Značky nabizející minimalistický styl oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 12:41
Značky nabizející minimalistický styl oblečení

Ahoj, potrebuji poradit, ktere odevni znacky nebo butiky, prodejny v Brne se zameruji na minimalisticky styl. Pripadne na jakych zahranicnich strankach mate dobre zkusenosti s nakupem. Opravdu me velmi zaujala navrharka www.tinahollas.com, ovsem je v Praze a cena je samozrejme vyssi. Rada se ale dozvim, zda v Brne neprodava nekdo neco stejne zajimaveho nebo pokud mate znacku, prodejnu, butik, kde se cenove da poridit take krasne kousky, budu rada:). Vim, ze by se dalo vybrat ze Zary a manga atd… Ale chtela bych nejakou novou inspiraci typ:).

Reklama

Reklama

Reakce:

verulenka
3336 příspěvků 23.08.15 15:24

@leeeeeevandulka Nevím, ale po rozkliknutí odkazu bych si za tu cenu našla něco „minimalistického“ raději zde

Bačavelmistarý
112 příspěvků 23.08.15 16:02

Mně to připomíná vězeňský oblek a za ty peníze to podle mě nestojí. Z Brna nejsem, ale oblečení takového typu se dá sehnat skoro všude, ne? Nebo si to nechejte někde ušít, a vyjde Vás to daleko levněji:-)

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 19:45

Nemusi to byt stejne, jen me zajimaly pripadne i dalsi typy:)

Linie
1781 příspěvků 23.08.15 19:47

@leeeeeevandulka Timour et group, ale jsou jen v Praze.

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 19:48

Me ta max mara moc nezaujala:(

Bunburyist
6 příspěvků 23.08.15 20:04

Co třeba Denisa Nová? Popř. objednávka z COSu http://www.cosstores.com/…omen/Dresses

verulenka
3336 příspěvků 23.08.15 20:18

@leeeeeevandulka Nechci se Vás dotknout, jen mě to opravdu zajímá, vážně se Vám líbí ty beztvaré, předražené hadříky (byť eco/bio) z Vámi postovaného butiku? Pokud je to Váš vkus, tak chápu, že MaxMara atp. Vás neuspokojí.

Jordaan
6816 příspěvků 23.08.15 20:59

Vyrobky firmy Tina Hollas mi pripadaji spis velmi jednoduche, nez minimalisticke. Abych to rekla jeste zdvorile. Ale tak kazdy vari jen z vody ;-).

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 22:47

Nee uplne vse ale nektere prvky se me opravdu libi:). Jinak timour et group me vazne zaujak:)

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 22:50

Dekuji za posledni typy, opravdu se mi libi taktez, takze je z ceho vybirat a i zajimavejsi kousky:)

NellieLovett
2314 příspěvků 2 inzeráty 25.08.15 08:25

Podívejte se i na Ivu Burketovou http://odivi.cz/ . Něco od ní se dá pokoupit na Vachové ve Wolfgang, kde prodává i Markéta Svobodová, brněnská(?) návrhářka a další. Případně si zajděte do Pokojíku na Smetanové.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama