Černé šaty a jak doladit II. ?

Spiritus

29.01.15 18:04

Hojte rádkyně :)
Chystám se na ples v této kombinaci. Je to peklo? Ten prsten nemusí být, ale nejsem si ještě jistá jaký účes a líčení. Tak abych nevypadala usedle ale ani příliš sexí. Díky za rady :)


Reklama

 

Účes večerní, líčení večerní. Za předpokladu, že na fotce nejste Vy a tedy nevidím váš obličej a vlasy, Vám těžko někdo víc řekne, jak se máte nalíčit a učesat.

anahir +1856/-210

29.01.15 18:27

 

Jít v těchto šatech samozřejmě můžete, ale že by se jednalo o nejvhodnější plesový oděv, to se tedy říci nedá. Když odhlédnu od skutečnosti, že v malých černých se obvykle plesat nechodí, jsou zde i jisté praktické aspekty. Šaty jsou pravděpodobně zhotoveny z polyesterové krajky, navíc podložené nějakou syntetickou podšívkou, což s sebou ponese určitý diskomfort v případě tance. Nepříjemný průvodní jev intenzivního pohybu, tedy pocení, bude umocněn rukávy - ne nadarmo bývají večerní šaty výrazněji dekoltovány a bez rukávů. Střih Vámi zvolených šatů také nejspíš nepočítá s velkým zvedáním paží - počítejte tedy s tím, že při klasickém tanečním držení se jejich spodní lem může posunout o kousek výš.

Betty J. +32590/-3889

30.01.15 10:47

 

Prosím, vím že to vůbec není k tématu, ale odkud jsou ty botky? Přesně takové sháním :D
(abych vám i odpověděla, myslím že by bylo lepší psaníčko v barvě bot, ale i takhle je to fajn :) )

Laida +9/-1

29.01.15 18:39

 

Takhle určitě můžete jít. Líčení můžete zvolit výraznější v barvách, které vám sluší. Vlasy bych vyčesala už jen kvůli tomu, aby byly vidět ty náušnice. Zda to bude vypadat usedle, to ne vždy záleží na šatech a doplňcích, ale často je to z velké části tím, jak působí nositelka. Jsou lidi, co dokážou zazářit i v outfitu hodném staropanenské knihovnice, ale i takoví, kteří budou působit nudně i v zářivých mini šatech. Takže myslím, že pokud máte alespoň nějaké to osobní kouzlo, tak ani v téhle klasické kombinaci byste neměla působit usedle a nudně. :)

andiedvorakova +8735/-1219

30.01.15 00:48

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama