Bota pro úzký kotník

Nosfi

28.11.13 16:39

Dámy, vzala jsem si z vás příklad a jala se shánět pěkné zimní boty. Po přehodnocení finančních možností a vícečetném zkoušení jsem došla k závěru, že mám opačný problém, než všechny ostatní. Mám úzkou nohu a ani při zašněrování nadoraz mi boty nesedí, mezi kotník (případně lýtko) a botu v pohodě strčím dva až tři prsty, takže boty odstává klidně o 3 centimetry a lýtko se v ní plandá. Mimochodem, to vše v tlusté termo ponožce z vlny. Zkoušela jsem si boty na obrázku dola, lasocki i klondiky ve stivalu a nic. Nějaká doporučení? Moje představa je asi taková, ale spíš tmavší nebo černá, klidně ještě nižší podpatek:

odkaz na obrázek:


Reklama

 

Myslím, že kotníkové boty nemusí nutně těsně obepínat nohu, já do nich taky mohu strčit nahoře 2 až 3 prsty. Můžete k nim případně nosit vlněné návleky.

dagur +4205/-831

28.11.13 21:07

 

Mám stejný problém. Zimné boty mi odstávaly i o 3 cm, a tak jsem měla vždy problém se sháněním bot. Kdesi na internetu jsem se dočetla o zužovaní obuvi, a tak jsem se zeptala obuvníka na tuto opravu. Dělají to naprosto běžně, stejně tak i zešiřování. Zúžení kozaček mě stálo 300Kč a s výsledkem jsem spokojená. Pokud můžu radit - úzké boty sehnat je opravdu velký problém a toto řešení je nejadekvátnější.

miskuet +13/-14

15.12.13 17:20

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Cannes 2017: Greenery a třpytivé oblečení

Minulý víkend se v Cannes konal filmový festival. Kdo by očekával... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama