Kombinace a doplňky k bílému svetru

Mishelle

16.07.12 15:36

Dobrý den,
před nedávnem jsem si koupila slabý bílý svetr (podobný jako na obrázku), ale nejsem si jista, s čím ho kombinovat, protože si vždy připadám jako zdravotní sestřička.
Chtěla bych poradit, jak ho oživit - doplňky, co pod svetr, které barvy. Byla bych ráda, kdybyste se podělili i se stránkami s inspirací.
Je mi 19 let, oblékám se spíše elegantně, nejraději nosím spíše světlé barvy, ale také námořnický styl. Moje velikost je 42, jsem spíše kalhotový typ.

 

Když ho nebudete kombinovat se světle modrými košilovými šaty, tak myslím, že si Vás se sestřičkou nikdo nesplete :) Pravda, kardigan v bílé barvě by asi nebyl moje první volba (radši bych brala béžový), ale kombinovat se dá. Volila bych k němu vršek světlé barvy - ne nutně bílý, ale třeba pudrově růžový, šedý, světle žlutý… Vycucla jsem pro Vás pár outfitů z lookbooku a jednu neodolatelnou kombinaci z Polyvore. Snad se Vám budou líbit :)

Rabbit-Heart +8902/-2598

16.07.12 15:49

 

Našla jsem na gůglu obrázek, jen pro představu, můj názor na něj je, že je to konzervativní, až to bolí, ale řekněme, že je to takový základní přehled různých typů. Musíte si domyslet dle vlastního šatníku barvy a vzory, ať už trička/halenky, sukně/kalhoty či šaty. Se sukní bude vypadat hodně žensky. S kalhotami více formálně, i když taky záleží na střihu a barvě. Dá se použít do námořnického stylu, doplnit masivními řetězy i perličkami, prostě si hrajte a uvidíte, co objevíte, promítněte do toho svou osobnost a osobitost ;)

janiiiv +7696/-2143

16.07.12 16:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit