Značky a výrobci - průvodce

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sibyla
2639 příspěvků 19.01.13 12:59
Značky a výrobci - průvodce

Opravdu by se mi hodil jakýsi průvodce značkami a výrobci - nevíte, jestli něco takového na webu neexistuje? Značek je spousta, a u mnohých netuším, jestli je to kvalitní, nebo v kvalitě řetězce, čili na sezónu. Nevíte někdo, kde to najít?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

rubinola
9 příspěvků 19.01.13 14:10

prague-stay.com, Pražský lifestyle Kam v Praze za nákupy

Mylady2
12409 příspěvků 19.01.13 15:40

Nejspolehlivější ukazatel je cena;-)…nevím zda existuje nějaký průvodce ale orientovat se dle ceny jde i bez něj.

Ani  19.01.13 15:58

Myslím, že žádná (běžná) značka nemá úplně stejnou kvalitu u každého kusu. Můžeš najít kvalitní kousek v řetězci stejně jako ne moc povedenou sérii u lepší značky. Kdo by si dovolil soudit, že tahle značka ještě je kvalitní a tahle už ne?
A co teprve poměr cena výkon?

Jetthro
1129 příspěvků 19.01.13 17:21

O zadnem pruvodci bohuzel nevim, takze pokud vlezu do obchodu znacky kterou neznam tak se ridim podle ceny, toho jake jsou veci na omak a takovym fajn voditkem je i zapach. Totiz pokud v obchode smrdi plast a umelina, tak ho velice rychle opoustim. Samozrejme, pokud nelze provest cichovou a hmatovou kontrolu, treba na internetu, tak holt bud patram po nejakych referencich na netu a nebo se ridim jenom cenou. Ne vzdycky to samozrejme jde, ale myslim ze je celkem jasny, ze boty za 20 eur asi zadnej zazrak nebudou. Proste necekam, ze za malo penez dostanu hodne muziky.

mitford sister
522 příspěvků 19.01.13 19:20
@Mylady2 píše:
Nejspolehlivější ukazatel je cena;-)…nevím zda existuje nějaký průvodce ale orientovat se dle ceny jde i bez něj.

To asi neplatí tak absolutně - viz Desigual

corleone  19.01.13 19:35

@mitford sister Myslim, ze @Mylady2 myslela trochu vyssi cenovou kategorii, nez Desigual.

Mylady2
12409 příspěvků 19.01.13 19:49

@corleone jako já nevím! Co na tuto otázku odpovědět! Přijde mi úplně mimo…
Vždyť každý jiný pohled na kvalitu a každý má jiné fin, prostředky.
Co byste řekl vy?

corleone  19.01.13 19:58

@Mylady2 Ja bych rekl, ze dostaneme kazdou chvili hodne cervenych, protoze nedokazeme ocenit nadherne boty za par stovek z retezcoveho vyprodeje (sice znici nohu a vydrzi dve pouziti, ale jsou levne, takze jsme usetrili a vyzrali nad zlym kapitalistou).

Ja si myslim, ze kazda vec ma svou hodnotu. Proto mi sleva prijde spis podezrela a vesmes se jim vyhybam. Samozrejme vyjimecne se stane, ze se nekdo snazi prodat neco i v serioznim butiku za nasobky sve hodnoty, ale je to velmi vyjimecne. Vim, ze se hodne priplati za znacku, ale to je pro me prijatelne - usetrim cas s hledanim kvality. Takze pokud nekdo dava velkou slevu, je to jasna znamka toho, ze dana vec nema hodnotu adekvatni sve cene.

Mylady2
12409 příspěvků 19.01.13 20:04

@corleone ok tak to má i můj muž… Než by něco hledal jde tam kde ví že koupí a kvalitně.
Do ZARY by si boty nešel koupit (vlastně by tam teda vubec nešel), ale já jo! Ikdyž vím, že hezčí, kvalitnější a nebude je mít každá druhá mají u Diora…

Mischura
336 příspěvků 19.01.13 20:27

@corleone
Dovoluji si nesouhlasit s vasi posledni vetou. Vcera jsem byla v londynskych obch. domech Harrods a Harvey Nichs, kde jsou momentalne slevy vysoke (Harrods az 75%, HN az 90%) na ruzne znacky obleceni, vcetne luxusnich, typu Tom Ford, Celine, Givenchy apod… A rekla bych, ze za slevou je hlavni snaha uvolnit misto novym kolekcim. Samozrejme urcite znacky napr. Chanel, nenabizi vyssi slevu nez 30%. Predpokladam ovsem, ze v obch. domech je situace jina, butiky jedntl. znacek pravdepodobne takhle vysoke slevy nenabizeji, tedy pokud se nejedna o outlety s lonskymi modely.

GalianosjednimL  19.01.13 20:29

@Sibyla Průvodce jako takový: www.mojeznacka.cz , ale kvalitu tam nezjístíte. Spíše se tam občas dozví člověk něco o historii, i když poslední dobou jde spíše o obecné info.

corleone  19.01.13 20:51

@Mischura Outlety neprodavaji lonske modely, to je mytus. Outlety prodavaji bud uplne jine modely, anebo horsi jakost.

Mischura
336 příspěvků 19.01.13 20:55

@corleone
Nevim o jakych outletech mluvite, ja mam na mysli designers outlets a aktualne jsou v prodeji kolekce SS12 ( napr. CD), takze opet ne, nesouhlasim.

corleone  19.01.13 21:09

@Mischura Myslite treba pseudoPradu z Parndorfu? Pak jste velmi naivni. Zkuste nekdy porovnat tentyz vyrobek z butiku a z outletu vedle sebe. Uvidite sama.

Mischura
336 příspěvků 19.01.13 21:12

@corleone
Opravdu nemyslim Pandorf, uprimne receno ani jsem tam nikdy nebyla, ale vy jste asi krome tohoto zadny jiny nenavstivil, rozsirte si obzory, nez budete neuvazene komentovat neci naivitu.

corleone  19.01.13 21:14

@Mischura Nebo myslite treba Peek & Clop.? To je ten samy pripad. Nekvalitni predrazene sunty. Prehled celkem mam. Zkousela jste nekdy to srovnani?

Mischura
336 příspěvků 19.01.13 21:18

@corleone
No, vypada to, ze vy o voze a ja o koze, pokud povazujete pandorf nebo peek za designer outlet. Obavam se, ze prehled opravdu nemate…

corleone  19.01.13 21:24

@Mischura Tak me poucte co tim myslite. Parndorf to ma primo v nazvu.

Mischura
336 příspěvků 19.01.13 21:32

@corleone

Ale klidne ;-), nehledejte v CR ani Rakousku, na internetu je dost odkazu dost ( zejmena zapadni evropa), nezapomente si poradne precist seznam obchodu, to napovi hodne, stejne tak jako komentare…

corleone  19.01.13 21:39

@Mischura Takze napr. Noventa di Piave? Nebo co?

Stale jste mi neodpovedela, zda jste ty veci srovnavala.

Mischura
336 příspěvků 19.01.13 21:48

@corleone
Ne, N di P jsem nemyslela, Pradu rovnez nesrovnavala, nezajima me. Srovnavala jsem jine znacky, vysly ze srovnani bez ztraty venecku :-)

real.blond
6688 příspěvků 19.01.13 21:53

Takovy pruvodne by byl super.. A moc bych ho ocenila! Ale kazdy ma predstavy o kvalite jine.. Diky tomu je to asi nerealne.. Ale opravdu Top znacky jsou casto v casopisech jako Top Class nebo Guide.. Domnivam se, ze tam sunty neprezentuji:)

corleone  19.01.13 21:54

@Mischura Uz me ta tajemstvi nebavi, bud napiste jake znacky a kde jste je srovnavala, nebo si dejte odchod.

mitford sister
522 příspěvků 19.01.13 21:55
@corleone píše:
@mitford sister Myslim, ze @Mylady2 myslela trochu vyssi cenovou kategorii, nez Desigual.

Nejsem telepat, abych věděla, jak to Mylady2 myslela.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit