Zraněná noha a obuv

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Heartless Girl
47 příspěvků 26.05.13 19:12
Zraněná noha a obuv

Můj přítel se dostal do podobné situace jako Jakub Kohák na Plese v opeře - má zraněnou nohu a obuje jedině tenisku. A teď musíme jít na jednu akci a přemýšlíme, jestli to vyřešit jako Kohák a mít každou botu jinou nebo obě tenisky. Myslím, že mít stejné boty je lepší, ale když bude mít obě tenisky, tak to bude asi vypadat, že prostě nemá vkus a nikoho asi nenapdne, že je zraněný (nemá berle).
Co si myslíte vy? Jak byste to vyřešili?

Reakce:

real.blond
6688 příspěvků 26.05.13 19:21

@Heartless Girl kazda bota jina mi prijde vtipne reseni teto situace.. Upozorni na to, ze je asi neco jinak:-) Vzit si obe tenisky, muze to fakt vypadat, ze nema vkus.

gudrun  26.05.13 19:42

Ja mela jednou nohu v sadre i s chodidlem. Sla jsem na vecirek a na zachode se mi na tu sadru nalepil toaletak asi 5m dlouhej a tahla jsem to za sebou jak idiot ;)… Takze bacha!

Minky
121 příspěvků 26.05.13 19:51

@gudrun …a teď tu o Perníkové chaloupce. :-D

kappa  26.05.13 22:08

Ak vám ide o to, čo si ostatní budú myslieť, tak tenisku len jednu. Ak vám ide o to, aby ste vrámci možností vyzerali čo najlepšie, tenisky obe.

chinin
2788 příspěvků 26.05.13 22:12

Souhlasim.

P. S. Ja jsem jednou byla na hodne honosne akci (black tie) s cerstve srostlym kotnikem tesne po sundani sadry, kdy jsem zvladala chodit pouze v botach bez podpatku. Vyresila jsem to tak, ze jsem (oblekla male vecerni a) obula balerinky a kotnik jsem si ovazala obinadlem, ackoli jsem ho normalne nosila volne - proste prave jako ono upozorneni, ze „neco je jinak“… Panove jsou na tom (v tomto pripade) hur…

@real.blond píše:
@Heartless Girl kazda bota jina mi prijde vtipne reseni teto situace.. Upozorni na to, ze je asi neco jinak:-) Vzit si obe tenisky, muze to fakt vypadat, ze nema vkus.

gudrun  26.05.13 22:16

@Minky No pokud to nema jinej podtext nez ten ze kecam. Tak bohuzel, nekecam jo a na te noze ze sadrou jsem mela PANTOFEL ten silenej s 2 preskama nad prsty…

moet.de.foret  27.05.13 00:19

@gudrun Pozor! Pantofel je teď v Americe velice módní. Klasické jsou značka Birkenstock, módní dům Céline to povýšil na vysokou módní, i s chlupama, tzv. Birkenstock Céline:

Teď ještě aby udělali z toaletního papíru na noze doplněk a nemáte se za co stydět.

Redvelvet
84 příspěvků 27.05.13 00:25

@gudrun se sadrou a prezkama :-)

Park
427 příspěvků 27.05.13 08:37

No nejlíp uděláte, když tam pudete s někym jiným, než aby to… božíčku… vypadalo, že chodíte s někym kdo nemá vkus (mám dojem, že ste podobný vlákno v minulosti založila)

stricc  27.05.13 12:46

Ať si dá do kapsičky šroubovák a bude to ;)

Minky
121 příspěvků 27.05.13 20:20

@gudrun :-D v tom případě jste měla nejoriginálnější outfit večera. Kdo ví, jestli se to v dané lokalitě pak nestalo módním hitem.

Lola  27.05.13 20:33
@real.blond píše:
@Heartless Girl kazda bota jina mi prijde vtipne reseni teto situace.. Upozorni na to, ze je asi neco jinak:-) Vzit si obe tenisky, muze to fakt vypadat, ze nema vkus.

Určitě souhlasím, jen bych věnovala výběru tenisky zvýšenou pozornost. Vzhledem k tomu, že ve své velikosti bude kvůli zranění stejně nejspíš trpět, koupila bych na tržnici za pár korun nějakou fungl novou, o dvě tři čísla větší. Navíc tím zajistím, že to nebude nějaká ošoupaná ojetina, což je velmi důležité. Pokud to charakter akce snese, klidně i nějakou nápadně jinou.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit