bavlněné šátky - kde sehnat?

seznam.mih

31.05.12 23:17

V zimě mám ráda barety, bekovky a jim podobným. v Létě si zas libuju v šátkách. Líbí se mi hlavně velké bavlněné čtvercové šátky, jejichž cípy mi tak pěkně plandají po zádech, když je zavážu. (Si asi kompenzuji to, že jsem nikdy neměla dlouhé vlasy a nikdy mít zřejmě nebudu, leda že by se stal zázrak)
Nicméně když tak procházím krámy a koukám po šátkách, tak nenacházím nic kloudnýho pro mě. Samé polyesterové, do pruhu tenkýho a ty mi kloužou z hlavy a i barvy se mi nelíbí.
Chtěla bych velkej čtvercovej šátek (klidně i ve formátu palestiny, jen bez těch třásní :) ) v jednoduchých barvách, nebo s něším rozumným, co nepřipomíná americkou abstrakci 2. poloviny 20. století (nebo abstraktní expresionismus kdo chce). věděl by někdo, kde sehnat? S takovými šátky jsem se setkala zatím jednou a to v jedné zapadlé vesnici v takovým tom krámku, kde je všechnomožný nic specializovaného :) Ale bydlím v Plzni, tak chci tipy v Plzni, nebo v obchodácích. Nix extra drahýho.
Už mě napadla i možnost prostě si to ušít, jakože k tomu asi brzo dojdu, ale i tak by mě zajímalo, jestli se to dá někde sehnat.


Reklama

 

Nejsem sice z Plzně, ale skvělé bavlněné šátky se dají sehnat v různých indických obchůdcích, sice obvykle mívají třásně, ale ne moc dlouhé. Jsou moc příjemné, v krásných barvách a mám vyzkoušeno, že toho hodně vydrží.

noemi +16346/-1099

01.06.12 23:15

 

Dnes jsem viděla MEGA šátek v Takko (v Brně) - žlutý, s drobným načervenalým vzorkem (nevím, jeslti kvítka nebo nějaké trepky, tolik jsem to nezkoumala), složení jsem nečetla ale na dotek byl příjemný a nepůsobil uměle.

Atlacoya +35317/-4864

04.06.12 15:17

 

Já jsem šátky nakoupila tady: http://www.hennalamda.cz/satky-a-saly, mám velký jednobarevný bavlněný, na hlavu už to asi není, ale je kolem krku hodně příjemný. Na hlavu mám ten malý úzký s proužky, má ideální formát, takže z toho dovedu vyrobit vcelku slušivý zámotek i já - nešika a hlavně je z hodně hrubé bavly a vydrží všechno :-) Ale chápu, že není nad to si to osobně ohmatat a ozkoušet v obchodě, bohužel jsem taky nenašla žádný z opravdu slušného materiálu, vždycky jen děsivé hadry.

Přeslička +19/-1

11.06.12 09:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama