Zvláštní outfity na módních webech

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Viktorie H.
664 příspěvků 10.04.13 18:53
Zvláštní outfity na módních webech

Ahoj,
je tu několik diskuzí na téma co je pro Vás inspirující, jaké módní blogy čtete atd. Když se ale tak ty weby o módě projíždím, občas narazím i na outfit, který kdybych někde potkala, vůbec bych si nepomyslela, že se jedná o nějakou velkou módu.
Narazili jste někdy na nějaký outfit (třeba lookbook, hel-looks nebo módní blog) který Vám přišel divný nebo dokonce i hrozný?
(Snad jsem se vyjádřila srozumitelně a snad tu taková diskuze ještě není)

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Viktorie H.
664 příspěvků 10.04.13 18:54

Tak rovnou začnu :)
Co říkáte na tohle? Dokážu pochopit hodně, ale tohle je na mě nějak moc
edit: za tu fotku dvakrát nemůžu, nějak mi to zlobí

katkarinka
1255 příspěvků 10.04.13 19:06

Normálne premýšľam, koľko kusov rôznych odevov na sebe má. Veď toto vyskladať, to je už architektúra :D Ale zas, zaujme, nepochybne.

Pitseleh
262 příspěvků 10.04.13 19:15

Jé, ta kabelka má i ocásek! :D

Viktorie H.
664 příspěvků 10.04.13 19:25

@katkarinka Taky mi to dalo chvilku než jsem se v tom zorientovala :). Jinak bylo k tomu napsáno: I'm wearing a scarf from Pakistan and my mother's old clothes. The cold inspires me to wear layers – I always wear several jackets and giant scarves. My style tip for the spring: monochrome outfits or the same print top-to-toe.”
@Pitseleh No vidíte, toho jsem asi ani nevšimla :D

kayav  10.04.13 19:52

No já spíš nerozumím takovým těm příliš jednoduchým outfitům, jako tady postuje do galerie jedna slečna. Osobně mám ráda a spíš pochopím outfit splácaný z 20 kusů věcí, i když třeba nesourodých, ale mohou dohromady ladit a nějakým způsbem dávat smysl. Ale takové ty jednoduché, nad kterýma se tady všeobeceně dost áchá, na tom prostě já nic nevidím a připadá mi to jako naprosto obyčejný každodenní outfit, skoro až nehodný toho, aby se tu vystavoval. Ale je to můj názor a chápu, že asi nebude mít moc pozitivních ohlasů :-)

Viktorie H.
664 příspěvků 10.04.13 20:06

@kayav Ne, já Vás chápu, samozřejmě to je druhý pohled na věc, já jsem tuhle diskuzi myslela jako něco, kde se nahrají jistým způsobem zvláštní outfity a ostatní uživatelé k tomu můžou napsat jestli jim to přijde hrozné nebo strašně inspirující, a tak… to jsem tam asi nenapsala :)

annmenki
100 příspěvků 10.04.13 20:17

@Viktorie H.
mně se ten outfit líbí, nebot má příběh..a souhlasím s @kayav…adoruje se tu průměrnost hraničící s pokleslostí a kreativita se krčí v koutku, aby nedostala přes „hubu“…a když už vystrčí růžky, tak spíše ve vlákně „co jsem měla dnes na sobě“ než v galerii…tam ten výprask totiž tolik nebolí…

Viktorie H.
664 příspěvků 10.04.13 20:47

@annmenki NO vždyt já proti tomu nic nemám. Založila jsem tuto diskuzi, aby sem uživatelé mohli dávat zvláštní outfity, ne všem se budou líbit a ne všem budou připadat hrozné.
Jinak k outfitu, mně se nelíbí, příjde mi to hrozně splácané a nevím čím se na tom inspirovat, naházet na sebe věci, které k sobě neladí umím i já. Ale musím uznat, že se slečna drží svého stylu.

HertaDeOran
866 příspěvků 10.04.13 20:55

To by se líbilo Henkymu, zase by mohl zavzpomínat…

girlie
91 příspěvků 10.04.13 21:00

Napriklad tomuto vobec nerozumiem.. z facehunter.blog­spot.cz

katkarinka
1255 příspěvků 10.04.13 21:02

@girlie kdekolvek su teplaky, tak utekam s krikom preč :D

katkarinka
1255 příspěvků 10.04.13 21:08

Je jeden módny fenomén, ktorému asi nikdy nepochopím…príde mi to absolútne nelogické a divné.

Myslím tým teda všetky topánky charakteru iného než letného či spoločenského s otvorenými špičkami. Na čo je to dobré? Alebo okrem krásy aj funkčnosť odevov je už prežitok? :D

andy266  10.04.13 21:12

@katkarinka To je šílené, připomíná mi to další „trend“ letní dírované kozačky. To je další věc, kterou nikdy nepochopím.

Mofu
1041 příspěvků 10.04.13 21:29

Já bych tady do toho vůbec neměla co mluvit páč jsem sama jedna velká hrůza, žéééé :D…ale co mě nedá spát jsou podobný věci…jo a je to taky z hel looks

Mofu
1041 příspěvků 10.04.13 21:33

On je celkově ten hel looks výživnej :D

CandyKendall
1164 příspěvků 10.04.13 21:33

Tak třeba tento outfit slečny Anny z hel-looks mi připadá takový zvláštní (podivný). Ale ona je tak hrozně roztomilá (ty ďolíčky - ach!), že mi to snad ani nevadí.:) Oblečení vypadá přesně podle toho, co píše v popisku: “I'm wearing my mother's old cardigan, an Iron Maiden t-shirt and a maxi skirt. I steal clothes from my family members and mix them freely. I'm especially fond of my mother's socks and the shirts my brother bought in India.” 

katkarinka
1255 příspěvků 10.04.13 21:43

@Mofu tak to je hell :D

CandyKendall
1164 příspěvků 10.04.13 21:48

Na tomhle mám teda problém najít něco pozitivního :D (opět hel-looks) 

Mofu
1041 příspěvků 10.04.13 21:49

@katkarinka že jo :) neni to jen muj názor :D

HertaDeOran
866 příspěvků 11.04.13 15:51

@CandyKendall
Já bych jako pozitivum viděla, že se to nosí až v daleké Austrálii…

Jackie Daniels
156 příspěvků 11.04.13 22:02

@CandyKendall Né že bych to byla nosila, ale přijde mi to aspoň stylově čisté - narozdíl od třeba výše zmíněné slečny Anny.
Jasné barvy spolu ladí, modrá se dokonce opakuje, jsou tam sportovní prvky (do těch řadím boty, kalhoty a čepičku), pak relativně neutrální šála a bílé triko překryté tunikou (bez ní by asi bylo taky sportovní), možná bylo jen prostě chladno. Je zajímavý, jak s nádechem etna tuniky korespondují ty jakoby turecké kalhoty. Čepička řekla bych outfit shazuje, přidává vtip, dodává lehkost. Vlastně se mi to líbí, ačkoliv ta maskáče jsou v podstatě esencí pekla.

annmenki
100 příspěvků 11.04.13 22:45

@CandyKendall
není to můj styl..ale zase musím objektivně uznat, že je to promyšlené hodně dobře..a na kolo fakt dobrý:-)

Barr.b
143 příspěvků 11.04.13 22:46

@CandyKendall Ta holka je úžasná, prominula bych jí cokoliv..jak kouká! :P

CandyKendall
1164 příspěvků 22.05.13 22:53

Tak opět hel-looks:

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit