Zničené vlasy

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dominicca
3 příspěvky 26.02.14 11:49
Zničené vlasy

Ahojte, mám takový dotaz. Asi před rokem jsem si ostříhala vlasy po ramena a od té doby mi vůbec nerostou a chci se zeptat jestli to může být tím když jsem blondýna a každý měsíc si musím barvit odrusty? taky si je žehlím, ale nastříkám na ně sprej proti ničení (aspoň to tam je napsané :D) a když nestíhám tak si je někdy vyfénuju a na závěr vmasíruju do vlasů a na konečky olejíček co mi je vždy zjemní, zastříhávám si sama konečky, ale pořád jsou roztřepené a celkově ty vlasy mám suché. Přemýšela jsem, že bych se nabarvila na nějakou světle hnědou a v tom případě bych odrusty nemusela řešit a měly by ty vlasy už klid, ale zase nevím jakou barvu. Nemáte zkušenosti s nějakou pěknou barvou a aby mi hlavně nechytla hned úplně do tmava? Děkuju předem :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Dixie Sunday
417 příspěvků 26.02.14 12:03

Ak máte prirodzene suché vlasy, ktoré ešte farbíte, predpokladám, že sa jednoducho nekamarátia so žehličkou. Skúste ju na mesiac vymeniť za objemové natáčky a uvidíte rozdiel.

razorblade_reloaded  26.02.14 12:19

On na tom ma vliv vek… ja i kdyz se snazim a poctive striham konecky, vlasy nebarvim, nezehlim a staram se o ne, tak uz mi proste nevyrostou delsi nez pod lopatky, i kdybych se na hlavu stavela. pritom tak pred peti lety to jeste rostlo samo

Morže
1091 příspěvků 26.02.14 12:24

Zastříháváš sama konečky? Jakýma nůžkama? Jestli obyčejný na papír, tak zde by mohl být problém.

edge  26.02.14 12:27

Když jsou vlasy suché a zničené, můžou se lámat a pak to vypadá, že nerostou. A s barvou bych doma určitě neexperimentovala, nemuselo by to dopadnout dobře.

Lamicka  26.02.14 12:28

@Dominicca Rekla bych, ze budete mit presusene konecky, ktere se vam nenapadne odlamuji, pak to vypada, ze nerostou. Zkuste cas nezehlit a nesusit horkym fenem. Davejte masku, pokracujte s olejem. Jsem spis pro odborne barveni, protoze zadna domaci barva nebyla nikdy tak kvalitni jako od kadernice, ale treba vam nekdo jiny poradi. Hodne se toho probralo i v jinych vlaknech. Zadejte si „vlasy“ a „kadernice, ktera nevrazdi vlasy“.

kayav  27.02.14 19:38

Zajděte si ke kadeřnici, aby vás nabarvila na nějaký světle hnědý odstín, ať nemusíte pořád odbarvovat.
Kupte si šampon a masku Absolut repair od L´Oréal Profesionel, taky doporučuju kokosový olej (občas nanesete na vlhké vlasy, necháte v ručníku klidně půl hodiny a pak pořádně umyjete). To je zázrak ten olej. Mají ho třeba v DM. Žehlení se vyhněte aspoň na chvíli a uvidíte rozdíl.

TerezaFin
755 příspěvků 27.02.14 19:42

Kokosovy olej pomaha aj mne, ale este lepsie vysledky som mala s mandlovym. Z masiek sa mi osvedcila Loreal mythic oil a Kerastase masquinetse, taka oranzovo - biela. Nejaky cas nezehlit, pouzivat raz tyzdenne masku alebo olejovy zabal a malo by sa to zlepsit.

kayav  27.02.14 19:47

Já teda požívám masku při každém mytí

TerezaFin
755 příspěvků 27.02.14 19:49

Ja tak raz tyzdenne, ked mam cas, nechavam ju totiz na hlave aj hodinu :) A oleje kludne aj pol dna

arw
171 příspěvků 05.03.14 13:25

Taky mám problém se suchými konečky a kokosový olej mi tedy vůbec nepomohl, používám od alverde mandlový a pak výživu od leseve ve spreji a vlasy zase docela rostou. Ten elseve je samozřejmě se silikony, ale na ty konce to je v pohodě, k hlavě je nedávám-radši, ikdyž nevím, co je pravdy na jejich škodlivosti…

plummy
122 příspěvků 07.03.14 12:13

Ja som problém s nerastúcimi a vypadávajúcimi vlasmi vyriešila braním tabliet Donna hair. Brala som to asi pol roka a vlasy prestali padať a začali pekne rásť. Ale zároveň musím dopísať, že moje vlasy neboli ani farbené, ani žehlené, tým pádom šlo asi skôr o vnútorný problém: nedostatok vitamínov, ktoré majú na vlasy vplyv.
Vo Vašom prípade by som si oddýchla od žehlenia, zničené konce by som si dala odstrihnúť a prešla na farbu, ktorá nevyžaduje až také časté dofarbovanie.

catherinne
12483 příspěvků 07.03.14 12:15
@kayav píše:
Já teda požívám masku při každém mytí

správně :-)

AuroraBorealis
948 příspěvků 07.03.14 20:04

@arw minule som niekde čítala, že kokosový olej sám o sebe až tak nepomáha a je lepšie zmiešať ho s ďalšími olejmi.. len keby som si pamätala..

Lamicka  08.03.14 10:59

Vsechny dobre kadernice mi radily pouzivat masku pri kazdem myti. Kdyz jsem tyden masku nepouzivala, tak se kvalita vlasu rapidne zhorsila. Myji a foukam kazdy den, pritom mam vlasy zdrave. Sampon, maska, vysusim rucnikem, olej (stridam ruzne), vyfoukam.

TerezaFin
755 příspěvků 08.03.14 11:19

Nie je to skôr O tom že tá maska vlasy akoby obali, A tým pádom sú na dotyk jemnejšie A lesklejšie? Nehovorila by som vyslovene O zdraví… Tiež používam masky ale stále je to podľa mňa len taký milý odrb na tie vlasy :) rada by som počula názor odborníka :)

Morže
1091 příspěvků 09.03.14 14:15

Zkoušel někdo z vás užívat bezoplachový kondicionér ve spreji? Zlepšila se kvalita vlasů díky jeho užívání?

Ikeya-Seki
1090 příspěvků 09.03.14 14:19

@Morže Bezoplachový kondicionér od Revlonu používám několik let. Vlasy mám v pořádku, ale to jsem měla už předtím, když jsem používala ten oplachovací.

kayav  09.03.14 14:35

@Morže záleží jaký

Morže
1091 příspěvků 09.03.14 14:36

@kayav Myslím jakékoli, s kým máš zkušenost.

kayav  09.03.14 14:47

@Morže no hlavně záleží, co od toho očekáváte a podle toho zvolit značku a druh výrobku. zda máte vlasy barvené a chcete, aby vydržela co nejdéle barva, nebo je máte zničené a chcete vyživit, nebo chcete mét vlasy jen lesklejší.

na barvené vlasy/výdrž barvy jsem kdysi měla od elséve takový červený, ten byl úplně k ničemu, ani lesk, ani delší výdrž barvy, prostě nic. ještě že byl zadarmo k nějaké barvě.
teď mám na barvené vlasy loreal professionel bezoplachový koncidionér s pumpičkou (ne ve spreji), ten je celkem fajn, ale taky to není úplně žádná hitparáda, hlavně se i po něm hodně mastí vlasy, i když si ho dávám jen do konečků, tak jak vlasy foukám, hned se mi zmastí ofina.

Podle mě nejlepší co jsem kdy měla, nebyly kondicionéry, ale spreje na tepelnou ochranu (fénování, žehlení). Měla jsem od Matrixu Gold heat, nádherně lesklé vlasy potom.
Teď už delší dobu používám Toni&Guy heat protection mist ten je úplně nejlepší ze všeho, co jsem kdy měla. Vlasy vypadají zdravě, jsou lesklé, nemastí se.

Pokud ale chcete vlasy vyživovat a ozdravit, na to doporučuji klasické oplachové masky.

Mysterious
121 příspěvků 09.03.14 15:28

@Dominicca Tak jestliže každý měsíc musíte barvit ODROSTY, tak vám asi vlasy rostou. Možná se ulamují, možná jak stříháte ty konečky tak máte vlasy pořád stejně dlouhé.

TerezaFin
755 příspěvků 09.03.14 18:44

@Morže Ja pouzivam od Schwarzkopf professional - Oil Miracle liquid oil conditioner, a stiedam s olejcekom Oleo relax od Kerastase. Ze by sa mi kvalita nejak extremne zlepsila to neviem, ale je pravda ze po mojej zmene z tmavych vlasov na ombre som aspon nezaznamenala zhorsenie kvality a nemam ich ani vysusene, a za to asi vdacim aj tymto pripravkom.

TerezaFin
755 příspěvků 09.03.14 19:00

Inak celkom fajn je aj olej z Yves Rocher, dostala som na Vianoce v sade so samponom a spokojnost, sampon som si kupila uz druhy krat aj ked som pouzivala inej znacky, z lekarne. Ale pomer cena kvalita je u celej tejto rady u mna ok.

kovarik
2 příspěvky 19.03.14 16:56

A máte někdo zkušenost s brazilským keratinem? Mám sušší vlasy kvůli barvení a nebaví mě pořád používat kondicionéry apod. Našla jsem tenhle výrobek značku:vixensshop­.cz/product/la-brasiliana-dieci-all-in-one-250-ml-vse-v-jednom/209673c3557. Zkoušeli jste to někdo?
 Díky

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit