Co na sebe na galakoncert

Ammee

28.04.15 17:04

Dobrý den,
chtěla bych poprosit o radu co si vzít na sebe na galakoncert v Obecním domě. Podobné akce se účastním poprvé, tudíž vybavená moc nejsem… Mám doma plesové šaty, ale nevím, zda se tento typ šatů hodí - jsou podobné jako na fotkách, dlouhé skoro až na zem. Jedny šaty jsou ze šifonu, druhé šaty jsou z pevného hladkého saténu, ale s úzkými ramínky. Pak mám doma klasické černé kalhoty. Lze si vzít vůbec kalhoty a co k tomu? Asi bych dala přednost této variantě, pokud by to nebylo přílišné faux pas. Jsem spíše plnoštíhlá, váha mi teď dost kolísá. Pokud tento výběr neprojde, nějaké šaty si holt budu muset koupit…:-) Děkuji za každou radu.

 

Pokud jdete na galakoncert, předpokládá se oblečení black tie, což pro dámy znamená dlouhé plesové šaty. Ty, které jsou na obrázku, jsou perfektní. Možná bych to doplnila lehkým šálem (ochrana kvůli průvanu z klimatizace). Pokud je to pouze koncert v Obecním domě, je to čas pro cocktail attire. Pro dámy jsou to koktejlky nebo malé černé šaty.
U černých kalhot pro tuto příležitost bych byla opatrná. Musel by to být slavnostní kalhotový kostým, který perfektně padne a je z kvalitní látky. K tomu je nutné mít i slavnostní halenku nebo třeba korzet. Rozhodně bych si nebrala černé kalhoty, které nosím do zaměstnání.

Ammee: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Clementin +252/-106

30.04.15 13:08

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit