Červená buřinka

Astoria

11.09.12 23:27

Dobrý den,

loni na dovolené jsem si koupila červenou buřinku, která mi mi velmi líbila, ale teď nějak nevím, jak a s čím ji kombinovat.
Jediné k čemu jsem ji měla, tak byly černé pletené šaty, červené punčocháče (stejná barva jako buřinka) a černé oxfordky.


Reklama

 

Tak co třeba ji použít k nějakému docela obyčejnému outfitu typu kalhoty (nějaké jednoduché tmavé, nebo i džíny) + triko? Něco jako tohle , tam si ten kloubouček celý v červené umím hned představit. Jinak máte můj obdiv za odvahu, já bych s červenou buřinkou na ulici vyjít nedokázala (přinejmenším bych se bála, že mě budou považovat za reklamu na Spořitelnu :)).

prettywoman +538/-158

11.09.12 23:45

 

Ta je nádherná, taky si plánuji takovou pořídit (bez ironie)! Podle mě je to docela dobře kombinovatelné, zejména se střihově jednoduchými věcmi, se kterými by se to vzhledově netřískalo. Nebála bych se k tomu vzít i nějaký kousek v jiné výrazné barvě, ale zbytek bych nechala neutrální (černá, šedá, béžová, tmavá námořnická modrá,…). Pak mě namátkou napadlo třeba modrobíle pruhované triko + černé kalhoty nebo džíny, nebo třeba pánský styl - kalhoty, bílá košile, … celkově ležerní a „hravé“ spíš než elegantní věci, aby v tom byla určitá nadsázka, což červená buřina celkem splňuje.

lindiste +2663/-700

12.09.12 18:10

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama