Zvednuté límečky u mužů

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HertaDeOran
866 příspěvků 18.03.13 12:21
Zvednuté límečky u mužů

Co říkáte na módu zvednutých límečků u polokošil a triček s límečky?
Pro mě je to signál, že muž by chtěl být větší macho než ve skutečnosti je, je to prostě takový „kohoutí hřebínek“ aby všichni viděli.
A co Vy, jak na Vás působí frajeři s límečkem nahoru a líbí se Vám to po stránce módy?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

real.blond
6688 příspěvků 18.03.13 13:14

„@HertaDeOran“: http://www.modnipeklo.cz/…kosile-1495/ ;)

Johny Sixx  19.03.13 00:49

Ze je to desne…a vite u jake skupiny mi to prijde horsi nez u muzu? U zen, ktere maji rady zeny a v tom paru jsou ten muz…zpravidla byvaji: kratkovlase (s nagelovanym cirem, zhusta odbarvenym), obtloustle (jakoze svaly…), propichane (musim ukazat ze sem husta) a k tomu maji bile kapsace a zvednuty limecek u polo tricka…jo a vetsinou disponuji jeste chovanim reznickeho psa…ja vazne nechapu ceho tim chteji docilit…aby byli jeste diskriminovanejsi?

Matka Vlčice  19.03.13 07:37

Je to trapný, máte pravdu. Stejně jako síťované tílko, jakékoliv náhrdelníky a tetováž ve stylu čínského symbolu, o kterém nikdo neví co znamená.
Na muži jsem ochotná akceptovat prsten, pokud má ještě naušnici a nemá k ní dredy, považuji ho za homosexuála.

Matka Vlčice  19.03.13 07:39

@Johny Sixx Celkově mi připadá, že někteří příslušníci této minority dělají vše proto, aby je zbytek společnosti nebral vážně jako celek.
Můj názor: Travesti show = kouzelná zábava, Alegorický pochod typu Prague Pride = totální průser a medvědí služba bratřím a sestrám.

Sibyla
2639 příspěvků 19.03.13 08:39

@Matka Vlčice Absolutně! Četla jsem diskusi o Prague Pride, a dva homosexuálové tam nezávisle na sobě znechuceně prohlašovali, že oni jsou gayové, ale tohle se nim hnusí.

Matka Vlčice  19.03.13 08:46
@Sibyla píše:
@Matka Vlčice Absolutně! Četla jsem diskusi o Prague Pride, a dva homosexuálové tam nezávisle na sobě znechuceně prohlašovali, že oni jsou gayové, ale tohle se nim hnusí.

Já jsem bohužel v období hysterie kolem Prague Pride měla tu „čest“ slyšet rozhovor s pánem, který ho organizoval. Moderátor rádia se ho velmi jemně snažil upozornit, že na většinovou společnost může skutečně tento afektovaný způsob prezentace zlomku této minority, působit pobuřujícně a nemusí to být nutně způsobeno homofobií - co myslíte? výsledek nula, komu se nelíbí Prague Pride je homofob, nikdo tomu nerozumí…ten člověk je naprosto zabedněný idiot, který si z nějakého důvodu myslí, že je předurčen k tomu držet pochodeň na obranu utlačované nepochopené menšiny, aniž by si všiml, že liberální česká společnost gaye už dávno akceptuje, jen jí nesmí extrovertní homosexuál cpát svoje svobodné sebevyjádření násilím až na talíř.

nick_ita
32 příspěvků 19.03.13 08:49

Proč v naší populaci stále přetrvává názor, že v homosexuálním páru platí rozdělení muž / žena? Vždyť je to nesmysl.

Ale abych se vrátil k původnímu tématu. Tak jako to platí u všeho, záleží kdo a jak zvednutý límeček nosí. Na někom to vypadá jako pozérství, na jiném to může vypadat i dobře. Ten druhý případ je ovšem méně častý.

adeeelka
18 příspěvků 19.03.13 08:58

Zdvihnute limceky priam nenavidim, a vzdy ked vidim nejakeho frajera na ulici mam tendenciu k nemu priskocit a dat mu ten limcek dole, pretoze sa na to vazne neda pozerat. Zoparkrat dom videla, ako na tom zdvihnutom limceku je jasne viditelny napis typu: Guess, Armani… A to je uz podla mna vrcholne nevkusne a hlavne trapne.
Zdvihnute limceky, akceptujem jedine u kabatov v chladnom pocasi, kedy je vazne zima alebo fuka a ten zdvihnuty limec ma plnit ochrannu ulohu. U kosiel a polokosiel v ziadnom pripade.

Sailorette
1589 příspěvků 19.03.13 09:01

Někdy se mi to líbí, dokonce i u těch leseb, ale spíš u bundy nebo kabátu, než u polo trička (ty se mi nelíbí obecně).
@Matka Vlčice @Sibyla Pride je zábava, kromě průvodu je s ní spojená spousta vedlejších akcí, koncertů, přednášek. Kdo chce, vidí i tohle, kdo nechce, vidí jen nakrucující se holčičí gaye.

nick_ita
32 příspěvků 19.03.13 09:27

Tohle je přesně vyjádření toho, jak česká společnost gaye akceptuje. Řešte raději krávoviny typu zvednutý límeček nebo co si vzít na promoci a vyhýbejte se tématům, o kterých nemáte co říct.

Sailorette
1589 příspěvků 19.03.13 09:55

@nick_ita Jestli to bylo na mě, tak jste vedle, jsem teplá až za roh, takže akceptuju ledacos;)

nick_ita
32 příspěvků 19.03.13 09:58

@Sailorette To teda nebylo. Jak vy jste teplá, tak já jsem nešikovnej při odpovídání na příspěvky… :-P Bez urážky!!! :-)

Sailorette
1589 příspěvků 19.03.13 10:00

Prima, tak hlavně, že jsme si to vysvětlili:D

Lenka M.  19.03.13 10:12

Osypávam sa keď to vidím, v živote som nevidela nikoho na kom by to vypadalo pekne. Nosí to tak večne partner jedej kamarátky -mastný, obtlstnutý, buranský zjav čo si o sebe myslí neuveriteľne moc, jeho príprava na"akci" vypadá tak že postáva pred zrkadlom, ukazuje na seba „pištolkami“ tj. zdvihnutým ukazovákom a palcom a achká jak mu to sekne a jaký je kanec, zatiaľčo kamarátku kľudne pošle 4× sa prezlieť, pretože v TOMTO s NÍM rozhodne nepojde. A nosiči zdvihnutých límčekov na mňa bez výnimky posobia práve týmto dojmom..

Matka Vlčice  19.03.13 10:42
@nick_ita píše:
Tohle je přesně vyjádření toho, jak česká společnost gaye akceptuje. Řešte raději krávoviny typu zvednutý límeček nebo co si vzít na promoci a vyhýbejte se tématům, o kterých nemáte co říct.

Já je třeba akceptuju zcela bez problému, jenom mám problém s přístupem, že gay apriory předpokládá že budu mít nějaký problém…Jak ještě víc má česká společnost gaye akceptovat? Co ještě víc, než brát je jako normální lidi musíme, aby to bylo dost?

Ještě doplním, vaše reakce je totiž naprosto typická: Heterosexuále nemel, nic o tom nevíš, homosexuálové jsou diskriminovaný a hotovo. Uráží mě to. Já mám stále někoho akceptovat, ale i když ho akceptovat budu, stejně mi to dá sežrat…

Příspěvek upraven 19.03.13 v 11:05

Matka Vlčice  19.03.13 10:48

@Lenka M. Hustý:-) Vidět tohle dělat chlapa, tak se počůrám smíchy.

Lenka M.  19.03.13 11:22

@Matka Vlčice On sa človek zasmeje raz-potom pochopí, že to má byť jako úplne vážne a ustrnie v nemom úžase :)

real.blond
6688 příspěvků 19.03.13 11:23

Zvednute limecky jedine pri sportu na primem slunicku, pokud mam pocit, ze na me pece az moc., Jinak na normalni noseni je to dost slizounske:-)

Sailorette
1589 příspěvků 19.03.13 11:24

@Matka Vlčice Tak ještě ty povolený adopce a svatby bych prosila (teď nemyslím, abyste Vy běžela a zajistila to, ale když mluvíte o té diskriminaci obecně) a taky, aby na to každej druhej blbě nekoukal, až to bude. A divila byste se, kdo všechno je homofobní. Nicméně já si diskriminovaná nepřipadám, ale taky jsem nic nenahlásila například v zaměstnání, kdo ví, co by bylo. Ale to jsme teda sakra OT:)

real.blond
6688 příspěvků 19.03.13 11:25

@Lenka M. To je des! A takovy „machri“ pak maji naroky na partnerky, jako by fakt byli mistri sveta:-)

Matka Vlčice  19.03.13 11:33

@Sailorette Jen mě nenapadá, proč se má v zaměstnání řešit sexuální orientace kohokoliv.

Lenka M.  19.03.13 11:37

@real.blond To je na tom asi to najhoršie, on na tú dievčinu kľudne „vyjede“ čo majú znamenať tie povolené prsia, kedy začne niečo robiť s tým špekobitím (on pivní buben veľkosti 3. týžden prenášam included, ona veľkosť 40), keď si objednáva niečo v reštaurácii tak jej oznámi, že už mala dosť..Strašné strašné strašné..

Johny Sixx  19.03.13 11:58

@nick_ita ja vim, ze v homosexualnim paru to tak neni…jako s tou zenou a muzem…ale me slo o to nejak rychle popsat co myslim..no urcite to znate, takove ty oblouistle kreatury s jezkem na hlave, kterym se pri nejlepsi vuli fakt neda rict zena. Pritom spousta lesbickych zen jsou tak krasne ze docela casto lituju ze sem chlap…

Johny Sixx  19.03.13 12:02

A teda kdyz uz sme u toho..vite co me desne sere na gay komuinite? mam kamarada dost dobreho kamarada homosexuala, pracuje za barem v jednom gay klubu tak za nim obcas zajdu. Vsechno je okey, dokud potom co me nejaky chlapec zve na drink, nereknu, ze nejsem na chlapi…od te doby se ja citim diskriminovan…misto aby byli radi, ze se s nima jdu bavit a nemam zadne predsudky, tak mi davaji dost najevo: vypadni heteraku..mezi nama vyssima lidma nemas co delat…kdyz rovnopravnost, tak rovnopravnost ne?

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit