Co na sebe na nedělní brunch?

Sportive

10.10.13 14:51

Chystáme se na nedělní brunch do lepšího pražského hotelu. Prosím o radu, co na sebe pro tuto příležitost ideálně obléci, abych to případně moc nepřehnala nebo naopak nepodcenila.. Uvítám i tipy na oblečení pro manžela.


Reklama

 

Trošku jsem se díky vašemu dotazu „dovzdělala“ a našla si informace,co se na takový dopolední brunch nosí. Zjistila jsem,že se doporučují letní šaty,sukně v nedbale elegantním stylu. Capri kalhoty,nebo kalhoty nad kotníky a bezrukávové halenky jsou též dovoleny. I nějaký ten tenký svetřík,pokud by bylo chladno. Co se ale nehodí jsou džíny a další věci z džínoviny,šor­tky,legíny,san­dále,žabky. Na jiných stránkách jsem zase zahlédla,že některé hotely mají požadavky na dress code úplně speciální. Ale většinou jsem tam zahlédla pojem „dressy casual“,což je pojem pro neformální oblečení nebo „slack and dressy“,což bych přeložila jako „nedbalá elegance“. Někde jsem dokonce našla,že žádný dress code pro tyto akce už neplatí. Co bych si představovala já? Třeba něco podobného,co je na fotkách:

Sportive: Odpověď mi pomohla, děkuji!

ještěřička +27472/-9450

10.10.13 20:51

 

V Praze se na brunche ve čtyř i pětihvězdičkových hotelech chodí běžně i v džínách (Marriot, Movenpick, Alcron)

pampa +403/-107

10.10.13 23:54

 

Jednou jsem se na takový lepší brunch podívala, bylo to v létě a měly jsme tuším nějaké slušnější letní šaty a otevřené boty, tedy dokonce bez punčoch. Naši muži měli něco typu plátěné kalhoty a triko s límcem a řekla bych, že jsme nijak nevyčnívali. Asi záleží, jestli jdete na ten brunch jen tak, nebo jestli tam máte nějaké jednání. Teď v chladnějším počasím určitě nic nezkazíte modely, jako navrhuje ještěřička, i když můžete myslím v klidu ubrat a osobně bych se nebála vzít třeba jen černé džíny a pěknou vyžehlenou košili a nějakou ozdůbku.

Sportive: Odpověď mi pomohla, děkuji!

Gatita +3931/-305

11.10.13 09:53

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama