Zpět na přirodní barvu

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

blogerkaBianka
9 příspěvků 26.05.13 19:22
Zpět na přirodní barvu

Potřebovala bych poradit, od přírody jsem zrzka, ale obarvila jsem se na hnědou(asi čtyřikrát už)co jsem se naposledy obarvovala, tak asi na skoro černou, ale postupně se zesvětluje takže teď je spíš středně hnědá. Nemáte někdo typ jak se rychle vrátit na svou přírodní barvu? Existuje prý nějaké chemické odbarvování, ale kámošce to úplně zničilo vlasy(já je sice mám trochu zničený, ale víc je fakt mít nechci). Takže to v mém případě nepřipadá v úvahu. Ještě mě napadlo nechat to prostě odrůstat, ale bude to vypadat hrozně, jelikož mám momentálně středně hnědou, ale moje zrzavá byla o hodně světlejší teď už mám odrosty cca 5cm a už to vypadá blbě a proto si nedovedu představit to nechat dál, ale zatím to nechávám dokud mě nenapadne něco jiného. Takže nemáte někdo nějaké typy jak pokud možno nějak ne příliž ničivě se vrátit na svou přírodní barvu?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

vovce
48 příspěvků 26.05.13 19:29

Nechat obarvit na barvu nejblíž podobný tvojí přírodní a pak nechat odrůst tě nenapadlo?

rajka.kajka
57 příspěvků 26.05.13 19:33

Pokud to má být nenápadné a pokud možno co nejšetrnější, barvila bych světlejší barvou postupně na zrzavo…a až to bude odpovídat původní barvě, tak nechat odrůst.

iris6666
21 příspěvků 26.05.13 19:36

Ono z tmavé na původní o hodně světlejší to není zas až taková sranda. Rozhodně to chce dobrou kadeřnici, ta už si s tím poradí.

blogerkaBianka
9 příspěvků 26.05.13 19:40
...

No to s tou podobnou k mé přírodní a nechat odrůstat mě napadlo, ale zas bych to musela znovu barvit.. což bych zkusit mohla, ale kámoška dělala to stejný, ale potom co použila co nejpodobnější barvu její přírodní(tedy zrzavé),tak to chytlo na vlasy úplně hrozně a byla na tom ještě hůř. A ono takysehnat podobný odstín jak jsem měla já je složité. A kadeřnice mě napadla, ale už jsem kvůli své blbosti urtatila za kadeřnici doost prachů a jak jistě všichni víme, tak kadeřnice nejsou levné…

Atlacoya
2146 příspěvků 26.05.13 19:46

http://www.modnipeklo.cz/…vlasov-2294/

bestia
2296 příspěvků 26.05.13 20:01

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 16:23

blogerkaBianka
9 příspěvků 26.05.13 20:41
Savo?

Někde jsem četla, že si dívka naředila savo a namočila do něj vlasy a obervených vlasů se zbavila a měla zpět své vlasy. Přemýšlela jsem o tom a docela se toho bojím.. Co jsi myslíte vy?

Gräfin
2634 příspěvků 26.05.13 20:44
@blogerkaBianka píše:
Někde jsem četla, že si dívka **naředila savo a namočila do něj vlasy a obervených vlasů se zbavila a měla zpět své vlasy. Přemýšlela jsem o tom a docela se toho bojím.. Co jsi myslíte vy?

to vyjde asi nastejno jak ostříhat, přece nemůžete myslet vážně, že si namočíte vlasy do sava

blogerkaBianka
9 příspěvků 26.05.13 20:58
nwm

Já právě nevím proto se ptám, ale jedné holce to prý pomohlo zpět na její barvu..

waw
336 příspěvků 26.05.13 21:03

@blogerkaBianka Já jsem měla po odstranění chemické barvy vlasy vyživené a lesklé (lepší než předtím). Ale chce to samozřejmě ke kadeřnici a nepatlat si tam sama doma nějaké zesvětlovače na bázi čpavku a peroxidu.

gudrun  26.05.13 21:04

@blogerkaBianka Zkuste to a dejte nam vedet. Bude sranda.

Gräfin
2634 příspěvků 26.05.13 21:04

To vám vlasy akorát tak zničí, pokud se vám nechce čekat než vám vlasy odrostou, zeptejte se kadeřnice na možnost stáhnutí barvy, možná to vlasy ještě víc poničí (i když pravděpodobnost, že je to zničí míň než savo je docela vysoká), ale aspoň máte jistotu, že vám na té hlavě něco zůstane

gudrun  26.05.13 21:05

@Gräfin Jsem pro savo!

publicenemy  26.05.13 21:05
@blogerkaBianka píše:
Já právě nevím proto se ptám, ale jedné holce to prý pomohlo zpět na její barvu..

Mějte rozum! Tady vám poskytují dobré rady, máčet si vlasy v žíravině je pitomost, ať už je výsledek jakýkoliv.

gudrun  26.05.13 21:06

Nene at to zkusi prej to pomaha!

publicenemy  26.05.13 21:08

@gudrun Provokatérko! :-)

Gräfin
2634 příspěvků 26.05.13 21:08

@gudrun já vám nevím, přijde mi to docela nebezpečné. Kdyby jediným rizikem bylo, že jí z toho zezelenají vlasy tak pro mě za mě (@publicenemy tady si nejsem jistá čárkama a už mám v sobě skleničku vína tak prosím o opravu), ale savo jí může stříknout do oka, popálit pokožku hlavy (chemik nejsem, ale po kontaktu sava s pokožkou se mi udělala vyrážka), to už není sranda.

Rea94
269 příspěvků 26.05.13 21:10

Savo? to si děláte srandu žejo. Já si zkoušela stahovat barvu už několik let zpátky, z černé jsem se dostala na takovou měděno-hnědou. Vlasy ale byly dost flekatý takže se přes ně musel ještě hodit přeliv. Tohle chce hodně šikovnou kadeřnici, co ví jak na to. Jakmile se na hned barvou stáhnutý vlasy hodí barva nebo přeliv může se stát, že znovu zhnědnou/zčernají. Stáhnutí barvy vlasy poškozuje, to je fakt. Taky záleží na použití síly peroxidu. Pokud víte o šikovné kadeřnici z okolí, která je schopná vám rozumně poradit tak neváhejte. Hlavně nic nezkoušejte sama doma!

gudrun  26.05.13 21:10

@Gräfin Jojo vzdyt ja vim. Jsem si delala srandu. Priznavam ze na ZS jsme savo taky zkousely. No funguje to, to zas jo…

bronco
85 příspěvků 26.05.13 21:11

Zkuste oleje bud olivový nebo kokosový trochu barvu stahují mám vyzkoušené.

blogerkaBianka
9 příspěvků 26.05.13 21:11
jjjj

Ne, neměla jsem v plánu to zkoušet savem, jen jsem napsala, že to prý jedné holce pomohlo a co jsi o tom myslíte vy. Já bych neměla odvahu na to zkusit na hlavu savo. Nějaké další nápady?

Gräfin
2634 příspěvků 26.05.13 21:12

@gudrun většina z nás to pochopila :) ale tazatelka je evidentně mladá a bl.. naivní a mohla by to vzít vážně

publicenemy  26.05.13 21:13

@Gräfin Podle mě se @gudrun nudí (na tom zeleném čaji a brokolici…) a hledá nějakou zábavu, vlasy probarvené savem do zelena nebo nějaké jiné povyražení ;)
Na čárkách nevidím nic nepatřičného, mám v sobě ovšem víc vína.

gudrun  26.05.13 21:13

@blogerkaBianka Hodte tam nejakou barvu, razaty vlasy jsou stejne vetsinou hnusny…

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit