Čím doplnit černé šaty

Šárinnka

20.08.14 20:53

Ahoj, koupila jsem si normální černé šaty, střihem do „áčka“, s „nátělníkovými“ ramínky. Nevím s čím to zkombinovat, jestli nějaký pásek, popřípadě jakou barvu.. boty.. atd. Nemusí to být nijak extrémně slavnostní, prostě jen aby to ladilo a vypadalo hezky. Děkuji


Reklama

 

Vy si tu z nás děláte pr.el, co?

Dadoo +128576/-24809

20.08.14 22:55

 

já myslím, že k černým šatům se nejvíc hodí pohorky a slunečník.

arw +2223/-669

21.08.14 13:55

 

jasně, že si dělá srandu, a popravdě se ani moc nedivím, nad některými dotazy tady občas zůstává rozum stát, a to tedy, dámy, musíte uznat. :)

moi-bebe +2193/-786

21.08.14 13:06

 

Budu předpokládat, že je to myšlené vážně. I když bych takovou otázku čekala spíš od nějaké patnáctky, co teprve objevila Módní peklo, zhrozila se, běžela nakupovat a teď se celá nervózní a zmatená snaží neudělat chybu, za kterou by ji Módní peklo pranýřovalo, kdyby ji vidělo. Od někoho 20 + bych čekala, že ač si z Pekla vezme ponaučení, nepřijde o vlastní názor.

Vezměte si k těm šatům jakoukoliv vaši oblíbenou barvu. Boty by se k nim měly stylem hodit - tudíž žádné uggy, pohorky, trekové sandále, běžecké boty, skejtová kopyta (nevím, jak se tomu oficiálně říká) a vzhledem k tomu, že to budou asi volnočasové šaty (možná z té v současné době tak populární „teplákoviny“), tak ani žádné plesové saténové či krajkové lodičky. Žádný sportovní batoh či brašnu, pokud možno tak ani takové ty plátěné „lesana“ tašky (leda, že byste měla fakt nějakou kvalitní a pěknou). Žádné šusťákové bundy či mikiny z teplákoviny přes - volnočasové sáčko, svetřík, kimono k tomu budou vypadat lépe. Nevím, z jakého jsou šaty materiálu, ale pokud nejsou vyloženě letní, tak na podzim k nim můžete vzít i barevné punčochy (jen pozor na nohy - pokud je máte silnější, budou lepší nevzorované a tmavší punčochy). Pokud chcete pásek, obvykle vypadá nejlépe tenký a posazený v pase. A doplňky bych k tomu dávala maximálně ve 3 barvách. Pokud si s laděním vůbec nevíte rady, bude nejlepší vzít např. kabelku a boty ve stejné barvě (třeba nude, hnědá atd.) a pak pásek a náušnice zase ve stejné (obojí modré, červené, zelené atd.)

PS: Móda není kvantová fyzika :) Zkuste si to kombinování užít :)

andiedvorakova +8735/-1219

21.08.14 14:43

 

Děláte si srandu?

Ale aby se neřeklo, že Vám nikdo neporadí - k černé jdou všechny barvy (tedy barvy bot, pásků, kabelek, šátků a přívěsků).
A jestli chcete poradit boty k šatům - tak botasky fakt ne.

Ale musím říct, že by mne ohromně zajímalo, co jinak nosíte, když nevíte jaká barva by se dala zkombinovat s černou.

anahir +1856/-210

21.08.14 12:18

 

Když jsem si kupovala běžecké boty v intersportu, tak se mi paní prodavačka pochlubila, že má podobné a dokonce je nosí k šatům. Povídala to pěkně hrdě :-) Tak jsem se decentně smála a předávám její tip dál!

Oljí +130/-46

21.08.14 13:30

 

Budu za hodnou a pokusím se brát dotaz vážně. K černé se hodí jakákoli barva. Ideální jsou barvy výraznější, protože když si vezmete např. šedou, tak outfit moc neoživíte.
Ale upřímně… Jestli neumíte kombinovat černou, tak bych nechtěla vidět Vaše kombinace jiných barev.

Erinka.X +857/-227

23.08.14 19:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama