Zrzavé vlasy: ano/ne?

Fotoalbum tématu (35) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Attris
3 příspěvky 06.06.13 21:04
Zrzavé vlasy ano/ne?

Drahé ženy/muži,
Chtěla bych poprosit o radu. Jako malá jsem měla vlasy blond, ale postupen času mi začaly tmavnout až mám teď takový ten myší odstín (viz. fotka) a ten já vážně z duše nenávidím. Proto jsem začala uvažovat o změně. Původně jsem chtěla nějakou pěknou hnědou, ale můj kadeřník mi ji nedoporučil, protože mám bledou pleť, na které se mi často dělají červené fleky a ty by se mi tmavšími vlasy, než mám normálně ještě víc zvýraznily a blond barvu já nechci. Takže vážně uvažuji o zrzavé. Jelikož by to bylo mé první barvení, nejsem si jistá s jakou značkou začít a jestli je nutné, abych měla na obarvení celých vlasů víc balení, jestli dvě nebo jedno stačí, když mám vlasy dlouhé, jako na fotce? A zvládnu si je obarvit sama, aniž bych tam pak měla fleky? Ohledně odstínu si představuji něco takového: neznáte případně barvu s kterou bych toho docílila?
Předem děkuji za rady.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »

Reakce:

megisek 1
156 příspěvků 06.06.13 21:18

@Attris
Zrzavá barva ano, ale pokud se skutečně jedná o 1.barvení, rozhodně v tomto případě doporučuji návštěvu kadeřníka. Domácí pokusy nedopadají dobře.

AnoNe
839 příspěvků 06.06.13 21:30

Taky bych poprvé šla ke kadeřnici. Jinak si myslím, že takhle světle zrzavou doma nenabarvíte nikdy. Vždycky to chytne tmavě zrzavě, časem se to do té světlé vymyje, to ano, ale myslím, že rovnou světle se vám to doma nabarvit nepodaří.

indyka
625 příspěvků 06.06.13 21:32

Již osm let si barvím vlasy nazrzavo a nikdy mi je nebarvili v kadeřnictví - barvíme se s mámou navzájem a nechodíme flekaté. Pokud zvažujete domácí barvení, nedělejte to aspon napoprvé sama, ať vám to dělá někdo jiný, ideálně někdo, kdo s tím má zkušenosti. Ale bojím se, že zrzavé vlasy ty červené fleky na pleti zvýrazní taky.

gudrun  06.06.13 21:33

Zrzava nikdy za zadnych okolnosti! Peklo!

gudrun  06.06.13 21:35

@Attris Neblaznete. Jeste kdyz mate flekatej oblicej. Nechte si udelat prosvetleni, zkratte je a flekance zamaskujte.

AnoNe
839 příspěvků 06.06.13 21:41

@gudrun : Proč? Zrzavá vypadá přirozeně právě na lidech s bledou pletí, do červena a s pihami. Krom toho - proč to nezkusit, když chce? Přebarvit se to dá vždycky.

gudrun  06.06.13 21:44

@AnoNe Pac zrzouni nejsou atraktivni!

AnoNe
839 příspěvků 06.06.13 21:45

@gudrun : Jo ták. :-D No co na to říct? :-D

Turako
501 příspěvků 06.06.13 21:47

Zrzi zrzi, co tě mrzí… ta zrzavá palice, ta mě mrzí nejvíce.

Attris
3 příspěvky 06.06.13 21:53

Ehm, ohledně toho jestli jsou zrzouni atraktivní, tak to je každého věc ne? :D
Já právě, ale ke kadeřníkovi jít nechci, protože no… žádný mi to udělat nechce, prý mám na to moc krásné a nezničené vlasy, jenže já tu svou barvu už prostě nechci a chci zrzavou, takže si nejspíš budu muset poprosit kámošku, aby mi s tím pomohla. A myslíte, že si mám radši koupit teda víc balení?

gudrun  06.06.13 21:54

@Attris Vam rikam nedelejte to!

katkarinka
1255 příspěvků 06.06.13 21:55

Pre mna je to nadherna farba ale pristane velmi malo ludom. Taka rysava etericka vila, to ano.

katkarinka
1255 příspěvků 06.06.13 21:55
@gudrun píše:
@AnoNe Pac zrzouni nejsou atraktivni!

u muzov by som suhlasila, ale zeny?

Turako
501 příspěvků 06.06.13 22:06

@katkarinka Obarvená zrzka je vždy poznat, že je obarvená a přírodní nejsou většinou zrovna krasavice. Bohužel většina jich fakt nevypadá zrovna jako Anna Geislerová. Naopak, když nejsou krásné, jsou přímo šeredné.

erinayet
48 příspěvků 06.06.13 22:07

Já zrz miluju a tahle na fotce vypadá skvěle, sice jste jen zezadu, ale myslím, že by vám slušela.
Já bych určitě zkusila barvení hennou. Doporučuji z vlastní zkušenosti Lush. Asi bych caca maroon http://www.lushcz.cz/…/caca-marron.

Pěkný článek tu http://www.lush-rocks.cz/…-marron.html.

Na módním pekle je o henně vlákno.

Doporučuji vyzkoušet na pramínku, abyste měl odstín, jaký si představujete.

erinayet
48 příspěvků 06.06.13 22:10

Navíc vám vlasy neztmaví (když nepřidáte suroviny - třeba kávu).

Attris
3 příspěvky 06.06.13 22:13

@erinayet no, nad hennou jsem už taky přemýšlela, ale přijde mi to složitější, než normální chemická barva a hned takhle napoprvé, co kdybych to nějak zkazila?

gudrun  06.06.13 22:13

@Turako Presne! A ja ted reknu proc to neni atraktivni. Pac muzi si predstavi rezaveho i neco jineho…

Ceresa
465 příspěvků 06.06.13 22:16

Kadernice, jednoznacne.. Nekterym babam zrz jde, treba Geislerove nebo Kidman. Ta treba v tmavych vypadala desne. Sama bych zrz rada zkusila, ale jsem tmavy jizansky typ, takze by mi fakt nesla:/

DrunkElk
31 příspěvků 06.06.13 22:20

Já bych pro zrzku zabíjel ^_^… pro mě nejlepší barva vlasů

gudrun  06.06.13 22:20

@Ceresa Kidman nenosi zrz vlasy uz asi 15 let. By s ni v Holywoodu vymetly.

Lachenauerin
544 příspěvků 06.06.13 22:22

@Attris
Předně se zkuste zamyslet nad tím, jestli vám obecně sluší – na oblečení – teplé tóny; pokud vůbec ne, výsledek by pro vaši tvář mohl být ještě méně šťastný než ta hnědá, kterou vám rozmlouvali. Zvažte také, jaké barvy převládají ve vašem šatníku, protože při výrazné změně vlasů se může stát, že bude třeba i výrazná obměna oděvů.
Taky se přimlouvám za barvení u kadeřníka  – a vzít mu s sebou fotky, kde se vám odstín líbí, protože on vám může barvu namíchat i z několika odstínů tak, aby se co nejvíc přiblížila tomu, co chcete, případně vám doporučit odstín maličko jiný (teplejší, chladnější, sytější…), který vám „lépe půjde k pleti“.
Pokud se přesto rozhodnete pro domácí barvení, při téhle délce vám s největší pravděpobností jedno balení nevystačí.
Každopádně – u domácího i „salonního“ barvení počítejte s tím, že to rozhodně bude chtít následně nějaké přípravky na ochranu barvy; červené pigmenty jsou na údržbu asi nejvíc problematické – vymývají se nejméně hezky, nejméně hezky při nich vypadají odrosty, a když si to časem rozmyslíte a přestane vás červená nebo zrzavá bavit, je poměrně obtížné od ní přecházet na jinou, zvláště pak studenější barvu.

katkarinka
1255 příspěvků 06.06.13 22:22

@gudrun to ma rozosmialo :D mozno mate pravdu s tym ze vidiet kedy je to farbene. bola to moja vysnivana farba, ale viem ze na to nemam tvar :)

Ceresa
465 příspěvků 06.06.13 22:22

@gudrun se zrzavyma kudrnama urcite, ale kdyz to mela rovny..napr v Moulin Rouge, tak se mi to libilo.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 16 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit