co k pánským vlněným kalhotům

baltik

20.11.12 08:59

Dobrý den,

podařilo se mi manžela přesvědčit ke koupi kalhot ne džínového střihu, jsou v podstatě klasické, vlněný materiál, barva pepř a sůl, jen jsou dole hodně úzké. Na stránkách cottonfield jsem je nenašla, jsou asi loňská sezóna (?), tak přikládam jen informativní obrázek. Teď ale nevím, co k nim. Manžel si vysnil vzhled žižkovského šviháka (košile napůl ven, kšandy, bekovka), ale to mi přijde už přestylizované. Nic z toho navíc doma ani nemá, většinou chodí do práce v riflích / manšestrácích a kostkované košili / pruhovaném svetru (podle počasí). Je mu 37 a v práci sedí u počítače v kanceláři.
 Děkuji


Reklama

 

Tak myslím, že ke kalhotům se hodí i to co nosil běžně k jeanům. Klidně košile, klidně svetr. Kšandy a bekovka za počítačem v kanceláři taky není úplně ideální :)

SweetieCH +1836/-793

20.11.12 09:57

 

Mě by se k těmto šatům líbila bílá košile s ležerně vyhrnutými rukávy. Přesně takto si představuji sexy muže. Ale myslím, že ani svetr není špatně. Popřípadě jednobarevné tričko. Kšandy a bekovka by taky mohly vypadat moc pěkně, ale nevím, jestli je to vhodné na celodenní nošení v kanceláři. Ale jestli mu to nevadí, tak nevidím problém ani v tom.

VeronicaMP +450/-96

20.11.12 19:04

 

kromě lesklých materiálů prakticky cokoliv. Držet se materiálové čistoty ala Nick Wooster. Na druhou stranu jestli chce chodit jako pepík, nevidim důvod proč mu to zakazovat. jen to držet v mezích :-)

Nick Wooster:



Maravelo +9905/-3523

21.11.12 09:01

 

Může nosit jakékoli světlější košile, ideálně s prvkem bílé, k šedé barvě se to hodí. S vyhrnutými rukávy klidně, ale to asi spíš v létě, ne. V zimě ke kostkované košili jednobarevný svetr. Nebo tričko, ale potom na něm určitě svetr, samotné tričko s vlněnými kalhotami vypadá nepatřičně.

Pavel +367/-30

26.11.12 20:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama