Zlatí češi

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Morže
1091 příspěvků 07.04.13 17:49
Zlatí češi

http://www.blesk.cz/…-nerika.html

Kam se hrabe naše české peklo oproti… tutomu.

Reakce:

Minky
121 příspěvků 07.04.13 18:06
@Morže píše:
http://www.blesk.cz/…-nerika.htmlKam se hrabe naše české peklo oproti… tutomu.

Zlatí Češi…Obrázky jak ze špatné travesti show. :-)

sixx
83 příspěvků 07.04.13 19:47

Ta poslední fotka :-D dokonalý :-D

Karin
3401 příspěvků 08.04.13 13:14

To přesahuje i hranice pekla :D

DonChichot  08.04.13 13:18

Zrovna tohle mne vůbec nepobuřuje. Jenom v takovém prostředí může totiž vzniknout něco nového. Ať chcete nebo ne, je to inspirace.
Musím říct, že obdivuju Ameriku a její energii, jen tam se můžou tyhle věci vyskytnout a zřejmě jen tam je společnost natolik silná, že tyhle kreace unese. Já podivínům fandím.

viera666
957 příspěvků 08.04.13 13:47
inak ja sa chodim bavit do rubriky

Fashion crime of the week:
http://www.thefashionpolice.net/…npolice.net/

Fakt zabavne, hlavne ked su tam uvedene aj obchody a cena (ASOS rulez :-D )

gudrun  08.04.13 14:29

@DonChichot Souhlasim s vami.

DonChichot  08.04.13 15:33

@gudrun
Ale to jste mi neměla dělat!

Atlacoya
2146 příspěvků 10.04.13 21:36

Úvodní článek - první fotka je buď ze 70. let, nebo se chystají na maškarní v tom stylu, to mě nepobuřuje, foto č. 2 vypadá na nějakou kapelu z 80. let, č. 3 - pobuřovat se nad kostýmem na festival? Proč? Až pak jsou opravdové úlety.

Majka22
308 příspěvků 10.04.13 22:38
@DonChichot píše:
Zrovna tohle mne vůbec nepobuřuje. Jenom v takovém prostředí může totiž vzniknout něco nového. Ať chcete nebo ne, je to inspirace.
Musím říct, že obdivuju Ameriku a její energii, jen tam se můžou tyhle věci vyskytnout a zřejmě jen tam je společnost natolik silná, že tyhle kreace unese. Já podivínům fandím.

Jen aby to nebylo zapříčiněno tím, že v „Americe“ bude vyšší výskyt narušených jedinců na km čtvereční :) Podobné kreace totiž mohou občas znamenat i duševní chorobu (neříkám, že všechny extravagance, ale za některé z uváděného článku bych ruku do ohně nedala) V mém někdejším bydlišti jsme měli souseda, který se také velmi „kreativně“ oblékal, někteří se domnívali, že jde pouze o extravaganci, omladina jásala, co je to za exota (outfity nebyly nepodobné některým z článku). Extravagance se stupňovaly, až jednou pán vyrazil na nákup zcela nahý. Následovalo „veselé“ vystoupení a další pikantnosti, které raději nebudu rozebírat. Pán trpěl schizofrenií a extravagantní oblékání bylo součástí jeho bludných představ. Proto bych nějakou míru nebo slušnost v odívání úplně nezavrhovala, neříkám propagovat pouliční šeď, ale extrémní oblékání může odrážet i duševní pochody a stavy svých nositelů.

Morže
1091 příspěvků 11.04.13 09:19

@DonChichot Vás to nemá pobuřovat, máte se tomu zasmát. Neberte to tak vážně :)

eless
1057 příspěvků 12.04.13 20:10

Jedine ako sa to da vystihnut - obrazkom

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit