Co na hlavu?

Migina

26.04.13 12:42

Jsem poněkud choulostivá a snadno se nachladím, když jdu z tréninku (závodně plavu). Potřebuji nějakou čepici, klobouk… jednoduše něco, v čem mi nebude zima na hlavu a nebude mi foukat do uší.
Nosím hlavně béžovou, tlumenější červenou a tmavě modrou, nic se vzorem. Mikinám s kaucemi se vyhýbám obloukem. Šátek kolem hlavy mi vždycky ještě opticky rozšíří ramena, což není(vzhledem k tomu, že mám ramena širší než většina kluků) dobře.
Prosím, poraďte (nechci skončit v pekle za kulicha v červnu :D)


Reklama

 

Nedávno mne při návštěvě Prahy okouzlil na jedné dívce baret pletený z tenké příze. Nikde jsem zatím podobný neviděla, nejspíš to byla domácí výroba. Možná by se něco podobného hodilo i vám.

Zoe +2675/-397

26.04.13 15:51

 

Co takový ten šátek tvaru duté šály, jak jde na hlavě „nachmoustat“ nebo naopak roztáhnout do potřebné šířky? Schováte do toho uši, pokud půjdete z plavání, když už budete mít pocit, že je to dobré, shrnete to do tvaru látkové čelenky. Kde já to jen viděla, někdy dříve v tchibo? Nevzpomenu si, ale asi to bude k dostání všude možně.

Pra linka +760/-242

27.04.13 00:11

 

Víte.. každému sluší něco jiného. Jděte do obchodu, kde mají něco na hlavu a zkoušejte a zkoušejte. A kupte si to, v čem se sama sobě budete nejlépe cítit a sama sobě líbit. Není žádná univerzální rada.
Mně osobně se líbí kloboučky hučky.. ale.. každému to nesluší, jak má někdo tušit, co bude slušet vám?

Dadoo +128557/-24807

26.04.13 19:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama