Co k dlouhé sukni barvy hořčice?

baltik

23.08.12 09:52

Dobrý den,

koupila jsem v Reserved tuto dlouhou, širokou sukni, barva je trošku více do teplé hořčice než to vypadá na fotce a teď nevím, jaké barvy k tomu a jaký vůbec styl. Asi by to nemělo být moc široké, ať to nepůsobí příliš halabala, ale jsem velikost 42 s rozměrnějším hrudníkem, takže na tílečka to postava není.
Díky
 baltik


Reklama

 

Žluté sukně bych se vůbec nebála :) Skýtá netušené možnosti. Především bych si pohrála s barvami a colorblockingovala! Zelená, růžová, sytě modrá (Jako na prvním obrázku). Případně tlumené barvy - především tmavě modrá, temně fialová či zelená. Hezká je i petrolejová, kterou navrhuješ na druhém obrázku.

Pokud to není ve tvém sytlu, tak klidně s tmavěhnědým (případně černým topem). Bude určitě vypadat hezky i s bílou košilí a širším páskem ve světlé (hořčicové kůži). Jen se toho nebát!

irene_adler +617/-151

23.08.12 11:24

 

Viděla bych to na kombinování s hnědou,modrou­,možná i červenou,černou. Určitě někdo poradí i více jaký střih apod.
Mimochodem,je to moc pěkná sukně!

Peťul98 +36/-25

23.08.12 10:43

 

tmavě modrá, tmavě hnědá, zelená, temně fialová, šedá, vlastně se dá kombinovat snad se vším… záleží na tvém stylu, jak moc jsi odvážná v barvách… zajímavé kombinace jsou na lookbooku pokud máš třeba pochybnosti o tom, jak jednotlivé barvy budou vypadat vedle sebe, je dobrá stránka colourlovers

Evrim +41/-3

25.08.12 15:49

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

ERDEM uzavřel spolupráci s řetězcem H&M

Kolekce bude dostupná od 2. listopadu 2017. Erdem Moralioglu je... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Nezapomenutelné filmové kostýmy

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Ve slavných filmech vždy najdete také výjimečné šaty. Mezi ty... Celý článek


Reklama