Znova tá krajka!

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucisko
86 příspěvků 04.09.12 18:05
Znova tá krajka!

Milujem krajku, Adine staršie články o krajke patria medzi moje najobľúbenejšie. Tému zakladám tak trochu z dlhej chvíle, zaujímajú ma vaše názory na čipkované oblečenie, poprípade tipy, ako nosíte a s čím kombinujete krajku vy. Pridávam aj link na foto čipkovaných šiat Fergie na nejakom odovzdávaní cien. Čo vy na ne?
 http://lesk.cas.sk/…/fergie.html

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

firefly
527 příspěvků 04.09.12 18:10

Je to jak z pohádky o princezně Koloběžce - oblečená, neoblečená.
Kdyby pod tím měla černé krátké šatečky, nebo úplně dle mých představ tělové krátké šatičky, byly by to přitom tak hezké a elegantní šaty…

llolla
2102 příspěvků 04.09.12 18:12

@lucisko
No, nevím, kdo je Fergie, ale tohle mi přijde tak daleko za hranicí dobrého vkusu, že už ta hranice ani není vidět. Dokázala bych to pochopit u běžného oblečení (třeba u trička) jako vtip, dejme tomu, ale tohle je děs. Jinak krajku miluju, nosím. Na lemu sukně, na halenkách, na šatech…

lipo
303 příspěvků 04.09.12 18:59

@llolla Kdo je Fergie je napsáno hned vedle té fotky:). Jinak souhlasím, nevypadá to nijak zvlášť. Nelíbí se mi barva, to kontrastní spodní prádlo je divný, a asi se mi ani nelíbí, když jsou šaty celé z krajky, i když to neplatí výhradně.
@lucisko Jaký je rozdíl mezi čipkou a krajkou? Myslela jsem, že je to to samé…

seznam.mih  04.09.12 19:04

Nedávno sjem viděla jednu slečnu zřejmě gothického ražení, která měla na sobě jen čistě takhle krajkové černé šatičky, jako fergie jen trochu kratší a né prnoplánově vyzývavý. Sice jí pod tím bylo vidět trocha spodního prádla, které měla zvolené v tělové barvě, tzakže mi to nevadilo, jako kdyby si vzala černé. Nicméně oblékla bych si pod to ještě něco. To samé u Fergie.

Jinak obecně moc krajku nemusím a sama bych si jí jen tak od sebe nekoupila

FoxInTheBox
278 příspěvků 04.09.12 19:08
Jaký je rozdíl mezi čipkou a krajkou? Myslela jsem, že je to to samé…

Čipka je po slovensky :-D

Za mě je krajka materiál na ozdobu, ne na celé šaty. Mám to tak odmalička, i v éře školkového kreslení princezen mi připadalo nakreslit jí šaty celé z krajek jako trochu moc :-D

lucisko
86 příspěvků 04.09.12 19:10

@lipo Ospravedlňujem sa za nejednotné pomenovanie toho istého produktu. Som dosť ovplyvnená čítaním českých textov (zvlášť Pekla) čipka je spisovne slovenský termín, zatiaľ čo krajka je v slovenčine čechizmus. Ako napr. členok-kotník. Dúfam, že som to vysvetlila zrozumiteľne :) ešte raz sa ospravedlňujem

llolla
2102 příspěvků 04.09.12 19:10

@lipo
aha, já jsem byla tak fascinována fotkou, že jsem vůbec na text nekoukla…=)

bestia
2296 příspěvků 04.09.12 19:20

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 13:09

lipo
303 příspěvků 04.09.12 19:27

@lucisko V pořádku, nic se přece nestalo:). Jenom mě to zmátlo, nebyla jsem si jistá, jestli to není další slovenské slovo, co mám zaškatulkované blbě.

Ems
1482 příspěvků 04.09.12 19:46

Tak jelikož na tyhle akce celebritek je creative black tie tak mi to nevadí ( né že by mi to přišlo extra vkusné). Podle mě dost záleží, okolnosti osoba která to má na sobě… těžko by u toho konkretizovala jsou extrémy ale jsou i velmi pěkné věci…

seznam.mih  04.09.12 19:52

Zajímavé čipka mi evokuje zcela jiné slovo, než krajka. Slovenština je tak srandovní :D Nic proti samozřejmě jen mi slova jako čučuriedka, nebo vánkuš připadají vtipná :)

Ems
1482 příspěvků 04.09.12 20:00

Ad ke slovenštině a trochu OT - mě se vždycky když slyším slovenštinu tak si vzpomenu na rozhovor v Košické zoo, z doby kdy jsem tam bydlela.

• Tati ale já sa nechcem naňho pozerať, on je škaredý
  • Už sme zaplatili tak sa buděš pozerať na medvedíka :D:D

Před nima seděl medvídek, na obranu holčičky měl evidentně čerstvě zašitou hlavu a byl opravdu ošklivý..:D

Jetthro
1129 příspěvků 04.09.12 20:00

Ja jsem mela vzdycky za to, ze krajka je material spise na ozdobu nez na cely odev..takze ten Fergie model mi prijde naprosto priserny, pradlem pocinaje a barvou satu konce, ma v tom barvu jak ta mistni oblibena sesmazena modelka..
Jinak ale treba na Asosu se mi krajkove saty libi, takove ty divci, kdy pod tou krajkou je samozrejme jeste latka v podobne barve a treba delsi rukavy..to je zase takovy roztomily :)

lucisko
86 příspěvků 04.09.12 20:21

@seznam.mih nie vánkuš ale vankúš :)))

seznam.mih  04.09.12 21:05

@lucisko jasný :D

fany.cz
38 příspěvků 05.09.12 00:51

Před třemi lety jsem si poprvé koupila něco z krajky. Z dovolené jsem si dovezla tohle tílko. Váhala jsem a teď jsem ráda. Dost ho nosím. Na společenské akce k němu nosím černé společenské kalhoty a párkrát jsem ho měla k úzkým džínám i venku.

Mylady2
12409 příspěvků 05.09.12 08:35

Mě se to docela líbí… byla k tomu příležitost;-) možná bych si jen pod to vzala tělové prádlo;-) jak tam radí ta osoba.

FoxInTheBox
278 příspěvků 05.09.12 08:39
@fany.cz píše:
Před třemi lety jsem si poprvé koupila něco z krajky. Z dovolené jsem si dovezla tohle tílko. Váhala jsem a teď jsem ráda. Dost ho nosím. Na společenské akce k němu nosím černé společenské kalhoty a párkrát jsem ho měla k úzkým džínám i venku.

Tak přesně tohle tílko jsem včera viděla na slečně v trolejbuse…měla ho tmavomodré a vzala si pod něj tyrkysově zelené bavlněné boxer tílko. Zajímavý experiment, nebyla jste to vy? :-)

Barvy:

fany.cz
38 příspěvků 05.09.12 20:27

Foxin The Box:
Já jsem to nebyla. Já mám tílko černé, ale určitě by se mě to líbilo. Taky to vyzkouším. Díky za inspiraci.

Kiririn
94 příspěvků 05.01.13 14:36

„@Ems“:

Tohle už nepovažuji ani za experiment, ale za neslušné a velmi nehezké…
Pod pojmem krajkované šaty do společnosti si představuji spíše něco takového - 

Nixe Lulu
326 příspěvků 05.01.13 16:23

Ty první šaty jsou děsné, hlavně kvůli absenci podšívky nebo něčeho jiného vhodného pod ně.
Měla jsem a ráda nosila černou krajkovou blůzu s dlouhými rukávy, ale pod ní vždycky ještě černé těsné tílko/tričko bez rukávů.

Kiririn
94 příspěvků 05.01.13 20:52

Toto o těch červených šatech píšou na jednom slovenském serveru - Sexi wamp, aj tak by sa dala označiť Jessie J. Na svojom zovňajšku si dala naozaj záležať. Vyzerala nádherne, perfektný mejkap a úžasné vlasy. So svojou postavou si naozaj môže dovoliť čokoľvek a patrične to využila. Červené priesvitné šaty nechávajú vyniknúť jej krivkám. Páči sa mi, že si vybrala nohavičky vo farbe šiat a nie čierne alebo telové.
 10/10

indyka
625 příspěvků 05.01.13 21:12

Ty šaty, co má na sobě Fergie, mi přijde taková extravagance pro extravangci - spíše jde o to, aby vyvolala rozruch, než aby se někdo kochal precizně udělanou krajkou. Spíš se někdo bude kochat jejím spodním prádlem. Nelíbí se mi to. Pokud je něco takto nevkusného, nezachrání se to ani krajkou.

HertaDeOran
866 příspěvků 06.01.13 10:04
fakt se Vám to líbí?

Také miluji krajkové oblečky, ale toto? Střih je docela zajímavý a fergie docela sedí, ale barva je podle mě šílená - no a to prádlo? Opravdu pekelnice odpustí prosvítající prádlo, navíc když spodní díl vypadá jako stahovací bombarďáky? Kdyby byly šaty podšité nějakou nenápadnou spodničkou, možná by to bylo fajn. Navíc kombinace černé a ostře oranžové je podle mě příliš agresivní a na večerní róbu se nehodí, i když doplňky a make-up ve zlaté barvě se snaží přesvědčit o opaku.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Další témata z kategorie

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit