Zlatý slavík 2012

Fotoalbum tématu (16) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ionicera
1570 příspěvků 25.11.12 11:39
Zlatý slavík

Co si myslíte o zlatém slavíkovi? Jak z té stránky, co měli ti naši slavní na sobě, tak i z té obsahové? Mě tam totálně vykolejil Landa-nějak nechápu, když někdo chce lásku mezi lidmi tak tam příjde s takovým projevem-že jsem zapomněla, co měl kdo na sobě. Zato Ondra Brzobohatý podle mě zabodoval.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Mylady2
6336 příspěvků 25.11.12 11:42

@ionicera fraška v čele s neschopným moderátorem;-)
No a Landa…těžko soudit, znám motivaci jeho jednání takže za mě no comment.

ionicera
1570 příspěvků 25.11.12 11:45

@Mylady2 Já Landu měla doteď opravdu ráda, jeho Klíč králů, který spoustu lidí odsoudila, mě nadchla.Ale teď jsem chápat přestala, ten jeho projev mi připadal plný nenávisti.

real.blond
5336 příspěvků 25.11.12 12:06

@ionicera @Mylady2 ja to nevidela, jsme mimo CR a bulvar mame zablokovany kvuli nevhodnosti obsahu.. Copak Daniel provedl?

Edit – tak uz jsem, po zdejsich prispevcich neodolala a nasla si zaznam na youtube

Příspěvek upraven 25.11.12 v 14:57

Já První  25.11.12 12:10

Asi je to trochu mimo, ale netušila jsem, že se na to někdo ještě dívá?? Pokud jste nebyly přímo na ceremoniálu, jaký je důvod, že podobné pořady sledujete? Mne to opravdu zajímá, protože si sama neumím představit, co by to donutilo sledovat mne.

No třeba kdybych ležela paralyzovaná v nemocnici a nebyl nikdo, kdo by tu bednu vypnul.
Já vás nechci kritizovat a jestli to tak vypadá, pak se předem omlouvám, jen mi to vrtá hlavou.

Mylady2
6336 příspěvků 25.11.12 12:16

@Já První více jak 10 let jsem to neviděla… Bylo mi blbě po páteční kalbě takže jasná volba… Člověk by měl mít přehled… Teď si dám opět pauzu. Easy…

Jetthro
830 příspěvků 25.11.12 12:27

Podobny veci mam nekde a nesleduju to, ale vcera mi kamarad posilal tohle http://www.reflex.cz/…reflexu.html ten super ceremonial jsem sice nevidela ale autorka se do toho strefuje dobre :D Nejvic pobavilo rejpnuti do Charlie Straight :))

Já První  25.11.12 12:30

@Jetthro
Jo, zrovna jsem to sem chtěla postnouit. Stojí to za to, už mi nevadí, že jsem to neviděla…

eriam
158 příspěvků 25.11.12 12:36

Taky jsem sledovala,,Landa mě překvapil, ale zřejmě měl důvod něco takového sdělovat. Ovšem co mě šokovalo byl Filípek Bílé. To si hraje na nejošklivějšího z ošklivince?

ionicera
1570 příspěvků 25.11.12 12:38

@Já První Já se nebudu omlouvat, že jsem se od 9 dívala, prostě proto, že jsme přišli z hospody, společensky unavení a u něčeho jsem se zklidnit musela.Ale nevidím na tom nic špatného, také jsem to včera viděla po dlouhé době a nijak to můj vkus neurazilo, jen jsem ráda, že jsem to viděla hlavně díky Landovi. Teď spěchám do divadla-Ženy přežijí, tak jestli to do té doby někdo real. blond nepopíše, tak já až se večer vrátím

real.blond
5336 příspěvků 25.11.12 12:42

@ionicera diky, budu se tesit a uzijte divadlo! Mimochodem, v jakem odevu vyrazite?:-)

shirla
563 příspěvků 25.11.12 12:48

@Jetthro
Online přenos v podání Markéty Lukáškové se mi ale vůbec nelíbí, připadá mi to trapnější než samotný přenos.

saryvary
664 příspěvků 25.11.12 12:51

Já na to sice nekoukala, ale po ohlasech na fb jsme si dnes proslov Landy pustili. Musím říct, že ho celkem chápu.

Já První  25.11.12 12:58

@ionicera
To já jsem se omlouvala, takže vaše omluva už není třeba :-) Mne jen zajímá ten důvod, proč to lidi sledují a tyhle pořady pořád přežívají (i když ve stadiu klinické smrti, zdá se)

Já První  25.11.12 13:16

K projevu pana Landy mám jisté výhrady, např. k tomu, že už dvacet let píše „hudbu“. Pan Landa je jistě výborný a emocionální recitátor, jehož produkci mnoho lidí omylem považuje za zpěv, ovšem recitovat do hluku řinčících nástrojů ještě neznamená dělat hudbu. Fakt je, že na naší popové scéně se to zřejmě ztratí…
Prej ukázal na podiu ptáka, je to pravda?

chinin
2788 příspěvků 25.11.12 13:59

Prave jsem si vygooglovala projev Dana Landy a musim rict, ze me pobavil. Nejdriv me napadlo, ze jeho forma trochu degraduje jeho obsah, ale na druhou stranu, prave diky neotrele forme ma ten proslov potencial stat se docasnym „hitem“ internetu. Za me palec hore!:-)

V on-line komentari prenosu me dost pobavilo srovnani kategorie Nejhranejsi pisnicka v radiu s kategorii Nejpreplnejsi tramvaj vyhlasovanou Dopravnim podnikem.:-)

Sibyla
2639 příspěvků 25.11.12 14:00

Já to neviděla: jak byli oblečení? Nebo se mám koukout na Módní policii?

chinin
2788 příspěvků 25.11.12 14:01

Je to pravda, ukazal na podiu ptaka. Jmenuje se Fanda.:-)

@Já První píše:
K projevu pana Landy mám jisté výhrady, např. k tomu, že už dvacet let píše „hudbu“. Pan Landa je jistě výborný a emocionální recitátor, jehož produkci mnoho lidí omylem považuje za zpěv, ovšem recitovat do hluku řinčících nástrojů ještě neznamená dělat hudbu. Fakt je, že na naší popové scéně se to zřejmě ztratí…
Prej ukázal na podiu ptáka, je to pravda?

Blair
359 příspěvků 25.11.12 14:19
@chinin píše:
Prave jsem si vygooglovala projev Dana Landy a musim rict, ze me pobavil.

Mě taky a nejlepší bylo jak tam asi v půlce přišel Brzobohatý a říká – já bych to teď měl asi přerušit, ale já se bojím! :))

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.11.12 14:24

Já věděla, že do této diskuse nemám lézt. Daniel Landa, pokud to nevíte (já jsem to netušila, protože se o něj nezajímám, spíš aktivně se všemu s ním vyhýbám) je stále ten stejný nácek, jen teď tomu říká jinak. Ovšem kdo to nevidí, ten to vidět nechce, natolik je to nápadné.
Radím zadat do googlu žito 44 a budete zírat.
Jeho přístup – nefoťte mě v ZOO, nebo vás zbiju – pěkné. Kdo se mnou nesouhlasí = není slušný člověk = měl by se mě bát, zbiju ho…
To je tedy velmi silný kalibr. Není nad jednoduchá řešení a naději na světlé zítřky. Už to tu bylo mockrát.
Iniciativa pana Janečka, jakkoliv sympatická, přitahuje nejrůznější podivíny, idealisty a extrémisty. Já nějak prostě těmto věcem nevěřím, věřím mravenčí práci každého jedince, který se snaží věci zlepšit. Ne velikášství a výhružkám. Na rozhněvanéo mladého muže je Landa už příliš starý.

Andrássy  25.11.12 14:52
@chinin píše:
Je to pravda, ukazal na podiu ptaka. Jmenuje se Fanda.:-)

Kohout Fanda chtěl vidět českej šoubyznys:-))

chinin
2788 příspěvků 25.11.12 15:01

@MP Barbucha
O Dana Landu se nijak zvlast nezajimam, tak se s tebou nechci prit. V poslednich cca osmi letech jsem cetla/slysela nekolik rozhovoru s nim a priznam se, ze jsem mu (postupne) tu nazorovou zmenu uverila. Myslim, ze na nej hodne zapusobilo treba otcovstvi. Nejakou dobu (spis delsi nez kratsi) jsem mela problem mu tu zmenu uverit a „odpustit“ mu jeho skinhead minulost, jeho nazory/projevy z poslednich let me ale celkem presvedcily. Dle tveho doporuceni jsem se snazila vygooglovat si Zito 44, ale nasla jsem (krome vcerejsiho projevu na Slavicich) jen odkazy na FB, na kterem momentalne nejsem. Pokud se ti bude chtit dat sem/do SZ nejaky link, rada si to prectu/poslechnu.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.11.12 15:06

@chinin
No právě. Já jsem se taky nezajímala a uvěřila. Našla jsem něco na fb a pár odkazů, dodám později (teď nestíhám) Ale pro ilustraci fotka uniformy, kterou Landa a jeho následovníci, kteří si říkají hrdinní Bójové, nosí. Podobnost čistě náhodná? A symbolika čísel 44 (polovina z 88 – náckovský znak pro Heil Hotler) je taky náhodná? A jeho následovníci na fb stránce už si ani servítky neberou a klidně se tam v tomto smyslu baví.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.11.12 15:09

A ty čísla 44 také něco připomínají. SS? Né, to se mi jen zdá, tak to přece nevypadá…

blacken
1445 příspěvků 25.11.12 15:19

Někdo, kdo propagoval takové názory jako Landa, se jen tak nezmění. Je to smutné. A ještě smutnější je, že má pořád takovou podporu. Nepovažuju ho ani za hudebníka – to, co nepřevzal jinde se za hudbu moc považovat nedá.

Jinak – hlášku v Reflexu o Charlie Straight jsem pochopila spíš jako zamyšlení nad tím, že poměrně zajímavá kapela není pořádně oceněná. (Ale na slavíky nekoukám, jen jsem četla Reflex)

chinin
2788 příspěvků 25.11.12 15:22

@MP Barbucha
Diky. Pokud najdes cas, budu rada. Zacinam si pripadat jako tele..

Oasis
14 příspěvků 25.11.12 15:28

Těch číslic, takto napsaných, jsem se úplně lekla.

Ale o Landovi dohromady prakticky nic nevím, v poslední době jsem četla pouze nedávný rozhovor s Tomášem Poláčkem v Magazínu DNES, toť vše…

chinin
2788 příspěvků 25.11.12 15:34

@Oasis
Take jsem se tech cislic lekla.:-(

benet  25.11.12 16:55

Nebylo by lepší všechny ty známé „osobnosti“ „Berdychova slečna“, slečna Štiková, ta paní od podprsenek „řešit“ v diskuzích pekelné či nepekelné celebrity? Nevím, ale zakládat samostatnou diskuzi o Landovi apod. mi přijde zbytečné. Nějak se to totiž rozrůstá…a mě to děsí.

kayav
2143 příspěvků 25.11.12 17:15

No mě teda neděsí jen ta čísla, ale zdejší jakési porozumnění. To si někdo vážně myslí, že je tento člověk naprosto v pořádku, a ještě k tomu „umělec“? To je pro mě znepokojivé.

blacken
1445 příspěvků 25.11.12 17:20

@kayav To snad ne, to by znamenalo jediné – někdo našel v Bílé síle metaforu k něčemu ušlechtilému (například k úklidu domácnosti). A to nevěřím, že se někomu skutečně podařilo – to jen autor má dojem, jak je to důmyslné.

benet  25.11.12 17:36

@kayav Také mě překvapilo, že ten jeho zmatený agresivní výstup je někdo schopen brát vážně. A že se snad může i někomu líbit.

Diankenstein
1321 příspěvků 25.11.12 18:07

A co si myslíte o šatech Ewy Farné? Musí zhubnout, nebo se převléct?!
První, co mě napadlo, bylo, že se z ní stala krásná ženská, ale nevím, třeba jsem jediná?

A ty krajkové šaty, co má Gunčíková, se mi taky líbí, tak jak jsou, s tím černým korzetem…

Co si o tom myslíte vy?

Edit: musím dodat, že jsem slavíky neviděla, takže možna to "na živo " vypadalo jinak…

kayav
2143 příspěvků 25.11.12 18:11

@Diankenstein Mě osobně ty Ewiny šaty vůbec nevadí, naopak. Jen trochu na pováženou jsou ty rukavičky, ale to je detail. Šaty Gunčíkové se mi nelíbí ani trochu, a ani zelené body by to nezachránilo. Už jsem podobné viděla v oranžové snad na Fergie nebo kdo to byl, ale taky mě nezaujaly. Kdyby třeba to body bylo přímo součástí šatů a krajková část by vycházela z něj, bylo by to o mnoho lepší.

Blair
359 příspěvků 25.11.12 18:14

@Diankenstein Já se přiznávám, že se mi nelíbí ani jedny. Přenos jsem neviděla, ale pochybuju, že živě to vypadalo líp. Co se mi ale líbí tak šaty L. Vondráčkové, I. Gottové a docela i S. Novákové.

chinin
2788 příspěvků 25.11.12 18:19

Souhlasim s posunem diskuze k modni strance Slavika. Nechcete sem nekdo vlozit fotky/link, nad kterymi bychom si mohly povidat? (Ja jsem zatim zadnou modni policii k tematu necetla, prenos jsem nevidela.)

kayav
2143 příspěvků 25.11.12 18:20

@chinin http://www.super.cz/…model-vecera. html

Příspěvek upraven 25.11.12 v 18:23

Atlacoya
795 příspěvků 25.11.12 18:20

@Diankenstein Taky myslím, že to Ewě slušelo. Hubnout nepotřebuje, myslím, že tlustá není, jen si módní policie odvykla vídat ženské tvary. (Stylista ze Super.cz se vyjádřil, že Ewa by měla buď zhubnout, nebo své křivky schovávat.) Komu se nechce hledat Ewiny šaty, přikládám foto: 

Vůbec se se znalcem super.cz neshodnu, třeba Anna K. se mi nelíbila vůbec. Ano, je to její zajetý styl, ale tentokrát vypadala hodně smutně a ty boty se hodí na túry, ne do státní opery. 

Diankenstein
1321 příspěvků 25.11.12 18:26

@Blair já spíš myslela, že živě to třeba vypadalo hůř:D

@kayav kdyby ta krajka vycházela z korzetu, asi by se to zas nelíbilo mi:D

šaty od Farné nejsou nijak trendy ani úchvatné, ale seknou ji a rozhodně není tlustá(zato Vaněk je u mě ode dneška debil :D)

Blair
359 příspěvků 25.11.12 18:28

Tak vkládám fotky.
Líbí se mi řešení dekoltu a myslím, že tahle barva jí moc sluší.

Diankenstein
1321 příspěvků 25.11.12 18:29

@Blair super, nemohla jsem je najít!:D

Blair
359 příspěvků 25.11.12 18:29

Někde jsem ještě zahlídla fotku i vestoje, ale už jí nemůžu najít. Co říkáte?

Blair
359 příspěvků 25.11.12 18:30

A poslední co se mi docela líbilo (i účes).

blacken
1445 příspěvků 25.11.12 18:32

Je dobře vidět, jak je důležitá póza. Na zde vložené fotce vypadá Farná skvěle. Na dalších fotkách už to tak skvělé není.
Model Anny K jsem nepochopila. Spíš mě to nutí uvažovat – když tam bylo vytopeno dost na krajkové kombiné, tak jí muselo být v límci strašné vedro…

Diankenstein
1321 příspěvků 25.11.12 18:38

@Atlacoya já souhlasím s hodnocením Bíle, ty šaty jsou takové divné… A Anna K. mě taky neoslovila(třeba se domluvila s Landou?:))

@Blair Ty poslední, bíle, s tou malou černovláskou, co nevím jméno, jsou moc hezké a to samé Gottová v zelených. U Vondráčkové si nejsem jistá(trochu mě napadají kýčovité svatební šaty, ale je to přeci jenom fotka v sedě)

chinin
2788 příspěvků 25.11.12 18:38

@kayav @Atlacoya
Diky za odkaz/fotky.

Podle me je Ewa kocka! Proboha, proc by mela hubnout?! Myslim, ze toto pan Vanek prehnal (nechci tozvijet klise, ze vsichni gayove kolem mody preferuji chlapecke postavy rachetickych modelek). Podle me ma skvelou zenskou postavu.

Saty Moniky Bagarove jsou moc hezke, ale ze by v nich „zarila“, s tim nesouhlasim, ta celosediva plocha jejimu obliceji prilis nelichoti.

Pokud jde o Annu K., chapu, ze je to jeji styl, ale podle me je osobni styl urcitym bonusem nad zaklad, ke kteremu patri respektovani prilezitosti/dress code. Na galavecer do Statni opery mi jeji outfit prijde buransky.

P. S. Priznam se ale, ze me „styl“ stylisty Vanka nejak miji („cesti Beckhamovi“ apod.).

opona
137 příspěvků 25.11.12 18:39

@MP Barbucha Ano, Landovi také mimo jiné bylo začátkem listopadu 44 let :-) Moc náhod najednou. Podle mě to je jen pozér, chce na sebe upozornit a zadařilo se…docela by mě zajímalo, jak by se tvářil po jednom dnu v koncentráku. To si asi nikdo z nás neumí představit a on už vůbec ne.

K oděvům dle mého názoru: Gottová super, Vondráčková taktéž a ještě úžasný doplněk v podobě manžela:-), Eva Farna – flitry nemusím, ale sluší jí to, Monika Bagárová – pěkný střih, ale nelichotivá barva, Sandra Nováková – opět by to chtělo jinou barvu, je to bledule. Lucka Bílá- no potisk látky i to jak z fotky působí materiál ve mě vyvolává asociaci letních šatů od Vietnamců. Anna K – je to sympaťačka, ale takhle oblečená prosím né…a už vůbec ne na Slavíky.

Oasis
14 příspěvků 25.11.12 18:42

U šatů paní Gottové se mi nesmírně líbí ta smaragdová barva, alespoň jak vypadá na fotce výše. I to zlaté psaníčko se mi k nim zamlouvá. A Eva Farna hubnout nepotřebuje.

chinin
2788 příspěvků 25.11.12 18:50

@Blair @Diankenstein
Nejsem si jista, ale myslim, ze je to herecka Sandra Novakova, a podle me vypada skvele. Ty saty jsou uzasne jednoduche, sofistikovane a pritom smrncovni.

Saty Ivany Gottove se mi taky docela libi, jen mi na ni prijdou hodne vyrazne (barva + lesk), takze ji (aspon na fotkach) trochu prebiji.

Lucce Vondrackove podle neprospivaji zesvetlene vlasy. Saty bych potrebovala videt ve stoje, takto si je netroufam hodnotit.

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.11.12 18:50

Na mě působí šaty L. Vondráčkové „lacině“ a nelíbí se mi.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Poslední článek: Postava typu hruška: jak ji obléct (1.)

18.04.14 | Spíš užší ramena, obstojná prsa, štíhlý pas a pod ním zadel jak se patří: to je obvyklá charakteristika postavy typu "hruška", která se vyskytuje ve všech velikostech a jemných nuancích základního tvaru. Všechny se ovšem špatně oblékají do rovných gatí a pytlovitých triček. Jak na to, abyste vypadaly co nejlépe? (číst dále)

TOPlist
Zpět nahoru