co k těmto?

Evuleee

11.01.13 20:38

zdravím vás všechny, před týdnem jsem objednala tyto šaty z topshopu, došly v pořádku a sedí mi,jako by byly šité na mě,ale ráda bych je pozvedla do hvězdných výšin doplňky…měla jsem na mysli extra velké psaníčko a asi stříbrné botky (lodičky nebo sandálky), náramky nebo velký prsten a natočené háro…co myslíte?na šatech jsou právě průhledné (stříbrné) kamínky, proto odpadla první idea v podobě zlatých doplňků…beru je na maturitní ples (jako divák)…u nás na plesech je nemilým zvykem, že dlouhé šaty mají jen maturantky a 80% ostatních přítomných slečen obléká „šaty“ začínající nad bradavkami a končící pod úrovní zadku…čímž bych omluvila kratší délku :o) díky všem a buďte na mě prosím hodné…


Reklama

 

Pokud chcete, aby šaty hrály celkově prim, tak bych volila střízlivější doplňky, botky klidně stříbrné nebo nude (nebo co nejpodobnější barvě šatů), ale možná by šly i černé.
Kabelku bych volila naopak menší, třeba nějakou „krabičku“ (hard box clutch), protože velké psaníčko podle mě působí spíš volnočasově. Vlasy by se mi k těmto šatům líbily sčesané na jednu stranu - na opačnou, než je zdobené rameno.

Lama_z_Lana +12643/-2920

11.01.13 22:06

 

Dobrá volba! Musím souhlasit s Vaším výběrem doplňků :) Jenom snad to psaníčko bych volila menší velikosti… S účesem experimentujte, jste mladá a určitě víte, co Vám nejlíp sluší.

antees +20031/-1442

11.01.13 20:43

 

Ale psaníčko bych vzala v hooodně odlišné barvě… Já osobně bych preferovala prsten a nějaký vyčesaný vlasy- aby vznikla aplikace na šatech a popříp. abyste si nezamotávala vlasy do ní (pokud je nemáte krátké).

BarunkaN +483/-175

11.01.13 21:19

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama