Béžový/krémový dlouhý zimní kabát

Dottie

12.11.12 16:13

Už poměrně hodně dlouho marně hledám béžový nebo krémový, zkrátka světlý (ale ne bílý) kabát, dlouhý alespoň těsně nad kolena nebo delší, který by ovšem zároveň splňoval charakteristiku pro zimní kabát celkem nezbytnou, totiž aby v něj bylo teplo i když mrzne. Ideálně se zúženým pasem a dvouřadými knoflíky.

Vzhledem k tomu, že se bojím si kupovat kabát, který si nemůžu vyzkoušet, nechci si ho pořizovat z e-shopu. Krom toho momentálně žiji ve Francii, takže české obchody jsou pro mě trochu z ruky, a tak bych Vás ráda poprosila o tipy na značky, v jejichž obchodě by se takový kabát mohl objevit nebo jste ho tam už viděli. (Ideálně v ceně kolem sto euro.)

Díky za každou odpověď a pomoc!


Reklama

 

Myslím, že by bylo lepší poptat se kamarádek ve Francii, ale třeba v Orsay mají tento, http://store.orsay.com/mantel-grau.htm?… jen nevím, zda dokonale splňuje Vaše představy.

MUDr.Lant +4321/-557

12.11.12 16:27

 

Uz jsem to dneska psala do jedne diskuse. Loni jsem sehnala krasny bezovy kabat (zhruba po kolena, dvourade knofliky, a teplo je mi v nem taky) v Benettonu/Sisley. Cena byla trosku vyssi nez pozadujete - asi 230 euro. V prosinci uz na nej byla 30% sleva. Letos tam beli kabatu take dost.

Alizon +10066/-1266

12.11.12 16:40

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Zemřela královna kašmíru Laura Biagiotti

V médiích po celém světě proběhla dnes zpráva o úmrtí módní... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama