Camel lodičky- černé punčochy

beodenka

07.03.15 15:44

Ahoj,

sháním jarní boty a dneska mi padly do oka krásné a pohodlné kožené lodičky v barvě camel.
„First world problem“ je v tom, že nosím hlavně sukně a k nim hlavně černé punčochy. Nemám totiž buhvíjak štíhlé nohy a taky mám mírné křečové žíly, zkrátka dokud se dají nosit punčochy, tak nosím černé, cítím se v nich líp.
K džínům nebo jiným kalhotám budou lodičky v pohodě, ale co k černým punčochám? Dá se to?
Jako svršek na jaře nosím černý trenčkot s mašlí nebo pončo.


Reklama

 

To bude v pohodě. Neřešte to. Sama se svým ekzémem a neprůhlednými černými punčochami nefunguju jinak. Internet je plnej barevnejch kombinací black+camel a většinou to vypadá hodně dobře. Spíš záleží na celkovém stylu, doplňcích atp. S černým trenčkotem či pončem nevidím žádný problém. Hodně zdaru!

beodenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Krakorec +439/-77

07.03.15 17:51

 

když v barvě " camel" budete mít i nějaký doplněk - klasicky třeba kabelku, tak můžete jit celá v černém jen camel doplňky a bude to fajn…Teď v zimě se mi třeba líbilo, když byla žena celá v černém a měla koňakově hnědá kozačky a stejně barevnou kabelku

kočka Míťa +1893/-691

09.03.15 13:27

 

Tak to budete muset nejlépe vyzkoušet a pak třeba vyfotit. Tohle je zrovna ten případ, kdy nějaká kombinace poměrně snadno sklouzne do pekla, ale sama o sobě pekelná není - záleží, kdo ji má na sobě. Takže jde o to, jestli to zrovna vám bude slušet, nebo to bude vypadat blbě. Pokud jsou ty boty spíš nude, asi to nebude vypadat úplně dobře. Obecně mi přijde, že čím delší a štíhlejší nohy, tím u téhle kombinace lépe. Celkově je kombinace tmavých punčoch a světlých bot taková ošemetná. Dost to k těm nohám pak strhává pozornost a ne všichni (obzvlášť, pokud jim jejich nohy přijdou moc tlusté atd.) zrovna po tomhle touží. Občas je lepší „neusekávat“ silnější nohy přílišným kontrastem. Navíc, když si k tomu vezmete černý trenčkot, pak všechny pohledy neomylně padnou na boty.

Ono to nemusí vypadat zle:


Ale taky se to nemusí úplně povést:
Pokud budete volit barevné doplňky, tak si jen dejte trochu bacha, ať se vám příliš nebijí studené a teplé odstíny. Nevypadá to úplně dobře:

Zkrátka je to asi kombinace jak pro koho. Když budete vypadat, že víte, co děláte a přesně takhle jste to chtěla mít, pak to bude ok.

beodenka: Odpověď mi pomohla, děkuji!

andiedvorakova +8735/-1219

09.03.15 14:06

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

ERDEM uzavřel spolupráci s řetězcem H&M

Kolekce bude dostupná od 2. listopadu 2017. Erdem Moralioglu je... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek


Reklama