Co na sebe na galakoncert

Ammee

28.04.15 17:04

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu co si vzít na sebe na galakoncert v Obecním domě. Podobné akce se účastním poprvé, tudíž vybavená moc nejsem… Mám doma plesové šaty, ale nevím, zda se tento typ šatů hodí - jsou podobné jako na fotkách, dlouhé skoro až na zem. Jedny šaty jsou ze šifonu, druhé šaty jsou z pevného hladkého saténu, ale s úzkými ramínky. Pak mám doma klasické černé kalhoty. Lze si vzít vůbec kalhoty a co k tomu? Asi bych dala přednost této variantě, pokud by to nebylo přílišné faux pas. Jsem spíše plnoštíhlá, váha mi teď dost kolísá. Pokud tento výběr neprojde, nějaké šaty si holt budu muset koupit…:-) Děkuji za každou radu.


Reklama

 

Pokud jdete na galakoncert, předpokládá se oblečení black tie, což pro dámy znamená dlouhé plesové šaty. Ty, které jsou na obrázku, jsou perfektní. Možná bych to doplnila lehkým šálem (ochrana kvůli průvanu z klimatizace). Pokud je to pouze koncert v Obecním domě, je to čas pro cocktail attire. Pro dámy jsou to koktejlky nebo malé černé šaty.
U černých kalhot pro tuto příležitost bych byla opatrná. Musel by to být slavnostní kalhotový kostým, který perfektně padne a je z kvalitní látky. K tomu je nutné mít i slavnostní halenku nebo třeba korzet. Rozhodně bych si nebrala černé kalhoty, které nosím do zaměstnání.

Ammee: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Clementin +252/-106

30.04.15 13:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Blogerky v letech: Glamour styl a extravagance

O mladých módních blogerkách si přečtete na každém rohu. O starších... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Růžová je zženštilá a zelená pro citlivky. Co dělají barvy v naší hlavě?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Přemýšleli jste někdy o tom, co o vás říkají barvy, které nosíte?... Celý článek


Reklama