Co na hlavu?

Migina

26.04.13 12:42

Jsem poněkud choulostivá a snadno se nachladím, když jdu z tréninku (závodně plavu). Potřebuji nějakou čepici, klobouk… jednoduše něco, v čem mi nebude zima na hlavu a nebude mi foukat do uší.
Nosím hlavně béžovou, tlumenější červenou a tmavě modrou, nic se vzorem. Mikinám s kaucemi se vyhýbám obloukem. Šátek kolem hlavy mi vždycky ještě opticky rozšíří ramena, což není(vzhledem k tomu, že mám ramena širší než většina kluků) dobře.
Prosím, poraďte (nechci skončit v pekle za kulicha v červnu :D)


Reklama

 

Nedávno mne při návštěvě Prahy okouzlil na jedné dívce baret pletený z tenké příze. Nikde jsem zatím podobný neviděla, nejspíš to byla domácí výroba. Možná by se něco podobného hodilo i vám.

Zoe +2675/-397

26.04.13 15:51

 

Co takový ten šátek tvaru duté šály, jak jde na hlavě „nachmoustat“ nebo naopak roztáhnout do potřebné šířky? Schováte do toho uši, pokud půjdete z plavání, když už budete mít pocit, že je to dobré, shrnete to do tvaru látkové čelenky. Kde já to jen viděla, někdy dříve v tchibo? Nevzpomenu si, ale asi to bude k dostání všude možně.

Pra linka +760/-242

27.04.13 00:11

 

Víte.. každému sluší něco jiného. Jděte do obchodu, kde mají něco na hlavu a zkoušejte a zkoušejte. A kupte si to, v čem se sama sobě budete nejlépe cítit a sama sobě líbit. Není žádná univerzální rada.
Mně osobně se líbí kloboučky hučky.. ale.. každému to nesluší, jak má někdo tušit, co bude slušet vám?

Dadoo +128545/-24807

26.04.13 19:30

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek


Reklama