Co na Bocelliho do O2 arény?

Hana227

25.11.15 10:09

Ahoj, jsem bezradná a doufám, že mi poradíte. Jdeme v sobotu na koncert Bocelliho do O2 arény a netuším co na sebe. Stejnou klasiku jako divadla? Bojím se, že když si vezmu malé černé budu pěkně mrznout místo toho, abych si užívala koncert:-( A přítel oblek? Díky za každou radu.


Reklama

 

Přijde na to, kde máte místa, z vlastní zkušenosti bych Vám ale neradila brát si něco opravdu pěkného společenského - pravidelně se mi stane, že mě někdo sedící nade mnou nebo vedle mě něčím polije - pivo nebo cola. Navíc ty sedačky nejsou úplně velké, pokud budete mít s sebou kabát, tak budete mít co dělat, abyste se vešli. Teplo tam bude určitě, čím budete výš, tím bude tepleji.

Jitka1980 +835/-168

25.11.15 10:50

 

Stejný problém jsem řešila před koncertem Ennia Morriconeho. Už jen ta kombinace symfonický orchestr a O2 aréna, že… Vyřešila jsem to malými černými, okolo chodili lidé jak v oblecích, kostýmech, tak v džínách a svetru, sem tam někdo casual. Pár dam mělo dlouhé večerní a vypadaly tam mezi těmi svetry džínami dost nepatřičně. Sportovní hala není Obecní dům. Jinak v samotné hale bylo teplo.

Hana227: Odpověď mi pomohla, děkuji!

pampa +400/-107

26.11.15 19:23

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama