Co na sebe na vernisáž

evik17

18.06.14 20:23

Dobrý den, v sobotu se chystáme s přítelem na vernisáž do Kunštátu, bohužel jsem na takové akci nikdy nebyla. Poradí prosím někdo, jaké oblečení by bylo vhodné? Děkuji :)


Reklama

 

Záleží na tom, co se vystavuje- ale celkově spíš formálnější oblečení- sukni/šaty ke kolenům, pěknou halenku, lepší baleríny nebo lodičky, střízlivý barvy. Pokud jsou to např. studentské práce nebo nějaká „volnomyšlenkář­štější“ výstava, pak je to asi úplně jedno =)

llolla +20277/-3414

18.06.14 22:07

 

Přesně, hodně záleží na stylu vystavovaného umění a osobnosti umělce. Malíři jsou občas extravagantní bohémové, takže v tomto případě byste v malých černých a lodičkách mohla působit zcela nevhodně. Takové akce snesou odvážnější i barevnější outfity, haleny, téměř cokoliv. Kdybyste upřesnila charakter akce, radilo by se líp.

JarkaJ +4595/-977

19.06.14 09:42

 

Chtělo by trochu objasnit, jaká vernisáž to bude. Dětské kresby vašeho milého? Hoch-nóbl umělec? Místní srandista s kreslenou pornografií? - a teď vážně. Na vernisáži jsem byla, zahájení bylo večer, společnost lehce gotického rázu, obrazy ponuré. Oblečení jsem tedy přizpůsobila tématice celého večera. Pokud se ve Vašem případě jedná o společenskou akci, volila bych malé černé, lodičky, sako nebo šál přes ramena. Doplnit elegantními šperky, vlasy v nějakém jednoduchém upraveném drdolu. Na šaty bych připnula výraznou brož. Pokud nevlastníte výše uvedené, zkusila bych jinou parafrázi - šaty + podpatky, sukně + halenka + podpatky. Lépe, vzhledem k informacím, neporadím.

Ravenna +549/-133

18.06.14 22:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek


Reklama