Barvit manšestr?

Lenicta

17.01.13 12:32

Ahoj všichni, jedno z mých novoročních předsevzetí bylo uklidit ve skříni - splněno :-) Našla jsem jednoduchou áčkovou sukni z manšestru barvy camel. Tuto barvu nemám moc ráda, ale spíš je to tím, že si nejsem jistá, s čím ji kombinovat. Sukně mi docela sedí a je škoda, aby ležela ve skříni, tak jsem si říkala, že by nebylo špatné ji obarvit. Nemáte někdo zkušenosti s barvením manšestru? Složením je to 100% bavlna, tak snad by se to mohlo obarvit pěkně, co myslíte?


Reklama

 

Manšestr ze 100% bavlny obarvíte duhou nebo iberií bez problémů! V pračce i v hrnci. Barva je světlá, takže by vám měla chytnout jakákoliv tmavší. Nebojte se a jděte do toho.

Jediným problémem by mohly být nitě či zip. Pokud nejsou bavlněné, ale polyesterové, nechytí vám. Toho ale není potřeba se zaleknout, lze to vyřešit zakoupením barevného fixu na textil a přebarvením stehu.

Martishka +901/-68

17.01.13 12:47

 

Jak píše Martishka.. problém by to být neměl… bavlna se barví dobře.. problém bych spíš viděla v tom, že sukně se může srazit, protože se barví při cca 90°C.. a myslím, že na tolik není vysrážená..

megusa +2282/-180

17.01.13 12:53

 

Mám manžestrový kabát - barvený z béžové na modrou obyčejnou duhou. Nebyl problém, samozřejmě nechytly nitě a knoflíky, nitě se většinou bavlněné moc nepoužívají… A pokud máte na sukni zip nebo něco podobného, tak si myslím, že na to barva taky nechytne.

Lenicta: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Aboladen +1633/-465

17.01.13 18:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama