Co na sebe na vernisáž

evik17

18.06.14 20:23

Dobrý den, v sobotu se chystáme s přítelem na vernisáž do Kunštátu, bohužel jsem na takové akci nikdy nebyla. Poradí prosím někdo, jaké oblečení by bylo vhodné? Děkuji :)

 

Záleží na tom, co se vystavuje- ale celkově spíš formálnější oblečení- sukni/šaty ke kolenům, pěknou halenku, lepší baleríny nebo lodičky, střízlivý barvy. Pokud jsou to např. studentské práce nebo nějaká „volnomyšlenkář­štější“ výstava, pak je to asi úplně jedno =)

llolla +20244/-3404

18.06.14 22:07

 

Přesně, hodně záleží na stylu vystavovaného umění a osobnosti umělce. Malíři jsou občas extravagantní bohémové, takže v tomto případě byste v malých černých a lodičkách mohla působit zcela nevhodně. Takové akce snesou odvážnější i barevnější outfity, haleny, téměř cokoliv. Kdybyste upřesnila charakter akce, radilo by se líp.

JarkaJ +4521/-971

19.06.14 09:42

 

Chtělo by trochu objasnit, jaká vernisáž to bude. Dětské kresby vašeho milého? Hoch-nóbl umělec? Místní srandista s kreslenou pornografií? - a teď vážně. Na vernisáži jsem byla, zahájení bylo večer, společnost lehce gotického rázu, obrazy ponuré. Oblečení jsem tedy přizpůsobila tématice celého večera. Pokud se ve Vašem případě jedná o společenskou akci, volila bych malé černé, lodičky, sako nebo šál přes ramena. Doplnit elegantními šperky, vlasy v nějakém jednoduchém upraveném drdolu. Na šaty bych připnula výraznou brož. Pokud nevlastníte výše uvedené, zkusila bych jinou parafrázi - šaty + podpatky, sukně + halenka + podpatky. Lépe, vzhledem k informacím, neporadím.

Ravenna +549/-132

18.06.14 22:07

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit