Značky nabizející minimalistický styl oblečení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 12:41
Značky nabizející minimalistický styl oblečení

Ahoj, potrebuji poradit, ktere odevni znacky nebo butiky, prodejny v Brne se zameruji na minimalisticky styl. Pripadne na jakych zahranicnich strankach mate dobre zkusenosti s nakupem. Opravdu me velmi zaujala navrharka www.tinahollas.com, ovsem je v Praze a cena je samozrejme vyssi. Rada se ale dozvim, zda v Brne neprodava nekdo neco stejne zajimaveho nebo pokud mate znacku, prodejnu, butik, kde se cenove da poridit take krasne kousky, budu rada:). Vim, ze by se dalo vybrat ze Zary a manga atd… Ale chtela bych nejakou novou inspiraci typ:).

Reakce:

verulenka
3324 příspěvků 23.08.15 15:24

@leeeeeevandulka Nevím, ale po rozkliknutí odkazu bych si za tu cenu našla něco „minimalistického“ raději zde

Bačavelmistarý
112 příspěvků 23.08.15 16:02

Mně to připomíná vězeňský oblek a za ty peníze to podle mě nestojí. Z Brna nejsem, ale oblečení takového typu se dá sehnat skoro všude, ne? Nebo si to nechejte někde ušít, a vyjde Vás to daleko levněji:-)

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 19:45

Nemusi to byt stejne, jen me zajimaly pripadne i dalsi typy:)

Linie
1700 příspěvků 23.08.15 19:47

@leeeeeevandulka Timour et group, ale jsou jen v Praze.

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 19:48

Me ta max mara moc nezaujala:(

Bunburyist
6 příspěvků 23.08.15 20:04

Co třeba Denisa Nová? Popř. objednávka z COSu http://www.cosstores.com/…omen/Dresses

verulenka
3324 příspěvků 23.08.15 20:18

@leeeeeevandulka Nechci se Vás dotknout, jen mě to opravdu zajímá, vážně se Vám líbí ty beztvaré, předražené hadříky (byť eco/bio) z Vámi postovaného butiku? Pokud je to Váš vkus, tak chápu, že MaxMara atp. Vás neuspokojí.

Jordaan
5558 příspěvků 23.08.15 20:59

Vyrobky firmy Tina Hollas mi pripadaji spis velmi jednoduche, nez minimalisticke. Abych to rekla jeste zdvorile. Ale tak kazdy vari jen z vody ;-).

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 22:47

Nee uplne vse ale nektere prvky se me opravdu libi:). Jinak timour et group me vazne zaujak:)

leeeeeevandulka
17 příspěvků 23.08.15 22:50

Dekuji za posledni typy, opravdu se mi libi taktez, takze je z ceho vybirat a i zajimavejsi kousky:)

NellieLovett
2314 příspěvků 25.08.15 08:25

Podívejte se i na Ivu Burketovou http://odivi.cz/ . Něco od ní se dá pokoupit na Vachové ve Wolfgang, kde prodává i Markéta Svobodová, brněnská(?) návrhářka a další. Případně si zajděte do Pokojíku na Smetanové.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit