Barvení vyšisovaných oděvů

maalaahubata

21.04.12 17:34

Víte prosím někdo o profesionálním barvení oděvů v Brně? popř. kdekoliv jinde? Loni jsem si koupila tmavěmodrý kabátek z Manga, ale po jednom jaru je vyšisovaný… hlavně v ohybech, pod paží atd. No děs! Bohužel už nemám účtenku, jinak bych šla reklamovat.

Máte někdo zkušenost s domácím barvením, bylo mi doporučeno barvení v pračce s kvalitním barvou značky Iberia… ale nemám s tím žádnou zkušenost a určitě nechci mít kabát batikovaný.

Děkuji :)


Reklama

 

Doma v pračce rozhodně nebarvěte! Takto lze obarvit ubrus nebo povlečení z bavlny, ale rozhodně ne kabát! Jestliže je kabát z umělého vlákna, a vzhledem k tomu, že je z Manga, nejspíš bude, nebo má jen malou příměs vlny, nejspíš ani pořádně obarvit nepůjde. Barvy totiž chytají jinak na přírodní a jinak na umělé materiály. Zkuste se poradit na odkazu, co posílala lilip, zda to umí. Ale moc bych s tím nepočítala, spíš bych začala šetřit na nový. Pokud ten kabát budete muset nosit, tak to zkuste zamaskovat velkým výrazným šátkem, který něco zakryje a současně odpoutá pozornost od problematických míst. Nosila jsem tak svůj oblíbený letitý flaušák, který byl u krku a na klopách odřený, ale protože byl teploučký a pohodlný, prodloužila jsem mu životnost o další roky tím, že jsem přes ramena nosila obrovský šátek.

Jirina1 +492/-78

22.04.12 11:52

 

http://www.mse.cz/barveni/
Tady je odkaz - doma bych se do kabátu nepouštěla a umělinu stejně nikdo neobarví. Nechala jsem si u nich obarvit manželovu bavlněnou bundu a potah - perfektní práce.

lilip +6597/-3722

21.04.12 20:59

 

V mnoha řetězcích platí, že můžete reklamovat i bez účtenky. Stačí doklad o převodu peněz z banky, pokud jste platila kartou. Nebo svědectví druhé osoby (třeba kamarádky). Podívejte se na www stránky Manga, jak moc tam mají reklamace ošetřeny. Hlavně doporučuji nedat se odbýt a trvat si na svém. V případě, že se nedomluvíte s prodavačkou, pokračovat po linii manager prodejny - district manager - retail manager. To by bylo, aby vám nevyhověli. :)

matka pluku +256/-22

29.04.12 11:14

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama