Zrzavé vlasy? Váš názor.

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MischieffMaiden
7 příspěvků 21.08.13 11:25
Zrzavé vlasy? Váš názor.

Zdravím všechny. Vím, že se tu téma podobné tomuto již nachází, doufám však, že mě pochopíte. Jedná se konkrétně o mé vlasy. Na základní škole se mi všichni kvůli barvě vlasů posmívali a tak jsem drastickým způsobem přešla na tmavě hnědou… Potom jsem začla barvit červenou a tou se barvím už pět let. Moje vlasy jsou ale v celkem dobrém stavu, za což ještě můžu být ráda. Teď se chci nabarvit, ráno jsem se byla podívat v obchodě na barvy, automaticky už jsem hleděla po červené… Jenže jsem tam zahlédla spousta krásné zrzavé a teď bych chtěla znát Váš názor. Zda by se ke mně tmavší zrzavá hodila anebo raději červená. Mám totiž spoustu pih, světlé obočí a oči mají při změně počasí vždy jinou barvu. :D

Přidala jsem fotku s červenými vlasy. Teď vás prosím, abyste to zhodnotily. Zda by mi mohla slušet zrzavá. Vložila jsem i druhou fotku, jak jsem vypadala, když mi kadeřnice odbarvovala vlasy kvůli růžové, kterou jsem měla na hlavě… Odstín bych si ale určitě představovala tmavší. Odkaz mi nešel vložit, tak je to vloženo jako fotka, ty nádherné vlásky s těma kytičkama. :)

Předem všem děkuji za pomoc! :)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

MaggieCassidy
127 příspěvků 21.08.13 12:08

Mně se moc líbíte s tou červenou! :-) Na té druhé fotce se mi zdáte taková trochu bez šťávy. Ta tmavší zrzavá by nemusela vypadat zle, záleží na vás, jak jste ochotná riskovat nebo jak často s barvami experimentujete, přebarvit se to dá vždycky. Ale já bych do toho asi nešla, jsem poseroutka :-D V té červené jste opravdu krásná a každému určitě hned padnete do oka :-)

kacenka.smile
427 příspěvků 21.08.13 12:14

Já myslím, že tmavší odstín zrzavé by mohl vypadat skvěle, ale v té červené vypadáte taky super. Takže záleží, na jakou barvu máte chuť, podle mě můžete mít obě.

efCZa
19 příspěvků 21.08.13 12:17

Každopádně ano… obě to jsou syté výrazné barvy… a chápu tu touhu po něčem novém - změna je život

MischieffMaiden
7 příspěvků 21.08.13 12:19

Já bych hrozně ráda vyzkoušela tu zrzavou :). Nemáte s ní někdo zkušenost? Která opravdu dobře chytne a která ne? Bohužel si teď nemůžu dovolit kadeřnici. :(

Lenka M.  21.08.13 12:22

@MischieffMaiden Ono sa porovnáva dosť ťažko, keď je jedna fotka prepálená a druhá nedomrlá :) Ale súhlasím, že Vám sýta ryšavá svedčať bude.

Lenka M.  21.08.13 12:25

@MischieffMaiden Ja mám dobrú skúsenosť s touto farbou..

MaggieCassidy
127 příspěvků 21.08.13 12:28

Přebarvovat z tmavší na světlejší bych se bez kadeřnice asi bála. Kupte si teď ještě tu drogérkovou červenou a na zrzavo jdětě, až si našetříte na kadeřnici :-) btw, můžu se zeptat, co to máte za značku a odstín?

MischieffMaiden
7 příspěvků 21.08.13 12:29

Lenko, máte svatou pravdu. :D Jedna je lehce upravená a ztmavená, druhá zase mázlá a focená při žárovce, takže nic moc… Jak ta barva vypadá na vlasech? Na jaký odstín jste ji barvila? :)

Zebra33
2038 příspěvků 21.08.13 13:16

Souhlasim s @MaggieCassidy ze z tmavsi barvy na svetlejsi odstin to pujde tezko, respektive si myslim, ze to nepujde vubec. Myslim, ze i kadernice by vam nejdriv musela stahnout tu puvodni cervenou a pak nabarvit na tu zrzavou/vic dooranzova. Ja si chvili barvila vlasy na takovou hnedocervenou a ty cervene pigmenty jsem z tech vlasu pak nemohla ani za nic dostat. Byt vami si necham zmenit barvu od kadernice.

Lenka M.  21.08.13 13:32

@MischieffMaiden Ja som aplikovala na velice tmavo hnedú, takže výsledok nebol TAK oranžový - skor niečo takéto. Inak ale bola pekne žiarivá, trúfam si tvrdiť, že to nekričalo umelinou :)

VeronikK
185 příspěvků 21.08.13 14:03

1. rezavá se už celkem pár let nosí, myslela jsem, že terčem posměchu byla, když jsem byla já na základce - to je už cca 25 let.
2. myslím, že každému sluší barva co nejvíce podobná té přirozené (a může samo slušet i jiná…)
3. mě se nejvíc líbí taková světlejší zrzavá, ta mě bohužel nesluší :-(
Takže za mě klidně nosit přirozenou barvu, obarvit se to dá vždycky.

MischieffMaiden
7 příspěvků 21.08.13 14:04

Já přirozenou zpět chtěla, ale je to hrozně světlounká zrzavá, takový odstín ani není… A bohužel jsem člověk netrpělivý, vlasy mi rostou pomalu a představa se ostříhat a nechat to růst dalších 5 let… To mi nahání husí kůži. :(

Zebra33
2038 příspěvků 21.08.13 14:55

@MischieffMaiden - pokud chcete zpatky na svoji svetlejsi barvu a nechcete mit tak videt odrosty, zkuste si nekde nechat udelat (kvalitni!!!) melir. Mne to takhle kadernice postupne zesvetlovala a nebylo to spatny. Na zacatek lze pres ten melir dat barvu (svetlejsi nez tu, co mate ted), aby ten kontrast k vasim vlasum nebyl tak velky. Jak se ty vrchni vrstvy mesic po mesici postupne zesvetluji, tak vam postupne ta tmava barva odroste a uz ten melir dal nepotrebujete.

hanyketty
32 příspěvků 21.08.13 16:14

Dobré barvy mají také Majirel…je to spíš profesionálnější řada ale mně třeba LOREAL řada Preference moc nevyhovuje. mPrijde mi v těch zrzavých odstínech taková mdlejší. Sama jsem zrzka ale ráda experimentuju a líbí se mi sytější odstín a Loreal Preference mi spíš zhnědl. Takže pro mě Majirel řada Rubilane:

andreama
228 příspěvků 21.08.13 16:17

Ta barva s kytičkama je nádherná, já se snad taky obarvím.

kayav  21.08.13 17:00

Ta červená je ale skvělá!

Nyxx
512 příspěvků 21.08.13 17:45

Zrzavá/červená není barva pro každého. Mám pocit (a už jsem to tu asi někde napsala), že když se značná část českých žen rozhodně, že si obarví vlasy, chce, aby to bylo vidět. A vyberou si červenou. Horší je, že naprosté většině nesluší. Osobně se mi líbí zrzavá jen na těch, kteří ji mají od přírody. Na Vás nevypadá nijak špatně, ale víc by se mi líbil vhodně zvolený odstín hnědé. Jste mladá, noste červenou teď, pokud se Vám to líbí, ještě se to snese. Horší by bylo, kdyby Vás červené období přepadlo třeba v padesáti. To už se docela vystavujete riziku vypadat jako kandidátka na fotku v hejtovacím článku na Módním pekle. Ještě si pamatuji, jak nám ve škole říkali, že omšelá žena po čtyřicítce se zrzavým (červeným, oranžovým) květákem na hlavě je pravděpodobně alkoholička :-D.

hanyketty
32 příspěvků 21.08.13 17:56

@Nyxx …tak holt nesmíme být omšelé:-))

VeronikK
185 příspěvků 21.08.13 18:13

Já jsem se jednou obarvila na takovou jasně zrzavou, možná trochu světlejší než ta poslední fotka, ale vypadalo to hrozně, tak jsem přes to musela dát černej přeliv :-) Jinak barvy do červena mi celkem slušely. No ale s přibývajícím věkem už taky tak neblbnu, abych nepůsobila časem jak nějaká ta omšelá četyřicítka.
Ale mít takovou přírodní zrz, to se mi fakt líbí. Takovou má jeden kolega, jak mu to závidím…

MischieffMaiden
7 příspěvků 22.08.13 09:37

Já jsem zrzka od přírody, tudíž si myslím, že si červenou i zrzavou dovolit můžu. Ta barva mi přijde nádherná, možná vám to připadá u někoho divné, ale já si jako kandidátka na hejtovací fotku nepřijdu ;).

Lála13
31 příspěvků 22.08.13 10:16
zrzavé vlasy

Přidávám se k ostatním, v té tmavé červené jste moc šik, světlejší není výrazná. Přikláněla bych se k tmavší variantě…

hanyketty
32 příspěvků 22.08.13 10:29

@MischieffMaiden … snad Vás někdo nezasypal ramínkama:-)) Jinak my jsme celá rodina zrzků a dokonce i partnery si vybíráme takové ty keltské nazrzlé typy. Teď si tu barvu užívám, často si koupím jenom takový pytlík za 30kč viz foto. - je to šampón, který má nádherné měděné odstíny ale ta intenzivní barva vydrží tak 3-4 mytí, pak už se to zase začne víc a víc podobat mým přírodním vlasům. Docela experimentuji, kadeřnici nenavštěvuji a zatim jsem hlavu do fialova nikdy neměla:-))
Spíš se mi často stává, že mě lidé oslovují kvůli barvě vlasů ale jako školačka jsem si docela vytrpěla a moje sestra taky…teď jsme na barvu hrdé.

hanyketty
32 příspěvků 22.08.13 10:31

Sakra ta fotka těch šampónů a barev…

MischieffMaiden
7 příspěvků 22.08.13 11:18

Už jsem se obarvila :). Koupila jsem od Syossu, vcelku je ta barva hezká, dost tmavá, barvila jsem to bez odbarvení, ale moc se mi líbí. Dnes jdu fotit, tak vám pak dám i fotku, moc vám všem děkuji za rady, musíte přece vidět, jak jsem dopadla. :D
hanyketty: já už měla na hlavě tmavě hnědou, světle hnědou, červenou, fialovou s růžovou ofinou, sytě růžovou…

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit