Bundokabát

Kralicak

25.09.13 23:03

Dámy, prosím o radu.
Kde koupit pěkný bundokabát? Žel jsem dospěla k názoru, že v současnosti (pendluji vlakem každý týden mezi domovem a městem kde pracuji, navíc se psem) je pro mě nejpraktičtější právě tento svrchník. Klasický kabát, co mám, dosluhuje, na privátě nechci mít milion kabátů a neustále je nějak převážet..Potřebuji zkrátka toho kočkopsa, který je možno vzít do práce i ven, a v případě nouze jde šupnout do pračky.
Líbí se mi tento: http://www.pietro-filipi.com/…y-kabat.html ale bohužel ho má moje mamka (ve skutečnosti nevypadá tak šusťákově) a tento http://www.pietro-filipi.com/…y-kabat.html ten má ale hrubou vadu, je bez kapuce. Z nové kolekce se mi taky jeden líbí, ale zase ne tolik, abych za něj dala skoro 8000 :D. Je mi jasné, že toto zboží se ještě vyrojí, ale kdybyste měly nějaký tip už ted, budu ráda.

 

A to, že maminka má stejný kabát, znamená, že si ho nemůžete koupit? Pokud se vám líbí a jiný vyhovující jste neobjevila, klidně bych si ho koupila, sama jsem měla s maminkou stejnou bundu (jen jinou velikost) a nikdy mi to nevadilo, v podstatě jsme se v ní ani nikde nepotkaly (a i kdyby, tak co). Navíc si myslím, že u takhle neutrálního, celočerného kabátu to ani nikoho do oka nepraští. Jinak mám taky podobný z C&A, jen o něco kratší…

Tequila +602/-82

26.09.13 13:51

 

Něco takového jsem viděla C&A, ale nějak blíže jsem je nezkoumala. Cena bude určitě přijatelnější než v PF.

skylor +1978/-304

26.09.13 12:00

 

Proč si nemůžete koupit stejný kabát jako má vaše maminka?

anahir +1856/-210

26.09.13 18:55

 

Přesně tak, mamka si podobný koupila v CaA už předloni a pořád vypadá jak nenošený :) Ještě přidám tip na pimkie, tak je myslím,loni taky měli.

Monys01 +3713/-1090

26.09.13 13:22

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit