boty s hranatou špičkou

notrends

04.12.14 13:51

mám „staré“ kotníkové boty, na boku na zip, vysoké nad kotník přiléhavé. Jsou dost machrovský až na useknutou hranatou špičku. Mám je ještě omilostnit ikdyž se nosí špičaté a kulaté špičky? Ale včera JSEM VIDĚLA V OBCHODĚ TAKY HRANATOU. tAK PORAĎTE


Reklama

 

Dejte sem foto anebo se řiďte vlastním vkusem. Některé boty jsou pěkné i s hranatou špičkou a některé šílené s kulatou, jen o tvaru špičky a o tom, co se teď nosí, to přece není.
PS: Příště si po sobě vlastní dotaz přečtěte, třeba odhalíte zapnutý CapsLock…

Réza4 +8243/-574

04.12.14 14:22

 

To, zda jsou boty nositelné záleží na celku, ne pouze na tvaru špičky. Roli hraje třeba to, jakou mají barvu, jak vypadá podpatek, jaký dojem budí materiál, jestli to má platformu nebo ne… Chce to fotografii, bez ní vám tu nikdo nebude schopný poradit.

andiedvorakova +8735/-1219

04.12.14 18:52

 

Móda špiček se mění, jednou se vrací ty a podruhé ty, takže jen kvůli špičkám jistě není nutné boty zavrhovat. Je potřeba ty boty vidět, pak se dá docela dobře posoudit, jestli je svrhnout do propadliště módních dějin.

aailyyn +7987/-1727

04.12.14 19:42

 

Svrhovat do propadliště dějin boty kvůli špičce určitě nemusíte. Teď tenhle tvar zrovna nefrčí, co si budeme povídat… ale pokud se Vám boty líbí a cítíte se v nich dobře, tak je noste. Dovolte jim, aby byly nošeny! Celkový vzhled outfitu nezáleží na módních trendech tak jako na nositelce samotné. Pokud se v nich cítíte dobře, tak v nich velmi pravděpodobně budete i vypadat dobře.
A pokud nejste tak sebevědomá, tak je prostě schovejte do skříně a počkejte než se ta módní vlna zase vrátí. Podle toho, jak rychle se trendy mění, tak by tam nemusely setrvat moc dlouho… ;-)

notrends: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Dezidera +268/-47

05.12.14 17:41

 

Přidávám se k ostatním. Jenom o té špičce to není. A že by teď zrovna frčely špičaté boty? Já osobně mám jedny (mám jich tedy víc, protože jsem „fanoušek hranatých“) na lakované střevíčky na podpatku s hranatou špičkou, a už hodně lidí mi řeklo, že to jsou moc pěkné boty a jak mi sluší. Takže jenom o té špičce a aktuální modě to opravdu není.

Vetinaria +9/-2

08.12.14 11:42

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Zemřela královna kašmíru Laura Biagiotti

V médiích po celém světě proběhla dnes zpráva o úmrtí módní... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama