Zlato nebo stříbro?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

snížek
13 příspěvků 14.04.13 11:46
Zlato nebo stříbro?

Konečně jsem se naučila nosit stříbro a jak si všímám, tak se zlato opět vrací. Jak jste na tom vy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Modo Diino
225 příspěvků 14.04.13 11:53

Já nosím obojí ( ne dohromady pochopitelně)

bertulka  14.04.13 12:01

Ja nosim bile zlato nebo chirurg. ocel, k nekterym vecernim satum beru zlute zlato. Snazim se bile a zlute nekombinovat, pokud to neni v ramci jednoho sperku- mame v rodine nadhernou soupravu nahrdelnik naramek a nausnice z bileho a zluteho zlata, je maminky, pujcuji si ji, je to jednoduchy, ale vyrazny a nadcasovy sperk, rozhodne ho bude jednou nosit i moje dcera a mozna i nejaka vnucka, pokud bude.

scarlete
404 příspěvků 14.04.13 12:07

Ja vetsinou nosim napadnou bizuterii, ale pokud je tam kov, tak je z 99% zlaty - tedy zluty. proste je mi zluty kov blizsi a pocitove se ke me vic hodi

Katka2305
124 příspěvků 14.04.13 12:10

Nosím povětšinou stříbro (nebo ocel, bílé zlato), zřídkakdy žluté zlato. U žlutého i růžového zlata se mi zdá, že trochu postaršuje, a při svých 153 cm pak vypadám, jako když holčička vybrakuje mamince šperkovnici (a to mi není zase tak málo let). Na módu v tomto moc nedám i proto, že se obvykle snažím, aby barva kovu šperků odpovídala i barvě kování na kabelce a případně na dalších doplňcích (ne vždy se zadaří, ale fakt se snažím), takže přechod na jiný kov by mě vyšel docela draho…

klubo  14.04.13 12:11
@Modo Diino píše:
Já nosím obojí ( ne dohromady pochopitelně)

Já i dohromady, nepochopitelně:-(

sixx
83 příspěvků 14.04.13 12:21

Stříbro, protože nosím hlavně velké a výrazné šperky a zlato je při takových velikostech už moc drahé :-D ne, to není ten důvod - prostě se mi stříbro líbí víc

gabous
196 příspěvků 14.04.13 14:32

Nosím oboje (většinou se rozhoduji podle kování na kabelkách, knoflíků na kabátu, přezky na botách…), ale preferuji žluté zlato.

bestia
2296 příspěvků 14.04.13 15:02

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:53

Dahllie
2222 příspěvků 14.04.13 15:08

Žluté zlato nosím minimálně, moc se mi nelíbí. Stále nosím jen prstýnek od maminky. Bižu ze žlutého kovu nějakou mám, ale doplněnou o nějakou jinou, výraznější, barvu. A i na kabelkách se snažím mít stříbrné kování.

bára.brněnská
563 příspěvků 14.04.13 15:26

U výrazné zlaté/stříbrné bižu doporučuji se řídit barevným tónem kůže. Fakt je ten rozdíl znát.

Chany
870 příspěvků 14.04.13 15:37

Bára. brněnská přesně tak. V zimě nosím stříbro, vypadá to úplně jinak, než když jsem v létě opálená… ;)

Morže
1091 příspěvků 14.04.13 15:52

Stříbro. Zlato nevlastním.

EvelineShop
106 příspěvků 14.04.13 16:03

Preferujem roky rokúce striebro (alebo platina). Zlato mi nesluší..

gudrun  14.04.13 16:08

Zlato,,stribro, diamanty, plast, platinum. Klidne vsechno dohromady.

Oldyn
5009 příspěvků 14.04.13 16:17

Zlato nosím žluté a stříbro rhodiované. Střídám dost často a uvažuji ještě o staromosazném kompletu. Z bižuterie mám vyrážku i po natření bezbarvým lakem na nehty. Ocelové šperky nemusím.

aailyyn
807 příspěvků 14.04.13 16:35

Chirurgická ocel, protože mi žluté zlato nesluší a stříbrné šperky občas taky odskáču alergií (mám ráda jenom náušnice, jiné šperky ne).

Mofu
1041 příspěvků 14.04.13 16:49

Co si pamatuju tak vždycky stříbro, sem tam chirurgická ocel pak spooooousty bižu a čas od času si vezmu zlaté srdce, kterým mě obdaroval drahý o Vánocích.

Karoleenah
2322 příspěvků 14.04.13 17:34

Já nosím oboje, jsem asi neutrální typ (když mi to řekla paní Oravcová tak to přece musí být pravda! :D ), takže mi sluší stříbro i zlato, střídám to podle nálady, nemixuju. Náušnice co nosím nejčastěji jsou z bílého zlata a před časem jsem si v HMku pořídila výrazné náušnice + náramek v barvě červeného zlata a to mě taky hodně baví. :) Vlastně na sobě nemám ráda jen měď a takový ten „starozlatý“ bižuterní pokov, jinak cokoliv…

Yla
81 příspěvků 14.04.13 17:59

Nosila jsem zásadně stříbro, zlatého jsem neměla nic… No a po tom ehle, před dvěma lety jsem zkusila zrzavou barvu a najednou ke mě staré šperky už neseděly. Takže jsem si začala kupovat zlaté, měděné a těch stříbrných se zbavovat. Tím chci jenom říct, že záleží na barevném typu a ne na módě.

666mahu
1490 příspěvků 14.04.13 18:14

Nosila jsem zlute zlato a zlute kovy, asi pred 8-10 lety jsem ho vymenila nejdriv za stribro /jestli si zvyknu/ a pozdeji za bile zlato - aspon ma manzel stale do ceho investovat :D
Zlute zlato ceka ulozene, az se zas rozmyslim, ted nosim vetsinu kovu bilych, jak sperky, tak bizuterii i kovy na satech, kabelkach, pripadne botach.

indyka
625 příspěvků 14.04.13 18:40

Nosím zatím jen stříbro, zlato bych si vzala možná na nějakou významnou událost, ale jinak si myslím, že by mě dělalo zbytečně starší a taky by mi ani tolik neslušelo.

megisek 1
156 příspěvků 14.04.13 19:38

Před mnoha lety jsem došla k rozhodnutí, že žluté zlato není prostě už to, co bych chtěla nosit, snad že mi nesluší, to už nevím. Jeden prstýnek jsem si schovala, byl od babičky a zbytek rozdala.
Pořídila jsem si nejprve stříbro, pak chirurgickou ocel a jedny naušnice ze zlata bílého. Krásné kousky se dají koupit i v bižu, ale je fakt, že po nějakém čase začnou barevně ztrácet na kráse, zvláště náramky a prstýnky.
Poslední dobou mám ale problém s kombinováním šperků a různých kovových součástí obuvi a kování na kabelkách.
Sháním boty, kabelku-a jako na potvoru mi srdce zaplesá u těch, co jsou v kombinaci se zlatým kovem a ve stříbrném provedení nemají.

Yla
81 příspěvků 14.04.13 21:04

@megisek 1
napadlo vás kování překlakovat? Já to tak dělám běžně lakem na nehty nebo barvou na kov (od táty z dílny). Někdy to samozřejmě nejde, ale většinou to není problém.

Ustica
69 příspěvků 14.04.13 23:37

Jen stříbro - a snubní prstýnek mám z bílého zlata. Žluté zlato se mi nelíbí.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit