Znáte dobrou krejčovou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Admin Módnípeklo.cz
1009 příspěvků 09.02.13 14:54
Znáte dobrou krejčovou?

Máte tip na krejčovou či krejčího, u kterých se nebojíte dát si ušít oblečení? Někoho, kdo umí připravit střih na míru, vyzná se v materiálech a její/jeho výrobky jsou pěkně vypracované?
Dejte ostatním vědět v komentářích! Z doporučených řemeslníků snad časem dáme dohromady spolehlivý seznam, aby ti, kteří si chtějí nechat něco ušít, nemuseli dlouho tápat.

adminka Tereza

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »

Reakce:

Hanka  05.01.11 22:27

Skvěla rubrika…švadlu z okolí Uherského Hradiště hledám už 2 roky…

Maara  06.01.11 12:57

Ne, ale docela dobry obchod s latkami, hned u hl. nadrazi, stejny je i na Cejlu. Vite nekdo o dalsich? Kde nemaji jen flanel na povleceni a krep a sustak?

Hanaka  06.01.11 23:44

Prosim o radu - hledam svadlenu v BRNE a okoli, co nezmrska kopii svatebnich satu a nerekne si vic nez za original ;) diky moc…

sara  07.01.11 13:59

šiju si sama, takže švadlenu bohužel neporadím… zato pár tipů v Brně na látky:
Kars - (už to tady psala Maara), jen ještě doplním, že mají další prodejnu na Hybešově - nejlepší výběr podle mě mají ale na Cejlu

Pak mají látky v jedné z těch ulic, co vedou ze Svoboďáku na Moravák - výběr ujde, ale ceny šílené

Další jsou látky na Gajdošově - taky mívali docela slušný výběr

Další, ale spíš 2 jakost jsou v ulici, jak se jde ke Špalíčku - sem tam se tam dá něco splašit(ale na oblečení moc ne)
takže to je asi všechno…alespoň na co si tak teď vzpomínám

Hanaka  07.01.11 14:57

Diky moc, znacim si…

Jeste jeden dotaz - ma nekdo osobni zkusenost s krejcovstvim ANRIS v Brne? Pokud jste si zde nechaly neco sit, jak to dopadlo? Mozno poslat nejake fota ci reference? Moc by mi to pomohlo. Dekuju mnohokrat.

elesse  07.01.11 20:04

krejčovou super neznám. u jedné jsem si nechávala šít maturitní šaty, ty jí šly, ale pak jsem chtěla něco jiného a to nevyšlo:(
ale na látky Praha doporučuju
Levné látky- www.levnelatky.cz, nad Mírákem, na Kamenický
Flextex - u holešovický tržnice

Marketa  07.01.11 20:40

krejčovou bohužel neznám, ale zaujal mně odkaz z modního pekla na http://www.sartor.cz/index.php?…, kde se prodávají kvalitní hedvábné (i jiné) látky a také se šije. Podle galerie mně to připadá jako slušné krejčovství a ceny jsou dle mého přiměřené, kdybych byla z Prahy a nikoho neznala, asi to zkusím. Líbí se mi i systém zkoušek - kdo chce přijde a nechá se poměřit a vyzkouší polotovar, kdo to riskne - nemusí. Je to sice riziko, ale u pánskýc halen to asi tak nevadí :-) /ty šijou taky/.

Andrea  07.01.11 22:11

Výbornou krejčovou mám, ale šije neofiko bo už je dost nemocná :-( Výborný obchod s látkama je v Litoměřicích u kulaťáku a paní prodavačka (majitelka) umí dobře poradit s materiálem i barvou.

Dahllie  08.01.11 17:33

Liberečandy, máte nějaká zkušenost s krejčovou, co je na začátku ulice 5. května nad květinářstvím?

Hanna  08.01.11 19:12

Perfektní krejčová s fantazií a znalostí materiálů - Věra Krůfová - TAILOR

* Popis činnosti: Modelová a zakázková výroba dámských oděvů. * Ulice: Masarykovo nám. 1142 * Obec: Mnichovo Hradiště * PSČ: 295 01 * Telefon: +420 724 262 244

Eiwen  08.01.11 19:51

Dobrý den, hledám dobrou švadlenu v Brně na ušití jednoduché černé dlouhé společenské sukně, nevíte o někom? Předem díky

Šárka  09.01.11 09:21

Já můžu doporučit pouze něco trochu víc „dárk & ívl“.
Pokud máte rády korzety a chcete kvalitní (tj. investovat do něj adekvátní částku), pak je tady http://riwaa-nerona.com/
Mně ten můj šila jedna mladá slečna a jsem spokojená. Některé její šaty se vám možná nebudou líbit, ale třeba na mikinách jsem chybu nenašla (však tomu taky nerozumím). http://www.facebook.com/…328977253726

Poodle lady  10.01.11 23:30

Obchod s látkami v Brně je podle mě velmi dobrý na Palackého ul. hned vedle zastávky tram 1 Jungmanova. Mají tam velký výběr látek hlavně na společenské šaty.

Samantha  11.01.11 09:07

Z vlatních zkušeností musím velice doporučit Attirant Studio. Je to pražské studio hned za Švandovým divadlem na Smíchově. Vždy jsem jednala s velice ochotnou slečnou Matouškovou, která se mnou byla několikrát vybírat látky na šaty, měla jsem od ní 15 návrhů na jedny šaty. A provedí šatů bylo dokonalé. Seděly přesně! Záševky byly všude, no božské ušití, jednání na jedničku, pomoc při výběru také skvělá. Za sebe musím jen chválit!

Nika  11.01.11 12:39

Nekolikrat jsem si nechala sit saty, vcetne svatebnich satu v krejcovstvi ISSIMA. A byla jsem nadsena vysledkem a pristupem k zakaznikovi. A kvalita byla k nezaplaceni. Manzel si tam nechal sit cely svatebni oblek vcetne vesticky, kosile a netradicniho motylka. A oba jsem byli nadseni. Pani nam poradila s vyberem materialu a obstarala i nakup, coz bylo bajecne. Jo a adresa je Zemedelska 40, Brno. 545214059

Aja  11.01.11 13:56

V Brně zkuste http://www.salonbella.cz/uvod.php
Konkrétně paní Baťovou.

Aja  11.01.11 14:01

Ježííííš, dala jsem jiný link. Ony ty Belly jsou dvě. myslím tu v Jundrově!

Hanaka  11.01.11 14:33

@ Aja: posli prosim link, nemuzu to najit, diky…

Kristýna  11.01.11 15:20

Ad galanterie v Brně na gajdošové:
výběr je tam velký, ale prodavačky jsou protivné. Respektive nesympatické a působí otráveně…
byla jsem tam několikrát a příště už raději pojedu do města.

Ad švadlena - Pár let si nechávám šít věci podle svých obrázků- nejčastěji kostýmy, ale třeba i kabáty - u paní Radky Dolnozemské, srovnání nemám, ale podle mě šije kvalitně a je s ní dobrá domluva.
Specializuje se na práci s kůží a kožešinama,
můžu sem případně napsat její tel. č.

Bohumila  12.01.11 07:31

Take jsem si nechala nekolikrat sit veci v krejcovstvi ISSIMA na Zemedelske, bylo mne doporuceno mou kolegyni.Dvakrat to byl zimni kabat a take nekolik veci do prace - formalni obleceni do kancelare - takze sukne, kalhoty, 2 saka. Pani Vlckova, ktera se mnou jednala a myslim veci striha, vyslechla, co si zhruba predstavuji,potom navrhla strih i latku,kterou i obstarala.Byla jsem naprosto spokojena, vice nez spokojena bych rekla, vse bylo usite krasne na telo, kabaty i saka vypasovane,pod­sivky, knofliky,kazdy detail byl vypracovany.

JANA  12.01.11 08:04

ad Kristyna:

mohla bys prosim dat cislo na pani Radku Dolnozemskou, popr. kde sidli. Pritel porebuje vymenit podsivku u kozene bundy a kdyz pises, ze se pani specializuje timto smerem, snad by byla ochotna. Diky

Monika  13.01.11 19:44

http://damskakrejcova.wz.cz/
Nechala jsem zde šít svatební šaty (jednoduchý empírový střih, spodnička + krajka jako hlavní látka). Bez ceny materiálu mě to vyšlo na necelých 1600 a byly takové, jaké jsem chtěla :)

M.P.  13.01.11 21:51

ANRIS je moje dobrá kamarádka a kolegyně z flamenca. Vím, že proto bude můj názor na ni znít neobjektivně, ale krejčová je naprosto perfektní. Je to mladá holka, takže šije moderně, a je neuvěřitelně pečlivá. Dokonce jsem si u ní zaplatila hodiny šití - pérovala mě za každou nitku :) Díky ní jsem se rozhodla šetřit a raději si u ní občas nechat ušít něco pořádného…její věci se dají nosit i naruby :) Teď zrovna šije mému příteli zimní kabát v italském stylu - nic podobného jsme totiž v českých obchodech nenašli a přítel je hodně vybíravý :) Její výrobky můžete najít na Fleru pod odkazy La chica moda nebo Anris a ručím za ně :)

Andrea  13.01.11 23:24

A ty jsi asi ta Markéta a jste společnice a vlastníte ten obchod spolu, ne ? :-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit