Co na sebe na muzikál?

eldaeve

08.10.12 16:37

Zdravím, na konci října jedeme s přítelem na muzikál Bídníci do Goja Music Hall v Praze. Mám v plánu si vzít tyto šaty, ale hodně lidí mi říká, že na muzikály chodí lidé v džínách a maximálně košili. Je pravda, že jsem na muzikálech také byla ve společenských kraťasech a nějakém obecném vršku, ale mám v sobě zakořeněný pocit, že do divadla se má chodit v šatech. Jsou vhodné? A jaké doplňky a něco dalšího přes sebe? Upozorňuji, že pašmínu či nějaký šál nevlastním, mám takovou črnou pelerínku do pasu. Boty nejspíš černé lodičky a poslední dotaz. Psaníčko už by bylo moc?

 

Na tomto představení jsem byla několikrát a mohu potvrdit, že se chodí spíš ležérně. Tím nemyslím texasky, ale slušné denní oblečení, není to klasické kamenné historické divadlo. Sezení je situováno hodně do výšky, sama jsem ve vysokých podpatcích musela scházet dost opatrně. Tyto šaty mi přijdou spíš jako letní . Chtělo by to vyzkoušet sáčko, jak to s tím zvýšeným pasem bude vypadat, aby se to " nepopralo". Pak bych volila na krk ještě asi nějakou doplňující šálku. K lodičkám psaníčko ano.

Chany +14307/-1474

08.10.12 16:54

 

Sice se na vámi uvedené místo nechodí nijak extra naoblékaně, ale nevím, proč to nezměnit. Navíc, tyhle šaty nejsou zas až tak etra společenské. mě by se líbily třeba s bílým/béžovým/ji­ným ladícím propínacím svetříkem, s lodičkami a psaníčkem. Nebylo by to ani ukrutně elegantní, ani všední.

firefly +5447/-785

09.10.12 02:00

 

Proč se řídit tím že ostatní jdou v riflích.. . šaty bych doplnila propínacím svetříkem, tím pádem to nebude působit až tak společensky, zavřené lodičky a psaníčko a myslím že budete středem pozornosti mezi riflemi ;-)

ajuna +1890/-264

09.10.12 08:20

 

Do Goja music hall se vážně nechodí jako do národního divadla. Jak už název napovídá, je to spíš hala než nějaké divadlo. Já tam na Bídnicích byla letos na jaře a v šatech podobných těm vašim na obrázku tam byly asi 3 slečny ze všech těch lidí. Převažovaly rifle/kalhoty/sukně s nějakou halenkou nebo svetříkem.

sedlter +63/-93

08.10.12 17:45

 

Přesně jak se píše výše. Já byla loni na Dětech ráje a opravdu mi to přišlo jako nepovedený fotbalový stadion. Šaty bych si určitě nebrala. Měla jsem společenské kalhoty a halenku a byla jsem jedna z mála. Jinak většinu tvořili džíny a trička. Pro dobrý pocit opravdu doporučuji ty společenské kalhoty než volit šaty. A alespoň na našem představení bylo vyprodáno, takže docela solidní horko a dusno.

Ichy +591/-93

08.10.12 19:12

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Opravdu budeme zase nosit Crocsy?

Crocsy se vracejí na scénu! Tentokrát je z módního hrobu vytáhl... Celý článek

Poslední článek:
Řetězce bez vlastních nápadů. Okrádají návrháře?

Pamatujete na slavnou scénu s modrým páskem z Ďábel nosí Pradu?... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit