Co nosit k černému klobouku?

Pra linka

16.03.13 23:41

Přála jsem si k Vánocům černý klobouk, těším se, že na něj už přichází čas. Ale chci se poradit , co vše je možné ke klobouku vzít, resp. k čemu všemu vzít klobouk. Jsem si jistá u mého sportovního sáčka, k džínám a tričku. Ale asi vynechat k sukním a šatům, že? Ale jaký jiný svršek k němu, když není zrovna teplo na tričko? Vlasy mám dl.blond, viděla bych to na culík ke straně.Díky za rady.


Reklama

 

Já nosím klobout tohoto typu hlavně k sukním, šatům, samozřejmě nemám kolem sebe rozevláté metry volánků a krajek, k tomu se tento typ klobouku nehodí, ale k pouzdrovkám nebo halenkám a lehce rozšířené sukni je to krásné, ke kalhotám typu Marlen, k trenčkotu nádhera. Nosím francouzský drdol, ale mladá slečna může mít i rozpuštěné vlasy, záleží na typu obličeje - viz. fotky z Inspirace. Vůbec se toho nebojte, protože kontrast tohoto unisex typu klobouku s výrazně ženským oblečením je hodně zajímavý. Moje babička jej nosila za první republiky k vyloženě prudce ženskému ošacení a to byla nějaká dáma. Ona sice nenosila bižu, to tenkrát bylo společensky pasé v jejích kruzích, ale dnes s výrazným náhrdelníkem , třeba i pěkně uvázanou šálou a na ní náhrdelník - no odvahu!!! Ať Vás těší, budete hezká a zajímavá.

kočičííí +3736/-1104

17.03.13 13:49

 

http://lookbook.nu/…rochet-again
http://lookbook.nu/…3-Black-Blue¨
http://lookbook.nu/…day-in-black

M2 se k tomu nejvíce líbí pánský styl, ale proč ne i sukýnky a šaty…:)

Ems +23435/-8385

17.03.13 14:04

 

Podle mě je variant mnoho :) Zkoušejte a uvidíte ;) A proč ne k sukni? :O S bílou halenkou a střídmou pasouvkou (např.) proč, ne? Nebojte se experimentovat!! :) A jinak ano, osobně si myslím, že culík na stranu vypadá nejlépe :), ale určitě záleží i na typu obličeje a dalších faktorech…

Mahtiel +4155/-1065

17.03.13 01:41

 

Da sa nosiť k čomukoľvek, ja som si minule požičala manželov klobúčik - šli sme do takej rockovej krčmy, mala som klasické tmavomodré denimové slimky, čierne šnurovacie čižmy bez opätku a voľný sveter s geometrickými tvarmi, tak som na to len tak ledabolo hodila klobúk a hneď bol každodenný outfit zaujímavejší. Paradoxne keď už nosím pánsky štýl - nohavice dietrichovky a do nich košeľu, klobúk k tomu nedávam, už je toho moc. Viac sa mi osvedčila kombinácia buď s bežným outfitom alebo s bábikovskými šatami v ladiacich farbách (výrazný pás, širšia sukňa).

Norielle +1085/-410

17.03.13 19:27

 

Ja podobný nosím buď ku „camel“ klasickému dvojradovému kabátu, alebo k dlhšiemu čiernemu zimnému flaušovému kabátu (tiež viac-menej klasický strih), potom doplním červenými rukavičkami a čeirno-bielou šatkou, alebo oranžovými rukavičkami a šálom. Viem si ho predstaviť aj ku klasickému trechcoatu - či už s nohavicami alebo sukňou.

TulaJ +2119/-211

19.03.13 10:33

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Balenciaga nabízí luxusní kopii modré IKEA tašky

Po celém světě jsou vidět falešné kabelky, pásky, oblečení či boty.... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Jak si snížit IQ tričkem

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nevkus, který se táhne už nekonečnou řádku let. Překypuje... Celý článek


Reklama