co k pánským vlněným kalhotům

baltik

20.11.12 08:59

Dobrý den,

podařilo se mi manžela přesvědčit ke koupi kalhot ne džínového střihu, jsou v podstatě klasické, vlněný materiál, barva pepř a sůl, jen jsou dole hodně úzké. Na stránkách cottonfield jsem je nenašla, jsou asi loňská sezóna (?), tak přikládam jen informativní obrázek. Teď ale nevím, co k nim. Manžel si vysnil vzhled žižkovského šviháka (košile napůl ven, kšandy, bekovka), ale to mi přijde už přestylizované. Nic z toho navíc doma ani nemá, většinou chodí do práce v riflích / manšestrácích a kostkované košili / pruhovaném svetru (podle počasí). Je mu 37 a v práci sedí u počítače v kanceláři.
 Děkuji


Reklama

 

Tak myslím, že ke kalhotům se hodí i to co nosil běžně k jeanům. Klidně košile, klidně svetr. Kšandy a bekovka za počítačem v kanceláři taky není úplně ideální :)

SweetieCH +1836/-793

20.11.12 09:57

 

Mě by se k těmto šatům líbila bílá košile s ležerně vyhrnutými rukávy. Přesně takto si představuji sexy muže. Ale myslím, že ani svetr není špatně. Popřípadě jednobarevné tričko. Kšandy a bekovka by taky mohly vypadat moc pěkně, ale nevím, jestli je to vhodné na celodenní nošení v kanceláři. Ale jestli mu to nevadí, tak nevidím problém ani v tom.

VeronicaMP +450/-96

20.11.12 19:04

 

kromě lesklých materiálů prakticky cokoliv. Držet se materiálové čistoty ala Nick Wooster. Na druhou stranu jestli chce chodit jako pepík, nevidim důvod proč mu to zakazovat. jen to držet v mezích :-)

Nick Wooster:Maravelo +9905/-3523

21.11.12 09:01

 

Může nosit jakékoli světlější košile, ideálně s prvkem bílé, k šedé barvě se to hodí. S vyhrnutými rukávy klidně, ale to asi spíš v létě, ne. V zimě ke kostkované košili jednobarevný svetr. Nebo tričko, ale potom na něm určitě svetr, samotné tričko s vlněnými kalhotami vypadá nepatřičně.

Pavel +366/-30

26.11.12 20:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama