Co na sebe na poslední den v ZŠ?

theodorka

27.06.12 13:16

Ahoj, chtěla bych se zeptat, co bych si měla obléct na poslední školní den na základce. Samozřejmě už mám něco sehnané, ale zajímal by mě názor ostatních. Jakou barvu, střih, délku, boty, doplňky… (představovala bych si spíše šaty).


Reklama

 

Poměrně zvláštní dotaz…Vůbec nic neupřesňuješ. Něvíme kolik měříš, jaký typ postavy máš, jakou barvu vlasů, očí, pleti…To je potom těžké ti poradit…Pokud nemáš přímo míry 90-60-90, tak ti typy na slepo opravdu sedět nemusí…

Rebecca Smile +602/-272

27.06.12 13:33

 

já bych se hlavně držela trošku při zemi se „sexy“ stylem. Snažte se hlavně vypadat přiměřeně svému věku. :) Nepéřehánět to s podpatky, výstřihy, bacha na vykukující spodní prádlo a podobně. Také s make upem opatrně.

Méně je někdy více, píšu to proto, protože vloni jsem se byla podívat na odcházení devátých ročníků ZŠ a po pravdě jsem z toho měla psychickou ujmu ještě měsíc potom :D

Hezké prázdniny! :)

girl.or.element +7116/-2719

28.06.12 10:39

 

Odcházela jsem z devítky loni, slavnostní rozlučku jsme měli v divadle, kde bylo i předávání vysvědčení. Takže jsem na sobě měla takové slavnostnější květinové šaty z lehčího materiálu a páskové boty na podpatku.

Mopsopes +217/-63

27.06.12 13:52

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama