Batohy Vans - zkušenosti

adlik

13.10.14 17:21

Ahoj,

máte někdo zkušenosti s batohy Vans? Chtěla bych si pořídit nějaký na notebook a další věci, nechci se tím věčným taháním věcí v tašce zkřivit :). Konkrétně se mi líbil tenhle:
http://www.batohy-online.cz/…y-sea-spray/. Nikdy jsem ale od nich batoh neměla a nevím, jak jsou na tom s kvalitou. Dík.

 

Páni, to vypadá jako náš starý ruksak po tátovi! Nosil ho na čundry. Fakt je úplně stejný. Tím však nechci říct, že je to peklo, právě naopak, pěkné retro.

Miluna Mia +1287/-728

13.10.14 22:25

 

Osobně bych si tento batoh nepořizovala a to kvůli přezkám, které jsou jen na kuličku… Za krátkou dobu se otvory na řemínku vytahají a zapínání bude víc než nespolehlivé. Batoh se nosí na zádech, měla bych strach z toho, že by pak byl pozvánkou pro kapsáře.

Caramela +347/-71

14.10.14 14:40

 

Já nevím, mně připadá divné, že batoh na něco, co má obdélníkový tvar (NTB, skripta…), se pod klopou zapíná na jednobodové stahování, které z toho prostoru v principu má dělat trojúhelník. Ten ale kvůli obsahu ( i tvaru zad) neudělá, takže ta hlavní kapsa asi není moc dobře zavřená… koneckonců je vidět na fotce, jak čouhají rohy ven. Ale třeba je to úmysl a já jsem to nepochopila…

opal_k +1106/-96

15.10.14 16:52

 

Obecne mam z mladsich let zkusenosti se skejtovymi znackami spis spatnou (v porovnani s treba Nike nebo Adidas). Mel jsem batoh vans asi sest let a pak jsem ho vyhodil kvuli rozbitymu zipu a parani na par mistech coz beru ze sem mu proste daval zabrat. Tady zip neni cimz odpada jedno z nejvetsich nebezpeci

Cornero +2816/-900

13.10.14 23:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit