Značka Oodji

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1985Katka
8 příspěvků 17.03.12 15:16

u nas v Auparku v KE som si vsimla obchodik OODJI, asi je to ruska zn. odevu, podla toho co som vypatrala na internete, zaujimalo by ma aka kvalitna je ta znacka. Na Mango som viac menej zanevrela, prilis drahe a uz sa mi nepaci ich „kvalita“, ked som vosla do obchodu OODJI pacilo sa mi tam vsetko, najmä saty a kabelky, kabatiky atd…jedine spodne pradlo bolo divne - ale to neriesim, bola by som rada, ak by sa ozval niekto kto ma uz nieco tejto zn. kupene, a vyjadril sa ku kvalite. Ceny oblecenia su tam veeeelmi prijatelne, az som bola veeeeeeeelmi milo prekvapena, V Mangu maju prilis drahe oblecenie a nie vsetko je pekne ale kvalitou isli velmi dole…uz ma to nebavi, kazde tricko sa mi stramba a páre…atd…

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Dahllie
2222 příspěvků 17.03.12 15:28
1985Katka ha detto :
Také jsem na jejich obchod dnes v Liberci narazila a říkala jsem si, že by se na něj mohla Ada podívat, protože se mi hrozně líbí barvy těch kolekcí a ceny mi tam přišly také nezvykle při zemi.

MP Katenka
12 příspěvků 17.03.12 16:56

Já jsem si v tomhle obchodě koupila šaty ze 98% bavlny za 600 Kč a jsem z nich moc nadšená. Ještě jsem je neměla na sobě, švadlena mi zkracuje ramínka. Oblečení mi přišlo docela kvalitní, nikde jsem neviděla čouhající nitky jako v jiných obchodech a ceny byly taky super. Jen mě dost mrzí, že obchod není v Brně :-( a co se týče Manga, tak to mě taky hodně zklamalo, kdysi jsem tam ráda nakupovala, mám odtud pár super kousků, teď z obchodu vždy zhnuseně odcházím :-(

MP Dragon
17 příspěvků 17.03.12 17:53

Od této značky mám dvoje šaty a jeden svetr - šaty jsou pouzdrové a perfektně sedí, svetr je z akrylu a v zimě jsem ho nosila dost často a je bez žmolků. Já jsem s těmi věcmi velmi spokojená, cena byla dobrá, ale je možné, že jsem zrovna natrefila na dobré kusy:-). Bohužel jsem toto oblečení nakoupila v Bratislavě, u nás ten obchod vůbec není (jsem z Prahy), do Bratislavy se jen tak nedostanu, ale kdybych tam jela, určitě se do Oodji zase podívám a nějaké šaty zakoupím.

1985Katka
8 příspěvků 17.03.12 18:21

dakujem za Vase reakcie a komentare, presne taky dojem som z toho obchodu mala - ako opisujete kvalitu oblecenia, vzdy sa tam zastavim pocas obednajsej prestavky …este som si tam nic nekupila - len opasok (za super cenu a nebol ani v zlave) lebo vzdy som tam sama a nerada si sama skusam veci, vecsiou so sestrou alebo s kamoskou nakupujem a skusam…sama len obzeram, alebo nakupujem kabelky:) ocakavam aj dalsie prispevky…

MP Lisbeth
85 příspěvků 18.03.12 06:46

koupila jsem si u nich v Bratislavě 2 halenky a sukni a jsem spokojená, nosím je často a nemůžu zatím nic vytknout, ceny mají velmi příznivé a co jsem vypátrala na internetu, tak by snad měli mít obchod i v Olomouci? určitě bych tam šla nakupovat znovu, škoda že nejsou v Brně

ZetKa
287 příspěvků 18.03.12 09:51

Oodji má obchod i v Ústí nad Labem (ve Fóru). Nedávno měli slevy a koupila jsem si tam „pouzdrové“ úpletové šaty, zajímavě řešené asi za 200 Kč. Materiál nic moc (polyester), ale jsou pěkné a nosí se skutečně dobře. Jsou bez podšívky a myslím, že jednoduše šité (není to žádná „ót kutýr“).
Uvidíme, až tam nakoupím víc věcí (pokud se mi bude něco líbit)…

Cinkitoo  18.03.12 12:31

Ten obchod je i v Pardubicích v AFI Paláci, často se mi tam věci líbí, ale zatím mi noc nesedělo, takže zkouším dál.

kachnickau
39 příspěvků 03.05.12 20:34
spokojenost, nadšení

Já mám z Oodji kalhoty, 98% bavlna.. koupené ve slevě, a vadu mají.. častým nošením(kupovala jsem je v lednu) je látka v rozkroku výrazně ztenčená, je vidět ze vnitř zkrz. Jinak jsou ohromně pohodlné. Potěšilo mne, že rozlišují ne jen 36,38,40 atd, ale taky výšku postavy a tedy délku nohavice.
Dalším mým kouskem je spodní prádlo - Podprsenka a kalhotky. Oboje velmi pohodlné a příjemné.
Dnes jsem byla na návštěvě(Liberec Fórum) znovu, chodím tam alespoň jednou do měsíce, a jsem naprosto unešená z jejich nové kolekce.. Zvláště motivy motýlků, určitě něco odnesu brzy :)
A ceny jsou opravdu velmi příznivé.

Pirek
6768 příspěvků 04.05.12 08:01

Taky můžu doporučit, loni jsem si v Oodji koupila sukni a miluju ji! Akorát jsem přes zimu zhubla, teď mi ji švadlena zužuje, už se na ni moc těším! Jen lituji, že dnes už jsou jejich prodejny mimo můj dosah.

ostrava  04.05.12 21:54

Nově je obchod i v Nové Karolíně v Ostravě, oblečení je opravdu vzhledově i kvalitou šití vzhledem k velmi přijatelným cenám skvělé. A také prodavačky jsou hodně příjemné a ochotné - zážitek z obchodu jako scéna z Pretty women. Můžu doporučit se zajít podívat.

Black Diamond
81 příspěvků 06.05.12 01:28

Ano, v Ostravě je obsluha perfektní, ale bohužel jsem zrovna natrefila na šaty, které mi sice krásně padnou (u mě nevídané), ovšem hned po prvním nošení se mi na nich udělaly žmolky; štítek bohužel nemám. Vyzkoušela jsem snad celý obchod a v době, kdy jsem šaty kupovala, byly z takového materiálu asi jediné, takže myslím, že s ostatním oblečením by nemusel být problém. Provedení se mi zdá být kvalitní, zvláště vzhledem k ceně. Jen doporučuji pohlídat si ten materiál, já jsem pro oči takzvaně neviděla.

Hana P  12.05.12 20:00
Jsou výborní

Takže jsem spolu s dcerou objevila Oodji asi před 3 měsíci.. a od té doby tam pravidelně dcera chodí- v Olomouci. Dnes jsem po dvou hodinách shánění šatův různých buticích ( šaty k maturitě - sedím v komisi)zamířila na ukončení tam.. mám totiž velikost 44 a měla jsem pocit, že v tom tam toho moc nebude.. opak pravdou… z pěti nabízených šatů jsem si koupila troje ..tedy byly mi koupeny přítelem, kterého nadchly jak služby prodavaček tak velká kabina, kde nás po jeho příchodu za mnou prodavačka krestivněpřes­těhoval… aby se mohl pohodlně usazen rozhodovat, co se mu namě líbí a co ne…kdybych tam šla hned, mohla jsem ušetřit čas anervy.. jinakcena za dvoje krátké a jedny dlouhé šaty byla 1700 kč… dávám za 1

jacketo  14.06.12 20:25
Paráda

Narazila jsem na ně vloni, když otevírali svůj obchod v Olomouci. Mám už od nich dvoje šaty, parádní halenku, svetr a kalhotky, přítel zase skvělý krátký kabátek na jaro podzim a kalhoty (ty jediné jsou trochu mimo, chytá se na ně bordel :-/, ale jinak dobré). Takže za mě zatím velká spokojenost :-) A prodavačky jsou tam super, tak ochotné jsem ještě nikde nepotkala :-)

kachnickau
39 příspěvků 21.06.12 20:46

Tak jak jsem se tu před měsícem a půl rozplývala nad jejich motýlkovou kolekcí tak už je to doma a párkrát onošené :))

Konkrétně tyto:

a tyto:

Ty zdánlivě bílé krajkové jsou smetanovo-světlounce žluté, složení 92% PA, PU 8%, využity na svatbě(jako svatebčanka) - obřad a část hostiny.
Potom jsem se převlékala do těch motýlkových s puntíky a odtrsala v nich až do brzkého rána. 100% bavlna, padnou jako ulité. Z obou jsem úplně nadšená, pohodlné, slušivé, za dobrou cenu (bavlněné 600kč, krajkové 245kč - oboje plná cena).

Už se těším na slevy :)))

Olinka
2582 příspěvků 27.06.12 15:57

Byla jsem dnes v Pardubicích na zkoušce a měla jsem čas, tak jsem se pocourala po AFI a konečně se taky dostala do Oodji.
(Malá odbočka - když jsem byla na cestě, říkala jsem si, že by se mi hodila červená letní halenka a v duchu jsem dodala - tak to sis to holka pohnojila, ve chvíli, kdy vymyslíš, co sháníš, nemáš šanci to najít. Světe div se, čekala na mě v Espritu. Poslední, v mojí velikosti a za snesitelných 349 Kč. Jsem se musela pochlubit!)
A v Oodji byl též úspěšný lov. Bílá široká sukně po kolena, dole s růžemi, směsovka (57% bavlna, zbytek polyester), měla i růžový pásek, ale ten jsem jim nechala, byl hnusný. Původně 599, sleva na 299.
A úlovek číslo dvě a z toho jsem se doteď nevzpamatovala - fialové šaty s kvítky, též po kolena, 98% bavlna a elastan, nepodšité teda, ale místo 649 Kč za neuvěřitelných 199 Kč!
Je to tím neuvěřitelnější, že mi NAPROSTO PERFEKTNĚ SEDÍ. Mám ještě v příliš živé paměti, jak jsme se předloni s mamkou a babičkou vrhly na prázninové slevy v P&C, zkoušely si každá nejméně patery šaty (a že nebyly levné!) a žádné ani jedny jediné neseděly. Tu jsme je nepřetáhly přes prsa, tu přes zadek… Tyto jsou fakt perfektní, dělají mi krásnou siluetu, no jako by byly šité na mě.
Co se zpracování týče, šité je všechno hezky, nikde nic netrčí, nicméně bych se dovedla představit i lepší materiály. Ale poměr cena/výkon je rozhodně velmi slušný.

AniMoo
41 příspěvků 27.06.12 16:01

Mám od nich nádherný bílý kabát - z nejlevnějších nebyl, navíc dvakrát za zimu musím platit dalších 250 korun za čištění, ale je kvalitní, teplý a za sebe můžu jen doporučit.
Co se spodního prádla týče, mám jedny kalhotky a za tu cenu z nich tak unešená opravdu nejsem. Ale vypadají hezky, to se musí nechat :)

Zharah
118 příspěvků 28.06.12 10:08
odporucam

Do Oodji v auparku KE som vosla nahodou, odvtedy vsak chodim pravidelne. Uzasny pomer kvalita/cena, netreba samozrejme cakat zazraky. Videla som tam umeliny, ktore by som na seba nedala, ale maju tam aj krasne bavlnene/zmesove kusky za polovicnu cenu oproti Mangu/Camaieu/Or­say. Zenskymi vzormi a strihmi sa mi triafaju do vkusu a teraz v zlavach sa tam da vykupit polovica obchodu za relativne bezbolestny peniaz. Uz sa neviem dockat ich jesennej kolekcie, verim ze milo prekvapia.

VeronikaProsteNika
269 příspěvků 28.06.12 22:03

Chodím do Oodji v Liberci, většinou se mi líbí vše :-) Kalhoty nekupuji, protože i jejich prodloužená délka mi je krátká, ale to není jejich chyba :-) Šaty jsem si tam koupila dvoje, i přesto, že mi neseděly, jsem věděla, že je strašně chci - takže jsem je odneska ke švadleně a ted mám parádní šatičky, který mi sedí a jsem v nich krásně sebevědomá :-)
Mně se jejich oblečení líbí, kvalita lepší než HM, přirovnaal bych k Mangu, ale cena neporovnatelná :-)
Jo a obrovským plusem jsou prodavačky - vědí co mají na krámě, pomohou s výběrem, kombinací a když jsem byla sama a nezvládala si zapnout šaty, tak mi ochotně pomáhala :-) I díky tomu jsem si ty šatky odnesla :-)

Lib41
1 příspěvek 14.02.13 12:55

Krásný den dámy :-) Tato značka je vyráběna kompletně v Číně, což v současné době není nic divného, občas se stane, že čísla nesedí, tak je dobré si vše pořádně vyzkoušet. Prodejny jsou i v Praze, např. na Čerňáku, ale i v jiných OC. Dále v olomouci, Ostravě, Liberci, Pardubicích, možná i jinde, ale tahle města vím určitě..hezký den L.

Sheba
146 příspěvků 15.02.13 20:17

@Lib41
V Praze už někde je Oodji? Já jsem četla, že by od března měl být v OC Černý Most, ale zatím jsem po netu žádnou prodejnu v Praze nenašla.

Audrey.Piper
412 příspěvků 15.02.13 23:00

Já jsem si zkoušela několikery šaty v Auparku v BA a i když to byly nejmenší velikosti, všechny mi byly velké. A taky všechny podprsenky byly vycpané. :/ Kvalitou se mi zdály všechny dobré a cena byla docela nízká.

Denyna
4101 příspěvků 16.02.13 12:33

Já mám z Oodji úžasné šaty a další asi dvoje nutně potřebuju :) Jinak je to levný řetězec a kvalita, často spíš nekvalita, odpovídá. Na podzim jsem tam musela nechat úžasně vypadající šat ve st ylu šedesátech, protože by mě sežraly zaživa. Ale mají tam zajímavé věci. A čím mě štvou je, že mají posunuté velikosti a je nutno brát o číslo větší. Jak demotivující!
Nutně potřebuji tyhle šaty
 http://www.oodji.eu/…4394/264802/

Fae
71 příspěvků 16.02.13 12:51

Já mam z Oodji spoustu věcí, na nekvalitu si stěžovat nemůžu. Na druhou stranu nehledám věci co mi vydrží několik let. Zrovna teď jsem si koupila troje kalhoty a platila jsem 700. Pro mě je hrozné, že kdykoli tam vlezu utratím spoustu peněz, protože to nejde tam nechat. S velikostma problém nemám, mám 34 a sedí mi dobře, ale třeba kalhoty si kupuji 34/170 i když mám 163, ale mám ke své „výšce“ dlouhé nohy.

punčocha
23 příspěvků 16.02.13 17:02

Mám od nich dva svetry, koupeno ve slevě po Vánocích, jsem velmi spokojená. Ptala jsem se prodavačky, je to ruská firma, navrhují jim prý francouzští a italští návrháři. Musí se koupit o číslo větší než jinde /již zde zmíněno/, mám 38, je mi tam 40. Jejich oblečení má šmrnc, bohužel, je to spíše pro mladší ročníky než jsem já. Ale i tak se tam dá něco vybrat.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit