Alternativa trekových sandálů

Nosfi

15.08.13 07:25

Vzhledem k tomu, že tady všichni svorně nesnášíte trekové sandále, jistě vás potěší, že se mi letos rozpadly.
S tím ale vyvstává zcela nový problém, protože v září jedu k moři. Vzhledem k místu na malé jachtě nemůžu mít čtvery boty a tak bych ráda univerzální sandále. Měly by být pohodlné a zároveň vydržet máchání ve vodě, aniž by mi spadly z nohou, nebo se neplánovaně rozložily už první den.

Podmínky:

  • Celogumová spodní část boty a stélka, nic, co by mohlo nasáknout vodu
  • Textilní pásky, které dobře vyschnou -takže umělotina, v žádném případě kůže nebo plast (umělá kůže), to většinou hrozně dře
  • Měkká gumová podrážka se vzorkem, aby neklouzala na mokru
  • Částečná odolnost vůči slané vodě, aby se to hned nerozlepilo

Výhodou by byla tmavá barva, podrážky nezanechávající šmouhy a přiměřená cena do 500, protože mi je stejně rozežere sůl.

Jsem zvědavá na to, co vás napadne, radši bych eshopy, nemám ráda nakupování. V nejhorším případě popadnu rychle něco u vietnamců (to víte, malé město, jiné obchody nemáme) a budu se tvářit, že jsem nakupovat vůbec nebyla. :)


Reklama

 

V rámci toho, že jste ve svých požadavcích přesně definovala trekové sandály, odpověděla jste si sama. Jinak takto účelně využité jsou podle mě k nezaplacení, pokud v nich nehodláte chodit v „šatičkách do města“.

Tleilaxan +4056/-1850

15.08.13 08:34

 

trekové sandále jsou sportovní boty, takže je lidi nesnáší, když se v tom chodí po městě. na dovolenou na jachtě jsou naprosto v pořádku, tam si zase nevezmete oxfordky. a jestli nechcete moc investovat, zkusila bych třeba sportissimo nebo nějaký takový řetězec, mívají tam výběr celkem zalevno.

z maloměsta +620/-169

15.08.13 09:11

 

Jezdím na plachetnici pravidelně a boty vozím patery. :-)) 1) se světlou podrážkou pouze na palubu 2) holiny (jedeme-li přes léto, většinou je ani nevybalím, ale mám je pro jistotu, kdyby nás chytla na na moři bouřka) 3) žabky do sprchy v marině 4) sandály od Faraon sandals 5) nějakou pevnější botu na pevninu, kdyby se ochladilo.

Jinak souhlasím s Tleilaxan, v podstatě už jste si odpověděla. Já již roky vozím sandály Faraon sandals a jsem s nimi k těmto účelům velmi spokojená. Zvládnou chození po marině i městečku stejně dobře jako výlet po ostrově (vč. prolézání námořnického bunkru). Je ale fakt, že ve slané vodě se s nima neráchám a starám se o ně. Po návratu z plavby je pořádně vytřu vlhkým hadříkem a „napustím“ Collonilem Nilfet.

Ať dobře vyberete!

Martishka +901/-68

15.08.13 09:39

 

Teď navrhnu pro někoho podobné zlo jako trekové sandále, ale co crocsy? Mně se tedy moc nelíbí, ale myslím, že funkční záležitost na vodě (jachtě) by splnit mohly.

Ještě poznámka k trekovým sandálům. Mám jedny sportovní černé sandále od Bati. Jsou ale tak nenápadné, že to vůbec neruší. A když jedu na chalupu nebo jsem někde na výletě v lese, tak mi ani nevadí, že v nich jdu i po městě :-).

Myslím, že největší „zlo“ jsou takové tyto typické. Už jen ty výrazné vzorované pásky či masivní sportovní podrážka.

Doudou +15897/-4670

15.08.13 08:54

 

Docela hezký výběr sandálů má firma Merrell. Mám je už asi pět let a stále drží.

Toxic +6/-4

15.08.13 11:34

 

Co tyhle: http://www.sportisimo.cz/…maqua/39600/ Náročnější dovolenou u moře přežily, tady po Čechách je beru i na lehčí tůru po kopcích. Ale přímo do moře jsem nosila neoprenky.

Příšerka Ještěr +8/-17

15.08.13 23:36

 

Teva hurricane: http://www.rockpoint.cz/…3-22653.html

Alternativa to není, jsou to trekové sandály, za to ale vyzkoušené, do vody v pohodě a sice trochu dražší (nerozpadající se sadály do 500,– si moc neumím představit), ale zas vydrží. Sama je mám už pár let, jsou lehoučké a skladné. Mívají je i v Hudy, Hervisu, Hannahu, skoro všude, cenově od 700,– po tisícovku podle aktuálnosti daného barevného modelu a že se dá cehnat kdeco od červených kytiček po čistě černé pásky pánských variant.

terkaOl +650/-103

16.08.13 22:12

 

http://www.salomon-shop.cz/…phibian-2-w/

http://www.adiboom.cz/…cerne-v23087

myslím že tyto jsou celkem univerzální..­...měly by přežít i tu vodu..........

oriskova +361/-71

17.08.13 15:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama