Adventní koncert - co na sebe?

pavoto

07.12.12 14:41

Dobrý den všem!
Jsem pozvána na adventní koncert pořádaný v budově jedné menší cirkve a přemýšlím, co na sebe. Samozřejmě mě napadly malé černé, ale tuším, jak asi budou oblečení ostatní (nechci nikomu křivdit, ale džíňáci také budou) a já nechci moc vyčnívat. Bude dostatečně vhodná hnědá pouzdrová sukně + halenka/svetřík + kabát + hnědé kozačky (lodičky nechci, není tam šatna). Děkuji za názory.


Reklama

 

Především bych si zjistila v jakých prostorách se bude adventní koncert konat. Mají udeřit mrazy, tak abyste bez drkotání zubů vydržela až do konce. Pokud bude probíhat v kostele, pak možná ani nesundáte kabát :) Každopádně doporučuji dvoje punčocháře na sebe - ty zahřejí nejlépe. Také záleží na formálnosti příležitosti. Jsou adventní koncerny pořádené velkou filharmonií - tam určitě oblečte malé černé a na ostatní nehleďte. Pokud jde o neformální koncert menšího hudebního uskupení v přátelském duchu, tak je sukně a halenka zcela adekvátní. Hlavně si koncert moc užijte!

irene_adler +617/-150

07.12.12 15:33

 

To, že sa niekto nevie obliecť správne na danú príležitosť nie je Váš problém. Neviem prečo sa bojíte, že budete vyčnievať v malých čiernych, skôr by sa oni mali cítiť trápne, keď na takú príležitosť prídu v rifliach.

Acrobaleno +10865/-2218

07.12.12 14:51

 

Já se chystám v pondělí na koncert gregoriánských chorálů do děkanského kostela. Půjdu rovnou z práce, budu mít sukni, kozačky, kabát - předpokládám, že ho ani nesundám, ale pokud ano, budu mít svetr a kolem krku si určitě nechám šálu. Shodou okolností vše v hnědých odstínech, stejně jako vy :) Podle zkušeností z našeho města je mi jasné, že 3/4 lidí přijde ve sportovních bundách a riflích, ale to je jejich rozhodnutí. Ta zbývající čtvrtina jsou důchodkyně, které bývají velmi pěkně oblečeny. Nebojím se tedy, že bych nějak extra vyčnívala, vy se taky nebojte!

Dáma_s_hranostajem +1457/-138

08.12.12 10:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama