Značkové věci ve slevách

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lela75
513 příspěvků 05.01.14 21:40
Znackove veci ve slevach

Mam takovou uchylku. Uz davno vim, ze na nekterych vecech - boty, spodni pradlo, kabelky, kabaty - neni dobre setrit, vyplati se kvalita. Mam sice dobrou praci, ale i dve deti a vysoke naklady na bydleni, tak nechci vyhazovat penize za blbosti. Ovsem se mi stava, ze si koupim ve sleve znackovou vec, ktera se mi vlastne az tak uplne nelibi, ale vim, ze je kvalitni, tak ji beru. Doma se potom uklidnuji tim, ze to byl rozumny nakup. Treba zrovna zlevnene boty Högl, ktere beru, protoze jsou za dobrou cenu, i kdyz trochu nudne. Ale vim, ze na podpatku s nimi vydrzim cely den uplne v pohode. Snazim se potom vyradit na doplncich, jako jsou cepice, saly a tak, tam to vyvazuji. Ale posledne jsem si koupila v bazaru kabelku Dara Bags jen proto, ze byla levna a tady jste mi ji desne zdrbly a ja si vlastne rikam, mate pravdu. Ovsem nekdy se mi podari objevit v sekaci skvely kousek, treba dlouhy cerveny kabat s kasmirem asi za 600 KC, ktery mi vsichni zavidi :-) To je potom radost…

Reklama

Reklama

Reakce:

lela75
513 příspěvků 05.01.14 21:53

A muzete mi vysvetlit ty cervena raminka?

Ptera
112 příspěvků 05.01.14 22:54

Podle mého názoru musí být člověk u slev (i značkového zboží) opravdu opatrný, aby se nenechal(a) zlákat ke koupi něčeho, co tak úplně nepotřebuje, nebo co tak úplně třeba nesedí, ale je to moc pěkné…a za ty peníze, že? :)

lela75
513 příspěvků 05.01.14 23:13

Jasne mate pravdu- ale ja pisu o Tom, ze ty veci potrebuji a radsi si koupim zlevnenou kvalita nez laciny sunt.

stricc  05.01.14 23:34

@lela75 a o čem byste vlastně chtěla diskutovat? :-)

Danýska
12 příspěvků 05.01.14 23:35

Pokud danou věc unosíte (viz. Ale vim, ze na podpatku s nimi vydrzim cely den uplne v pohode.), tak se mi to zdá vlastně velmi rozumné ;) Jsem na tom dost podobně, akorát já ráda zlevněný šunty- to jsou potom nákupy za hubičku!…:-D ;) Ale zase se mi žádná věc neomrzí a stále šatník obměňuji.

Betty J.
2031 příspěvků 06.01.14 00:03

@lela75: nějak tomu nerozumím, máme Vás litovat, chválit, nebo jen bohapustě závidět?

suntala
201 příspěvků 06.01.14 00:06

Já jsem takhle jednou tátovi v sekáči koupila sako Ermenegildo Zegna, který bylo JEN TROŠKU ožraný od molů:-) Ten koukal. když jsem mu ho dávala, elegán!

lela75
513 příspěvků 06.01.14 00:09

Vlastne jsem se potrebovala tak nejak ospravedlnit, nebo hledala podporu nebo naopak nakopnuti typu neblbni a kup co se ti opravdu libi, tak trochu me Ten pristup totiz stve, ale nejak si nemuzu pomoct…

stricc  06.01.14 08:07

@lela75 Takže jestli to dobře chápu, kupujete zlevněné věci, protože jsou značkové, přestože se vám nelíbí, a trochu vás to štve, ale nemůžete si pomoct, a čekáte, že vám to tady někdo schvální nebo vyvrátí. Hm. Obávám se, že je-li to skutečně problém a ne jen malichernost, pak módní stránky nejsou vhodné místo pro řešení.

lela75
513 příspěvků 06.01.14 08:59

To mas naproso pravdu. S timto mym pristupem tu budu mit vzdy cervena raminka, jsem na modnich strankach. Tak ja se poroucim :-)

stes  06.01.14 10:32

@stricc Trochu bych se @lely75 zastala. Já sice taky nevím, o čem bych tady diskutovala, ale probírala se tu ještě „nemódnější“ témata…např. nedávno vzdělání v rubrice pekelné celebritky. A spoustu založených témat nemá s módou ani životním stylem společného vůbec nic.
Ono pokud to téma nezaujme, vyšumí samo.

stricc  06.01.14 12:28

@stes já jsem ta poslední, kdo by trval na tom, že se musí mluvit jen o módě, proboha. Ale na tvrzení tohoto typu se toho opravdu nic říct nedá, buď jen aha, tak takhle to máte, nebo máte problém, když vás cosi nutí dělat, co vlastně nechcete, ale na takové věci jsou odborníci jinde

dagur
275 příspěvků 12.01.14 14:19

Lela možná chtěla jen vědět, že v tom není sama, že podobným lákadlům se neubrání i někdo druhý. Nepřipadá mi to zase tak mimo, jsou větší pitomosti, o nichž se tu diskutuje (Adina manikůra v televizi apod.).
Lelo, nejste nemocná, mě se to taky někdy stane!

katango
1356 příspěvků 13.02.14 15:50

Mně se to stává furt, beru to jako boj či lov, prostě adrenalin, no. Na jinej zdroj adrenalinu už jsem málo zdravá a moc stará.

Reklama

Váš příspěvek

Zemřela královna kašmíru Laura Biagiotti

V médiích po celém světě proběhla dnes zpráva o úmrtí módní... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek

Reklama