Barva - svetřík Woolovers

Sumbe

15.10.14 12:52

Dobrý den,
nemáte někdo z vás koupený tento svetřík z Woolovers v této barvě? Chtěla bych vědět, zda barva na obrázku odpovídá skutečnosti. A pro jaký barevný typ se tato barva hodí?
 Děkuji


Reklama

 

Bylo by dobré uvést, co za barvu to má být, pokud je to cerise, tak v této barvě jsem objednala tento: http://www.woolovers.com/…jumpers.aspx. Barva je velmi výrazná, až bych řekla křiklavá, budu jej proto vracet. Hodí se jedině pro zimní typ, což já bohužel nejsem…

Sumbe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

kohlida +1413/-311

15.10.14 14:03

 

Barva je hezká, pokud jste studený zimní typ, bude vám velmi slušet. Ještě by mohla slušet letnímu typu, ale doopravdy záleží na přesném odstínu.

vendulael +22792/-2908

15.10.14 17:29

 

Podobné výrazně neonové barvy se špatně fotí, souhlasím s předchozí odpovídající, pravděpodobně bude ještě výraznější než na fotce. Nejste-li sněhurkovský typ a nechcete-li vypadat jako obří cukrátko, asi bych do fuchsiově růžové zrovna nešla. :-)

aailyyn +7984/-1727

15.10.14 17:30

 

Dobrý den, svetr v této barvě mám. Je ve sktečnosti mnohem tlumenější, rozhodně ne tak výrazná. Je studená a vhodná pro letní studený typ ( což zrovna jsem, takže se risk vyplatil, i typoložka říkala, že je to jedna z nej barev v mém šatníků) . Pro zimní typy by nebyla to pravé ořechové i když na fotkách působí opačně.
Všechny barvy, které jsem z woolovers zkusila byly mnohem tlumenější, byla jsem zklamaná. Např. bluebell působila na fotkách jako můj ideál, ale ve skutečnosti byla hodně hondě tlumené vhodná pro tlumené léto.
Moc nechápu ty předchozí odpovědi, asi odpovídali ti, kdo jen odhadovali podle fotky. A nebo prostě firma barvy trochu „přitlumila“, objednávala jsem nedávno. Mám zkušenost, že mi přišel svetřík ve vel. S , který měl být 43 cm široký, ale byl 46 ( prý mohou být individuální rozídíly, no tak to děkuju pěkně woolovers , na mě už to pak plandá :-)). Takže třeba jsou rozdíly i v těch barvách , kdoví. Mně rothodně všechno přišlo mnohem mnohem tlumenější - bohužel

Sumbe: Odpověď mi pomohla, děkuji!

AnaKarenina +4656/-1305

11.02.15 19:50

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama