Žluto-červená kombinace

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tequila
32 příspěvků 13.07.14 10:41
žluto-červená kombinace

Viděla jsem nedávno kombinaci žlutých šatů s červenými doplňky, a moc se mi to líbilo, ale je to kombinace na mě docela odvážná, tak bych se chtěla zeptat, co si o této barevné kombinaci myslíte, vypadá to dobře nebo je to peklo?

Reakce:

Charlie91
42 příspěvků 13.07.14 10:46

Vypadá to skvěle.

stricc  13.07.14 10:58

@Tequila teoreticky dobře, prakticky se to musí zkusit na dané osobě. Já bych to na sebe nevzala, protože ke žluté barvě mám averzi a navíc mi vůbec nesluší, ale pohled na někoho jiného takhle oblečeného by mě rozhodně nepohoršil

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.07.14 12:12

Já se přiznám, že se mi tato kombinace moc nelíbí všeobecně.

rozhodně bych neprohlašovala, že to vypadá skvěle (nebo hrozně), protože vždycky záleží na konkrétním odstínu, střihu, typu nositele atp.
ale přesto si všeobecně myslím, že jde o natolik kontrastní kombinaci, že má tendenci „požírat“ nositele, uvidíte šaty, oblečení, doplňky a až pak tvář.

zatím jsem nepotkala nikoho, na kom by se mi to líbilo.

KlaudieS
1640 příspěvků 13.07.14 12:20

Za mě dobrý jen je tam moc červené…ty náušnice už jsou moc… klasická MP hláška ale nedá se vynechat: působí to na mě urputně a příliš strojeně. Jinak opravdu záleží na konkrétním typu… blondýna by si tohle určitě neměla oblékat.

Jiná Realita
13791 příspěvků 13.07.14 12:26

@KlaudieS
dovolím si zcela protestovat.

neexistuje skoro nic, co by si nemohla obléct blondýna/bruneta.

záleží jen na odstínu.

u téhle si klidně to červené psaníčko dokážu představit, v odpovídajícím odstínu (má i tam červenou rtěnku).

problémem žlutočervené kombinace je častá chyba, kdy se míchá teplý ke studenému odstínu (nebo si teplý typ vezme studené oblečení a obráceně). a zrovna u červenožluté to fakt vyniká a působí jedovatý nesoulad.

razorblade_reloaded  13.07.14 20:43

Jestli jste snehurkovsky typ, jdete do toho. jestli jste nevyrazna blondyna, zkuste ty barvy tlumenejsi. ale na leto je to super kombinace:)

SkyP
170 příspěvků 14.07.14 16:31

Mě se to líbí. odkud jsou ty šaty? Jsou moc pěkný.

Miracly
47 příspěvků 01.08.14 16:24

Já se přiznám, že se mi to líbí. Evokuje to ve mě celkem retro. Já jsem klidně pro :-) Docela mě zaujaly i tyhle kombinace.

Curly-haired Bitch
132 příspěvků 01.08.14 16:32

Na obrázku se mi to líbí, ve skutečnosti bych to asi musela vidět na konkrétním člověku. Třeba ženám na obrázcích od @Miracly to sluší moc :) Já bych si to ale neoblékla, žlutá je moje druhá nejneoblíbenější barva ;)

Miracly
47 příspěvků 01.08.14 16:34

@Curly-haired Bitch Já bych do toho asi i šla :-D Nebojím se výrazných barev a ráda vyčnívám z šedi, kterou každý den cestou do práce míjím :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit