Co nosit k těmto botám?

Spiritus

07.09.12 12:38

V záchvatu nakupování jsem si koupila tyhle botky a teď nějak nevím co k nim nosit. Jsem poměrně vysoká, vel. oblečení 44. Poradíte? :)

 

Rustikální věci, těžké materiály, hrubá textura, podzimní odstíny. Jsou to pohory na podpadku, takže co jiného. Nic lesklého, žádnou krajku..

(především to vpravo)

:D

Nakombinovat si to už musíš sama. Druhů oblečení je mraky, nemá podle mě smysl tady to k tomu generalizovat.

Maravelo +9905/-3523

09.09.12 12:19

 

Dívce do 18 (max 20) let bych doporučila kombinovat i s jemnou sukní. U Vás jedině vsadit na umírněnou extravaganci - úzké černé kalhoty a top (bavlna úplet) či svetřík v barevné konbinaci -černá/vínovočer­vená/+další barvy. Nic elegantního ani v tomto věku a velikosti bych nedoporučovala kombinovat s éterickými materiály.

např. desigual

madeira +77/-24

07.09.12 13:41

 

Wow, gratuluju ke krásným botkám. Barva tkaniček se bude jistě dát i měnit. Záleží, jaký máte osobní styl, pro mě by to byly boty na nádherný gothic nebo punk úlety třeba ke kratší (třeba nabírané) sukni a zajímavým silonkám. Na druhou stranu si je velice dobře dovedu představit s něčím vyloženě elegantním nebo i dokonce konzervativním jako zbraň k rozbití nudy. Volila bych věci spíše jednoduché a tvarované na tělo minimálně na horní části těla, nedovedu si k tomu moc představit rozevláté materiály (což na druhou stranu neznamená zhola nic protože k nim mám osobní antipatie). Já bych je viděla spíše k sukni ne delší než po kolena, ke kalhotům za mě vyměnit tkaničky za neutrální.

Ameline +629/-129

07.09.12 16:03

 

Podle mě jsou poměrně dobře kombinovatelné, černá nebo jiná pouzdrová sukně v neutrální barvě a k tomu punčocháče ve výraznější barvě, slimky které by šly zastrčit (aniž by se teda moc nahrnuly) nebo i širší kalhoty. Osobně většinou zkouším svůj šatník s botama před zrcadlem a prostě usoudím jestli ano nebo ne. Ale zajímalo by mě, odkud ty boty jsou, moc se mi líbí a chci na zimu podobné, kdyby Vám to nevadilo, napište mi název obchodu do zpráv. Děkuju.

eliza93 +866/-154

07.09.12 15:33

 

Viděla jsem teď něco nedávno na stránkách Takko fashion, co by se třeba mohlo hodit. Jasně-neznám tvůj styl, co máš ráda, jakou bys měla představu, atd. Prostě mně to napadlo… K tomu třeba barevné punčocháče, jiné triko, to už si určitě sama nakombinuješ. A za velikost 44 se přece nestřílí…

vespinka +1121/-291

07.09.12 16:25

Pro vložení odpovědi se prosím zaregistrujte nebo přihlaste.

Šaty pro Melanii Trumpovou

Svět napjatě očekával, jaké šaty si nová první dáma USA oblékne na... Celý článek

Poslední článek:
Chlupaté parky a vystrčené zadky. Které trendy z loňska se udrží?

Rok 2016 byl bezesporu rokem obrovských změn - ať už pozitivních,... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit