Barva spodničky

Bethy

07.06.16 09:49

Ahoj, prosím o radu. Mám tmavě modrou sukni typu 50. léta a chci si pod ni koupit tylovou spodničku. Jaká barva se hodí stylově nejlépe? Také tmavě modrá nebo raději bílá či úplně jiná? Díky.


Reklama

 

Pokud vím, tak v těch 50. letech se nosily prostě bílé/krémové, ale nikdy nebyly vidět - bylo to zkrátka prádlo. Dneska je vykukovat vídám často a líbí se mi to, ale barvu bych vybírala spíš podle toho, jak chcete vyladit zbytek oděvu, co budete mít za vršek, boty a doplňky. Jestli zamýšlíte rockabilly divočinu, klidně může být červená nebo žlutá, aby tam byl výrazný kontrast, jestli něco jemnějšího, tak si dovedu představit i světle růžovou, se spodničkou stejného tmavomodrého odstínu to může být elegantní…

Hatta +2569/-471

07.06.16 12:41

 

Ještě bych doporučovala zamyslet se nad tím, zda budete spodničku nosit jen pod tuto sukni nebo máte v plánu koupit si další šaty/sukně, pod které by se také hodila. A bílá mi přijde jako klasika, která bude vypadat dobře se vším. (Pokud tedy máte v plánu nechat ji vykukovat, jinak je to vcelku jedno.)

Eitak +687/-206

09.06.16 21:45

 

Mám jednu spodničku krémovou a zjistila jsem, že se hodí ke všemu, ať už vidět není nebo občas vykoukne. Pokud chcete umocnit dojem a být nápadnější, líbila by se mi červená a k sukni bílé tričko, červenou rtěnku a máte to třeba do námořnického. To můžete ale i s bílou a jiným červeným doplňkem.

JarkaJ +4605/-978

10.06.16 13:11

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Netradiční svatební šaty v barvě zpěněného moře

Léto je v plném proudu a spolu s ním i svatby. Každá žena má vždy... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek


Reklama