Co ke kalhotám na promoci?

snehul

29.09.13 20:45

Budu mít promoci a řeším problém co si na ni vzít. Na sukni či šaty nemám odvahu kvůli postavě. Proto bych si ráda vzala jednoduché černé kalhoty, ale řeším co k nim. Jsem silnější postavy, typ mezi hruškou a přesýpacími hodinami. Takže velký zadek, široké boky, celkem úzký pas a větší prsa. Vlasy mám hnědé a nejspíš si je stočím do drdolu. Taky bych ale ráda za onen kousek neutratila celou výplatu :) Pokud mi poradíte budu moc ráda. Zkuste prosím přiložit i fotku nápadu. Dík!


Reklama

 

Na sukni nebo šaty nemáte odvahu???
Kdo jste?? Šeredný tlustý chlap???
Vykašlete se na tyhle myšlenky? Jste mladá, inteligentní, chytrá žena..s kily navíc..no a co jako?! Kvůli tomu chcete potlačovat svou ženskost?? Jděte do šatů!
Nenapsala jste velikost, tak jsem koukla na šaty vel. 20 Něco takového by vám mohlo slušet


Kdybyste ale opravdu do šatu nechtěla, volte nějakou slavnostnější tuniku. Ještě lepší by byl kostýmek.
Rozhodně podpatky, aby vás prodloužily.


Ty tuniky mi ale nepřipadají ideální.. Zkuste hledat v Nextu, MaS, CA, ale vždycky ve společenském oblečení :-)

Dadoo +128579/-24809

29.09.13 22:12

 

No, co k nim… Promoce je poměrně oficiální událost, takže když už tam chcete jít v kalhotách, tak rovnou v kalhotovém kostýmu se sakem. Nicméně, s Vaším typem postavy by Vám právě ta sukně nebo šaty slušely a promoci by dodaly i ten oficiálnější ráz.

Sicilianwidow +6288/-1280

29.09.13 22:02

 

Take bych volila saty nebo sukni s halenkou. Kdyz si vezmete kvalitni spodni pradlo (treba stahovaci kalhotky s nohavickou), tak nejaky faldiky nebudou videt a vse bude pevne, hladke a bez chyb. Co vic si jen prat :D

Binuska +172/-48

30.09.13 16:25

 

kalhoty rozhodne na promoci nepatri

hifi +256/-73

01.10.13 11:14

 

Když si vezmete kalhoty a třeba košili, tak mi to na slavnostní událost připadá takové „nedoustrojené“. Jestli fakt nechcete jít v šatech ani v sukni, taky jsem za kostým. Stejně si budete muset obstarat něco slavnostnějšího navrch pod to sako a právě to sako to pozvedne co do slavnostnosti o pár levelů výš. A nemusíte vypadat kvůli tomu, že nechcete jít v sukni nijak nežensky. Stačí si vyhrát s doplňky. U státnic se hodí samozřejmě nevyčnívat, nejste na módní přehlídce a nejdete prezentovat svůj výzor, ale své vědomosti, ale na promoci si trochu hrajte, kalhoty vám neberu, ale odbýt to tunikou a vlasy smotanými do uzlu je škoda.

aailyyn +7989/-1728

04.10.13 00:05

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama