem? To jejich vychloubání na začátku s tím, že gay natočil nějakou písničku (v reálu beztak rodiče zacvakali komplet všechno, protože žádný talent ten kluk nemá), další kluk že údajně daboval Rona v Harrym Potterovi (vůůůbec to nemá nic společného s protekcí :D), ta Vietnamka že vyhrála nějakou miss… Fakt úspěchy a čistě jejich zásluha. :D Podle mě splňují definici zlaté mláděže dostatečně.

Brunhilde  19.11.15 13:18
@antikh píše:
Brutální úlet! Ty dvě pipky jak se dvě hodiny sprchovaly, fénovaly a líčily předtím, než šly uklízet do vepřína (odkud jedna z nich zanedlouho zdrhla s tím, že nebude přece zametat nějaké hovna)! :D Ten gay, co je jak parodie na gaye a nevěřila bych, že někdo takový reálně může být! :D
A úspěšní jsou v čem? To jejich vychloubání na začátku s tím, že gay natočil nějakou písničku (v reálu beztak rodiče zacvakali komplet všechno, protože žádný talent ten kluk nemá), další kluk že údajně daboval Rona v Harrym Potterovi (vůůůbec to nemá nic společného s protekcí :D), ta Vietnamka že vyhrála nějakou miss… Fakt úspěchy a čistě jejich zásluha. :D Podle mě splňují definici zlaté mláděže dostatečně.

No vida :-)

Diankenstein
1891 příspěvků 19.11.15 17:04

Viděla jsem jenom kousek, byla jsem zvědavá, co je podle ČT zlatá mládež. Když jsem viděla tu typickou „white trash“ holku, tak mi bylo jasné, že se zase moc netrefili. Příjde mi to jako škoda, protože bezstarostné žití druhých je pro mně jedním z oblíbených úníků z reality :D
Asi měli fakt o skutečnou zlatou mládež nouzi, proč by se tam hlásili, že…:/

Ale asi se dokoukám, teda, po tom co jsem si přečetla vaše teorie, kam bude či nebude pořad směřovat. Zní zajímavě.

Dammy
1670 příspěvků 21.11.15 20:11

@Qara Já bych řekla, že čechům křivdíte. Ono i v té Americe bude těch dobrodinců jak šafránu, ale USA je obrovská, proto vyhrají „na počet.“ :)

Lidi, kteří život obětují charitě, normálně nepotkáte. Třeba v útulku (o. s., ne „státní“ zařízení) jsem potkala pár žen, pro které to byl celý život - když mají čas navíc, jdou lovit do nahlášené lokality kočky, když mají peníze navíc, vrazí ho do útulku nebo do nějakého zvířete, na jehož záchranu nezbyl „oficiální“ rozpočet.

Garantuju vám, že vděku se nedočkají, protože do společnosti moc nechodí, na potkání o tom nevykládají a když je uvidíte v metru, budete pro ně mít spíš posměch nebo pohrdání, kvůli tomu, jak jsou neupravené a oblečené.

Karja
4767 příspěvků 21.11.15 22:27

Já jsem ten dokument viděla a opravdu jsem se z plna zasmála a těším se na další díl. Jen ten herec jim tam moc nezapadá, toho bych spíš označila jako typického představitele generace y, neboť jak sám řekl,,,den makáš a dva tři měsíce pak nemusíš nic dělat":-D ale zároveň po ničem extra moc netouží. Jo a pak jak byl ten právník na squashi s doktorem, tak jsem jednu sekundu měla podezření, že je to pan doktor Rath, ale ten už je ve vazbě/vězení nebo kde vlastně je, asi už dlouho, že. Ty lidi zaměstnané na jatkách obdivuji, ne za tu práci, ale za tu trpělivost s nima:-D.

@Dammy Jo, na dvě stě procent s Vámi souhlasím.

Qara
1068 příspěvků 1 inzerát 22.11.15 17:13

.

Příspěvek upraven 20.10.16 v 22:37

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit